Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

unsure.gif iki 5 metu vargstat?.....
maniskei kai diagnozavo (buvo 8 men.) sulipima, del ko taip vyksta taip ir nezinau iki siol padoriai.... Kartais jos limpa: pacios suauga, maksties nesimato, arba mazosios lyt. luos prilimpa prie didziuiju, kazkoks kosmaras, prausiames kiekviena vakara su intymios hig. muilu vagisan, berods gydo tuos uzdegimus, mergina mano myscioja, nezinau nuo ko: psichologine priezastis, ar fiziologine. Reiks registruotis vel pas ginekologa ir dar naktiniu pampersu neatimu, varo sau naktim kaip reikalas.
Beje kai pirma kart buvau alia vaiku ginekologa Dirzauska klaipedoje, jis sake, neva nuo higienos trukumo, tai tada liepe tept linoloidu, praustis kiekviena vakara vigisanu ir tepti bepanten. kai yra visiskai sulipe tep po nedaug linoloidu itrinant kad atsiskirtu, po to bepantenu, kad nebutu raudona. tokios takelios.. o mazajai viskas gerai... bent tiek gerai..
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 05 03, 15:06)
unsure.gif iki 5 metu vargstat?.....
maniskei kai diagnozavo (buvo 8 men.) sulipima, del ko taip vyksta taip ir nezinau iki siol padoriai.... Kartais jos limpa: pacios suauga, maksties nesimato, arba mazosios lyt. luos prilimpa prie didziuiju, kazkoks kosmaras, prausiames kiekviena vakara su intymios hig. muilu vagisan, berods gydo tuos uzdegimus, mergina mano myscioja, nezinau nuo ko: psichologine priezastis, ar fiziologine. Reiks registruotis vel pas ginekologa ir dar naktiniu pampersu neatimu, varo sau naktim kaip reikalas.
Beje kai pirma kart buvau alia vaiku ginekologa Dirzauska klaipedoje, jis sake, neva nuo higienos trukumo, tai tada liepe tept linoloidu, praustis kiekviena vakara vigisanu ir tepti bepanten. kai  yra visiskai sulipe tep po nedaug linoloidu itrinant kad atsiskirtu, po to bepantenu, kad nebutu raudona. tokios takelios.. o mazajai viskas gerai... bent tiek gerai..

dar 5 metų nevargstam (mums 2 su puse). Čia tipo, nuramino, kad sulauksim 5 metų ir baigsis bėdos g.gif
Mes pirmą kartą irgi buvom pas Diržauską doh.gif gydymas lygiai toks pats, tik sakė stebėti ir vis tepti hormonu, kai tik matysis, kad suauginėja.O dėl švaros tai kaip tik sakė, kad kaip tik viskas vyksta dėl per didelės švaros g.gif išplaunam gerąją mikroflorą ir viskas taip ir suaga. Tai sakė ir Locaitienė ir mano gin. (dabar dirba vietoj Diržausko). Locaitienė ir išbarė, kad dažnai tepam linoloidu. Ji išvis sako, kad tai miestiečių problema, tipo čigonės ir kaimietės tokių ligų nežino g.gif
Atsakyti
QUOTE(katis @ 2012 05 03, 23:36)
dar 5 metų nevargstam (mums 2 su puse). Čia tipo, nuramino, kad sulauksim 5 metų ir baigsis bėdos  g.gif
Mes pirmą kartą irgi buvom pas Diržauską  doh.gif  gydymas lygiai toks pats, tik sakė stebėti ir vis tepti hormonu, kai tik matysis, kad suauginėja.O dėl švaros tai kaip tik sakė, kad kaip tik viskas vyksta dėl per didelės švaros  g.gif  išplaunam gerąją mikroflorą ir viskas taip ir suaga. Tai sakė ir Locaitienė ir mano gin. (dabar dirba vietoj Diržausko). Locaitienė ir išbarė, kad dažnai tepam linoloidu. Ji išvis sako, kad tai miestiečių problema, tipo čigonės ir kaimietės tokių ligų nežino  g.gif

eina sau... mes vargstam, tepu dabar retai.. smile.gif
bet tai kaip keista, kad Dirzauskas jums liepe kitaip.. g.gif mums liepe dar su vagisan ksdien plauti ten, tai ir plauna, tai alia reiktu nebeplauti?...
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 05 05, 16:10)
eina sau... mes vargstam, tepu dabar retai.. smile.gif
bet tai kaip keista, kad Dirzauskas jums liepe kitaip..  g.gif mums liepe dar su vagisan ksdien plauti ten, tai ir plauna, tai alia reiktu nebeplauti?...

