Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(katis @ 2012 05 07, 00:43)
įdomu kąjums sakys, tkiuosi, pasidalinsit su mumis  ax.gif
sėkmės  4u.gif

Taigis ka mums pasake..
Pirmiausia liepe issitirt del spalinukiu, issityrem nera. Tada antra priezastis sake gali buti saldumynai, liepe atsisakyti ju visiskai, cukraus.. jie kazkaip uzdegimus ar ka sukelia, nzn bet gali but del uzdegimo. Taigis, israse Intisan krema ar tepala kaip jis vadinas, nepigus 56 lt ( http://aromaterapija...cialus-balzamas ). Ir is tos pacios firmos vaiku higienos prausikli, jie skirti intymiai higienai tiek vienas tiek kitas, be jokiu priedu, ekologiski ir t.t.. ryte vakare nupraust su tuo intymiai higienai arba vandeniu vien. Ir tada su tuo kremu tepti, itrinti. Taigis, tepam ir ziuresim kas bus.
Dar gi, tos gyd nuomone, kad truputi jei suauga ir toliau neauga, tai nera blogai ir neskubeti tepti hormonais. Jei neskauda, neniezti, vos truputi jei suauge nera nieko blogo sake. Prades lytinisu santynius viskas susitvarkys g.gif O mums tik po truputi ir suauga, tada as is kart tepu, nzn kaip butu jei laukciau, ar augtu daugiau ar ne, nors itariu augtu..
Taigis, tikiuos tas kremo tepimas ryta vakara pades smile.gif
Ai tiesa, medetku vonelej dar galima sedeti smile.gif
Kaip seksis pranesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 11 gegužės 2012 - 13:17
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 05 11, 14:14)
Kaip seksis pranesiu smile.gif

kaip gerai, kad nuėjot ir vis kita nuomonė. Kremas nepigus, bet gal padės. Aš visai irgi susidomėjau šiais produktais. Gal pabandyti ir mums g.gif
Aš paskutiniu metu iškart netepdavau, bet vakar pasižiūrėjau, jau puse suaugę doh.gif patepiau tuo hormoniniu tepalu, šiandien žiūriu jau atsiskyrė. Kažkaip labai jau greitai ir manau skaudžiai, nes raudona labai doh.gif

Laukiam gerų rezultatų 4u.gif Po kelių dienų parašykit (jeigu nesunku) kaip reaguoja ar jaučiasi nors koks pagerėjimas ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Mano mazajai 5 menesiai, o siandien pamciau, kad suaugusios mazosios lytines lupos doh.gif eina sau, pasiskambinau savo ginekologui, liepe kreiptis i pediatra pradzioj, tai 14 val vaziuosim pasirodyt. Net nezinau ko jos klausti, ka gali siulyti, kaip suoratau, tai nera gerai atidarymas, kremai geriau. Kokios jusu nuomones siuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(Jurgaig @ 2012 06 07, 09:02)
Sveikos.
Mano mazajai 5 menesiai, o siandien pamciau, kad suaugusios mazosios lytines lupos  doh.gif  eina sau, pasiskambinau savo ginekologui, liepe kreiptis i pediatra pradzioj, tai 14 val vaziuosim pasirodyt. Net nezinau ko jos klausti, ka gali siulyti, kaip suoratau, tai nera gerai atidarymas, kremai geriau. Kokios jusu nuomones siuo klausimu?

Mums siandien praplyso lupytes doh.gif toliau sako bepantenu tepti.. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
kiek kartu tepate per diena tuo hormoniniu tepalu?
Mums liepe 2 sav po 2 kart/d tepti, ir po to 1 sav 1 k/d

Atsakyti
QUOTE(Jurgaig @ 2012 06 13, 12:00)
Sveikos,
kiek kartu tepate per diena tuo hormoniniu tepalu?
Mums liepe 2 sav po 2 kart/d tepti, ir po to 1 sav 1 k/d

