Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Gal kas galite parekomenduoti gerą mergaičių ginekologę Kaune, dirbančia privačiai? Ačiū!
Atsakyti
Mums gyd. paskurė Estradiolio tepaliuką, tepu mergytei jau dvi savaites, pegerėjimo nelabai matau, nors ji dar liepė lengvai patempti, atidalinti pačiai, bet mane labiau neramina kad ta vietelė patamsėjo nuo tepimo, kažin ar čia normalu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2012 12 26, 02:01)
Mums gyd. paskurė Estradiolio tepaliuką, tepu mergytei jau dvi savaites, pegerėjimo nelabai matau, nors ji dar liepė lengvai patempti, atidalinti pačiai, bet mane labiau neramina kad ta  vietelė patamsėjo nuo tepimo, kažin ar čia normalu? g.gif

jei tepalas rusvas, gali patampseti, netepsit - issiplaus... Apskritai, kai man daktare aiskino, tai neprausti vaiko taip daznai, neleisti kasdien, kas vakara mirkti vonioje nors ir neprausi nieko... sekmes gyjant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 12 28, 21:15)
jei tepalas rusvas, gali patampseti, netepsit - issiplaus... Apskritai, kai man daktare aiskino, tai neprausti vaiko taip daznai, neleisti kasdien, kas vakara mirkti vonioje nors ir neprausi nieko... sekmes gyjant  4u.gif

Tepalas tai baltas g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
labai reikia jusu patarymo, mano paneles gere antibiotikus, dabar visoms trims isbertos putytes, jos perstincios ir nieztincios, taip pat ir uzpakaliukai paniezti, gal kuri is jusu buvo su tuo susidurusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(grazhina @ 2013 01 11, 14:12)
Sveikos mamytes  4u.gif
labai reikia jusu patarymo, mano paneles gere antibiotikus, dabar visoms trims  isbertos putytes, jos perstincios ir nieztincios, taip pat ir uzpakaliukai paniezti, gal kuri is jusu  buvo su tuo susidurusi?  g.gif

Pabandykit medetku alieju, voneles arbatyciu pvz lakysiaus. IR gerosios bakterijos. Jei ne gali reiketi klotrimazolio, manau,gali buti grybelis nuo antibiotiku. Tikriausiai geriant juos geruju bakteriju nedavet?
Atsakyti
QUOTE(Terapankė @ 2013 01 11, 17:11)
Pabandykit medetku alieju, voneles arbatyciu pvz lakysiaus. IR gerosios bakterijos. Jei ne gali reiketi klotrimazolio, manau,gali buti grybelis nuo antibiotiku. Tikriausiai geriant juos geruju bakteriju nedavet?

Aciu uz atsakyma,
bandziau medetku voneles daryt, ir bakterijas davinejau, na bet ne visa laika kol gere antibiotikus, tai matyt pritruko ju. Siaip tai mums taip pirma karta atsitiko, gal antibiotikai netiko?
Atsakyti
Neblogas straipsniukas sia tema http://www.moteris.l...s.d?id=59673177
Atsakyti
Mano vyresnelei, kai buvo 1,5 metu buvo suaugusios, poliklinikoje atidalino, kaip ir raso mano nurodytam staripsniuke kelias dienas buvo nerami, nes kai pasislapindavo matyt zaizdeles perstejo. Kaip ir patare gydytoja sededavom medetku vonelese bei tepem weledos medetku aliejuku. po to aliejuka naudojom tiesiog profilaktiskai, daugiau nebesuago. Dabar ir mazajai 11 men suaugo, matyt turi itakos tai kad karsta, plius labai megsta ant ranku buti, oras nepatenka. Dabar grauziuos, kad aliejuko iskart nenaudojau doh.gif
Tiesa prisiminiau, kad gydytoja rekomendavo tarkim po maudyniu vandens telkiniuose vaiko nepalikti su slapiu maudymuku, o perrengti sausu
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal kas susidūrė su tokia bėda - mergaitei tys metai ir pastebėjau, kad jai is makšties išskyrų būna - atrodo kaip bespalvės, kai padžiūna gelsvos lieka. Vaikų gydytoja įtarė, kad gal nuo spalinukių, bet jų nerado. Buvo putyte truputį paraudusi, tai gydytoja įtarė uždegimą. Išrašė tepaliuko,raudonumas praėjo per pora dienų, bet sąžiningai teliojom savaitę. Bet išskyros iš makšties pasirdė vėl, nors pute ir neraudona. Eisim pas ginekologę, bet pas ją eilė.
Gal kas susidūrė su tokia bėda, gal žinot dėl kokių priežasčių taip buvo, ir kaip gydėt??
Atsakyti
Sveikos mamytes. Labai reikia jusu pagalbos. Mergytei sulipusios lytines lupytes, gan daug. Reikia uzmigdyti ir prapjauti. Tik va klausimas kur ta atlikti? Gal kas gali rekomenduoti gera gydytoja? Ir kokia kaina sio dalyko, nes mes ne LT? O gal galima kreiptis i Santariskes? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2014 05 05, 16:28)
Sveikos mamytes. Labai reikia jusu pagalbos. Mergytei sulipusios lytines lupytes, gan daug. Reikia uzmigdyti ir prapjauti. Tik va klausimas kur ta atlikti? Gal kas gali rekomenduoti gera gydytoja? Ir kokia kaina sio dalyko, nes mes ne LT? O gal galima kreiptis i Santariskes? Aciu 4u.gif

o nebandet su haromniu tepalu atskirti?.. mums padejo.. tepalas, o po to tinkama higiena, neperprausta.
Atsakyti