plaunu visada vakare ir ryte, jeigu naktį būna "nelaimių"... man kažkaip įdomiai atrodytų, jeigu vaiko neprausti. Tiesa, Locaitienė minėjo, kad vonioj (o ypač su muilo putom, ar nuprausus su muilu ar dušo žele) nemirkti ilgai. Žodžiu vaikas pasipliuškena kažkiek, numuilini visą, nuplauni su dušu ir viskas. Ir dar gerai pasėdėti ramunėlių nuoviro vonelėse.
Atsakyti
QUOTE(katis @ 2012 05 05, 22:51)
plaunu visada vakare ir ryte, jeigu naktį būna "nelaimių"... man kažkaip įdomiai atrodytų, jeigu vaiko neprausti. Tiesa, Locaitienė minėjo, kad vonioj (o ypač su muilo putom, ar nuprausus su muilu ar dušo žele) nemirkti ilgai. Žodžiu vaikas pasipliuškena kažkiek, numuilini visą, nuplauni su dušu ir viskas. Ir dar gerai pasėdėti ramunėlių nuoviro vonelėse.

tai minejai, kad yra issausinta intymi zona nuo muilu, tai kaip tik reiktu tada kuo maziau naudoti muilo, duso zeliu. Prausti tai prausiam mes su intymios hig. muilu kas vakara, bet jei sausina, gal reiktu maziau ten prausti?.... Kazin kuri jau cia mam prasiua savo dukra kasdien su muilu ten?.... biggrin.gif karta i savaite numaudo ir viskas tuom pasakyta, todel jos ir neturi tokiu bedu kaip mes..
Atsakyti
QUOTE(katis @ 2012 05 02, 23:53)
  nes labai raudonuoti pradėjo, tai išsigydėm uždegimą ir vėl susauginėja. Tai ji irgi pasakė, kad dažnai netepti, tipo šaltuoju metu prirengiam daugiau vaikus ir ten šuntas viskas  g.gif  tik nuramino, kad jau 5-metės pas ją su tokiom probelmom neateina.
Įdomu kaip kitoms, kokia patirtis ?

mums irgi raudonuoja, ir nieko negaliu padaryt. Rengiu labai nedaug, grupeje maziausiai prirengta, ziema tik maikute ir viskas, arba suknele trikotazine. Megztiniu nenaudojam net. Ant virsaus striuke ir viskas. Nes nemegsta ji sulumos, sukaista labai greitai. Nuogos i darzeli tai neleisiu biggrin.gif jei pabegioja is kart parausta irgi. Gal kudoms maziau, maniske apkunesne, nera sakaliukas, tai irgi dasideda manau..

Kol nepradejo suauginet tikrai tiek higiena nesirupinom, tai nemanau kad del perdetos higienos mums cia.. O dabar isbandzius esu ir vien vandeniu praust ir su ekologisku muilu. Tas pats s... suaugineja kas 2 menesiai ir viskas sad.gif

Tiesa, kai as buvau maza man irgi tas pats buvo, buvo suauge, israse kazkoki tepaliuka, patepe kol atsidalino ir viskas, baiges visos bedos. O maniskei tai kartojasi ir kartojasi.. sad.gif

Einam siand pas gyd, kazi ka sakys.. voneliu prirasys kokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 05 06, 10:56)
tai minejai, kad yra issausinta intymi zona nuo muilu, tai kaip tik reiktu tada kuo maziau naudoti muilo, duso zeliu. Prausti tai prausiam mes su intymios hig. muilu kas vakara, bet jei sausina, gal reiktu maziau ten prausti?.... Kazin kuri jau cia mam prasiua savo dukra kasdien su muilu ten?.... biggrin.gif karta i savaite numaudo ir viskas tuom pasakyta, todel jos ir neturi tokiu bedu kaip mes..