mums 1 k./d. vakare nusiprausus + bepanten tepaliukas, kad nebut paraudusios vidines lupytes. Ir sakydavo, kad ne tik patelpt bet itrinti taip, kaip tarsi noretum atskirti jas.... aisku, ne per grubiai, neisgasdinti vaiko... 4u.gif
Atsakyti
Manajai dukrytei 3m 6men. vargstame su išutimu nuo pat gimimo g.gif maniau atprasim nuo pampersų baigsis bėdos,deja ne schmoll.gif perku tik medvilninius triusikėlius,paraudimams naudoju bepanten tepaliuką ir pataisų sporas,vakarais darau medetkų voneles,nebežinau ką ir bedaryti g.gif Ypač po darželio gryžta labai išutusi.Bijau,kad ateityje nebūtų kokių negerų pasekmių.Gal kas su tokia problema susidūrė?P.S Buvo suaugusios lytinės lupytės,jas atskyrus problema kuriam laikui dingo,bet dabar vėl atsinaujino ( šiuo metu lytinės lupytės nesuaugę ).
Atsakyti
QUOTE(Amure @ 2012 07 26, 10:38)
atprasim nuo pampersų baigsis bėdos,deja ne
gal kad vasara, karsta, pasunta,paniezti..Mus gelbeja tik medetku aliejus.Ji pati papraso patept.O darzelyje gal pati nusivalo..Mano namie, as ja kartais dienos metu nuprausiu po vandenuku kai karsta kad nesustu..
Atsakyti
QUOTE(Amure @ 2012 07 26, 13:38)
Manajai dukrytei 3m 6men. vargstame su išutimu nuo pat gimimo g.gif maniau atprasim nuo pampersų baigsis bėdos,deja ne schmoll.gif perku tik medvilninius triusikėlius,paraudimams naudoju bepanten tepaliuką ir pataisų sporas,vakarais darau medetkų voneles,nebežinau ką ir bedaryti g.gif Ypač po darželio gryžta labai išutusi.Bijau,kad ateityje nebūtų kokių negerų pasekmių.Gal kas su tokia problema susidūrė?P.S Buvo suaugusios lytinės lupytės,jas atskyrus problema kuriam laikui dingo,bet dabar vėl atsinaujino ( šiuo metu lytinės lupytės nesuaugę ).

mano mergytei pastoviai parausta ir del to kad nenusluosto, nenusausina, dar buna kad ji kai nori sysiu myzteli ir tad buna sudrekes apatinis trikotrazas, po jsi aisku gali ir isdziuti iki pasiemimo... Raskit sprendima ir sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 07 26, 15:51)
mano mergytei pastoviai parausta ir del to kad nenusluosto, nenusausina, dar buna kad ji kai nori sysiu myzteli ir tad buna sudrekes apatinis trikotrazas, po jsi aisku gali ir isdziuti iki pasiemimo... Raskit sprendima ir sveikit  4u.gif

As ir taip manau,kad nepakankamai gerai nusisluosto todel parausta,nes aukletoja sake,kad ji po tuoleto reikalu nesileidzia nusluostoma,pati nori tai padaryti.
Atsakyti
Svekos mamytes, ir mes jungiames su ta pacia bedele.. Mums metukai ir menuo,gastroenterologe pastebejo,kad visiskai suaugusios vidines lupytes. Nulekem pas genekologe, israse Linoladiol N, jau dvi savaites ,kaip tepam,pagerejimas matosi.. Jau prasivere maza angele. Dar patare tepti migdolu aliejumi (jis taip pat atstato naturalia mikroflora)..
Atsakyti
O as papasakosiu kuom mums viskas baigesi. Ai, gal nuo pradziu..
Jau kokiu 6 men pastebejau kad dukrai skylute (makstis) mazeja, suauga nuo apacios. Po kiek laiko nuejom pas vaiku gine, praplese mums verysad.gif ir liepe jei vel prades suaugti praplesti sad.gif taip ir darem.. kokius metus laiko, kas pora trejeta menesiu plesiau. Tada nusprendziau kad nenormalu tiek.. ir vaikas bijo nebesileidzia. Nuejom vel pas gine, apziurejo, pasakiau kad nebeplesysim, tai israse hormonini tepala. Patepam, pasidalina ir vel suaugineja.. Na tada nusprendziau nuvest privaciai pas ginekologe savo, suaugusiu. Paziurejo sako kol kas viskas gerai, israse Intisan krema kuriuo ir tepemes. Ir vel suaugineja.. tai vakar nuejom vel pas ta pacia privaciai. Apziurejo. Sako cia normalu!!! Cia sako mergystes pleve ir normalu kad ji taip suauga bigsmile.gif Grizus pradejau ieskot internete, na tikrai mergystes pleve.. is gali dar labiau ji but suaugus.. TAI KOKIO VELNIO VALDISKA VAIKU GINE (SIAULIUOSE) DRASKE MANO VAIKA IR MAN LIEPE DRASKYT??? Ir hormonus naudot verysad.gif Neturiu zodziu verysad.gif
Tiesa, mano mama sake ir man tas pats buvo vaikysteje, nuvede pas gine, BEJE TA PACIA VAIKU, NES PER TIEK METU TA PATI TEBEDIRBA. Irgi buvo israse tepala, pasidalino ir nebesuaugo, tuom viskas ir baigesi.

Taigi, bukit atidzios ir tiksliai issiaiskinkit kas kaip.. ar mergystes pleve suauga ir tikrai mazolios lyt lupos.. 4u.gif
Atsakyti