Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos



Kai prisiruošit nueit, parašyk prašau, ką pasakė, o gal tam urologui tik susirodė...
Atsakyti
QUOTE(Juku @ 2006 03 08, 19:14)
Na va, ir man galva sukasi, kai nezinai kaip istikruju turi atrodyti, o tik isivaizduoji tongue.gif . Sakyk, gal galetum rekomenduoti vaiku ginekologa? Mes privaciai siaip gydomes, bet vaiku ginekologo ten nera:( labai aciu 4u.gif

sveiki, aisku butinai pasirodykit pas ginekologa! mums kai atskyre daktare ta plevele tai po kokiu 3 _ 4 dienu vel apie cm uzaugo. tai mes vel pas gyd. nubegom, bet nieko nebedare liepe stebeti kad visai neuzaugtu ir tepti zuvu taukais ir stengtis nemirkti ilgai vandeni, ko mano mazajai labiausiai reikedavo ir vienintelis malonumas buvo. stebekit ir sveikit! sekmes!
Atsakyti
Mano 1,5 m mergaitei labai nušuto lytinės lūpos. Šeimos gyd išrašė Hidrokortizono 1 procento, bet kitos mamos sakė kad negerai tepti siuo tepalu, upatingai mergaites, siulė bandyti šaltalankių aliejų. Gal galėtumėt patarti ką daryti? g.gif
Atsakyti
sveikute 4u.gif pažystamos bėdos, šaltalankio aliejus gerai bet jis labai tepasi, nusiteik kad ta morkine spalva bus ištepta ten kur tik įmanoma.
Aš savo mažajai tepdavau ir dabar dar jei reikia tepu vaistinėse gaminamo nuo iššutimo kremuku, jo kaina apie 6-7 litus, bent jau Šiauliuose jis parduodamas be recepto.
Kitas geras tepalas yra rusiškas "Boro plius", pardavinėje bobutės turguje (čia kur vežami vaistai iš rusijos). Jų yra kelių rūšių (skiriasi tik spalvos)- žalia pakuotė ir alyvinė, kiti sako kad žalias stipresnis (aš juo naudojuosi), bet pagal sudėties parašymą ant dėžutės tai jie vienodi, tik kvapu skiriasi.
Ir dar patarimas - stenkis prausti užpakaliuką (bent jau putyte) tik su vandenuku be muilo, nes muilas labaio sausina. Kai aš pradėjau prausti be muilo ( tik retkarčiais stengiantis kuo mažiau) tai tų bėdų pasitaiko rečiau.
Tai tiek patarimų. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
nors pas mane berniukas, bet pernai per karščius irgi buvo labai stipriai tarp kojyčių paraudę, nepadėjo jokie tepaliukai. Po trečio vizito gydytoja išrašė receptą tepalui. Jis gaminamas pačioje vaistinėje. Kiek supratau, maišomi keli tepaliukai. Vienas iš jų - tas pats Hidrokortizonas 1 procento, kitas - lyg ir dinola fett. Labai brangūs man tie vaistukai gavosi, bet efektas - thumbup.gif Dar iki šiol laikau, jei kartais prireiktų (didelį kiekį ir prigamino..)
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 08 09, 13:23)
Mano 1,5 m mergaitei labai nušuto lytinės lūpos. Šeimos gyd išrašė Hidrokortizono 1 procento, bet kitos mamos sakė kad negerai tepti siuo tepalu, upatingai mergaites, siulė bandyti šaltalankių aliejų. Gal galėtumėt patarti ką daryti? g.gif

Pabandyk vaistineje nusipirkti pataisu milteliu.Tikrai geri: kiek mano maziuke buvo issutusi patepdavau pataisu milteliais ir praeidavo.
Atsakyti
QUOTE(simuks @ 2006 08 10, 14:44)
Pabandyk vaistineje nusipirkti pataisu milteliu.Tikrai geri: kiek mano maziuke buvo issutusi patepdavau pataisu milteliais ir praeidavo.

Nepakeičiamas tepalas Bepanthen thumbup.gif Nuo gimimo iki dabar tik jį naudoju. naudoju viskam: iššutusiai purienai ir užpakaliukui, nusausėjusiai odelei ant rankyčių, nugairintam vėjo veideliui, sutrūkusioms lupytėms... žodžiu visur kur. mano ugnytei Bepatheno tepalas pats efektyviausias, pats saugiausias, na žodžiu pats pačiausias. Išbandžiau ir pati ant saves kada teko paviduriuoti porą dienų ir po to aplink išange buvo lyg nuplikyta tai porą kartų su bepanthenu patepiui ir tvarka. Pabandykite, jeigu netiks pačios sunaudosite ar tai rankas išsausėjusias pasitepti, ar po saulės nudegimo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagėlė: 10 rugpjūčio 2006 - 13:54
Jei nepadeda bepantenas, ar tepalai su cinku, tuomet reikėtų mėginti jau tepaliuku nuo piengrybio patept, tarkim Clotrimasol, bet jau hidrokortizonu tai jau tikrai nereikia, nes jei ten piengrybis išvešėjo (o taip dažniausiai ir būna, ypač jei dar sauskelnes nešiojat, vasara, karštis, drėgmė...), tuomet hormoninis tepalas (hidrokortizono) dar labiau pablogins reikalą, piengrybiui ,,saldainių" duosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei tai iššutimas, patariu Bepanthen tepalą, arba Exipial.
Atsakyti
Na mums tai irgi Bepanthen nepakeičiamas thumbup.gif ir dar "oro vonios" - t.y. leist vaikui pasibūti plika dubce biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Provanc: 11 rugpjūčio 2006 - 21:56
nepadejo nei bepanten, nei pataisos, jau net zaizdeles atsirado. Vakar nusipirkau Boraplius pas bobutes turgely, tai tikiuosi pades unsure.gif
Atsakyti
mano panelės jau beveik 8 ir 9 metų.Gydau tik pataisų sporomis. Liuks. ieškokit vaistinėj. nebrangūs būdavo.
Atsakyti