gal netiksliai parašiau ax.gif prausti kasdien reikai tik su int. hig. muilu. Nors aš jau stengiuosi iš vis kartais tik su vandeniu. Bet su tarkim muilu ar dušo žele, jau čia kas ką naudoja maudant, tai ilgai nemirkti. Nes tas vanduo taigi susimuilina ir patenka muilo ir ten doh.gif

QUOTE(Raganaa999 @ 2012 05 06, 14:28)
mums irgi raudonuoja, ir nieko negaliu padaryt. Rengiu labai nedaug, grupeje maziausiai prirengta, ziema tik maikute ir viskas, arba suknele trikotazine. Megztiniu nenaudojam net. Ant virsaus striuke ir viskas. Nes nemegsta ji sulumos, sukaista labai greitai. Nuogos i darzeli tai neleisiu  biggrin.gif  jei pabegioja is kart parausta irgi. Gal kudoms maziau, maniske apkunesne, nera sakaliukas, tai irgi dasideda manau..

Kol nepradejo suauginet tikrai tiek higiena nesirupinom, tai nemanau kad del perdetos higienos mums cia.. O dabar isbandzius esu ir vien vandeniu praust ir su ekologisku muilu. Tas pats s... suaugineja kas 2 menesiai ir viskas sad.gif

Tiesa, kai as buvau maza man irgi tas pats buvo, buvo suauge, israse kazkoki tepaliuka, patepe kol atsidalino ir viskas, baiges visos bedos. O maniskei tai kartojasi ir kartojasi.. sad.gif

Einam siand pas gyd, kazi ka sakys.. voneliu prirasys kokiu biggrin.gif

4u.gif
mano tai kaip tik liekna mergina, tai tikriausiai įtakos tiek neturi

aš irgi manau, kad ne tik nuo "perdėto" mūsų rūpinimosi švara... o kai dar būdavo su sauskelnėm, keičiant man visada atrodydavo normalu nuprausti g.gif

įdomu kąjums sakys, tkiuosi, pasidalinsit su mumis ax.gif
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Uzmaciau sita tema, mano merginai nesuaugineja, kitos bedos, bet higiena svarbi
labai.Niekuomet nenaudoju muilo, uzpakaliukui tik ekologiska alijosiaus muila.Vakarais isvalom/patepam medetku aliejuku.Nes buna parausta. Nezinau kaip ginekologai, bet nefrologai nerekomenduoja jokiu prausikliu mergytems.Eisiu pas nefrologe treciadieni, zadu paklausti dar karta del higienos, nes kartais man atrodo gal vandenuko nebeuztenka, mergyte visgi auga.
Katis, maniau bedeles baiges jumi..
Atsakyti
QUOTE(Terapankė @ 2012 05 07, 14:50)
Katis, maniau bedeles baiges jumi..

nesibaigė, dėja...
paklausk kaip ten rekia dar kartą smile.gif ir jeigu nesunku, paaiškink kokia beda yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katis @ 2012 05 07, 13:00)
nesibaigė, dėja...
paklausk kaip ten rekia dar kartą smile.gif ir jeigu nesunku, paaiškink kokia beda yra  4u.gif

Nepazadu kad turesiu laiko uzklaust taip tiksliai.as pati kruva lapu su naujais tyrimais pazersiu,galvoje daug klausimu,labai jaudinuos.. Paskambinsiu grizus:)
Atsakyti
QUOTE(Terapankė @ 2012 05 07, 16:12)
Nepazadu kad turesiu laiko uzklaust taip tiksliai.as pati kruva lapu su naujais tyrimais pazersiu,galvoje daug klausimu,labai jaudinuos.. Paskambinsiu grizus:)

nu aš tai irgi doh.gif jūs ir taip ten turėsit ką veikti ir svarbesnių klausimų turėsit....
bet skamučio ir šiaip labai lauksiu biggrin.gif
Atsakyti
merginos, gal kuri turite jums nebereikalinga Linoladiol tepaliuka? Neberandam niekur saviskio, o vel prireike ax.gif Jei turetumete ka pasiulyti, prasau i AZ 4u.gif
Atsakyti