Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(lavaza @ 2009 10 19, 12:16)
Jusu teise sutikt ar nesutikt  4u.gif

Gal issamiau nepaaiskinau, bet kalbejau ne apie varsines naujagimiu isskiras. O apie didesnes margaites.
Turejau omeny, kad vis gi rekomendacijos kaip priziureti naujagime mergaite ir veliau kazkiek skiriasi wink.gif Va i ta norejau atkreipt demesi  mirksiukas.gif

Mamyte rase apie 5savaiciu mergyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 10 19, 12:22)
Mamyte rase apie 5savaiciu mergyte 4u.gif


Bet ji nerase apie varškines naujagimių išskyras wink.gif, del to ji ir sunerimus, kad kitokios isskiros.

Bent kokiu atveju, mergaite reik parodyt kompetetingam gydytojui ir tik jis nustatys kas yra, pades ir nuramins mamyte 4u.gif Nors ir sio forumo kiekvienos mamytes praktiniai patarimai yra vertingi 4u.gif

Sekmes visom 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 19 spalio 2009 - 12:03
QUOTE(tanler @ 2009 10 19, 10:37)
Tai zinote nesutinku  schmoll.gif

Varškinės naujagimių išskyros - normalu
Apžiūrėdami naujagimės mergaitės lytinius organus dažniausiai matome nemažai balsvų gleivingų išskyrų iš makšties. Tai yra normalios makšties išskyros, kurių atsiradimą lemia motinos lytinių hormonų poveikis vaisiui. Neretai gausokų išskyrų išlieka, kol mergytė žindoma krūtimi. Tai normalu. Šių išskyrų nereikėtų kuo nors valyti. Mažėjant motinos hormonų įtakai, išskyrų sumažėja iki nepastebimo kiekio arba negausių apnašėlių ant lytinių lūpų.

Pati auginu dvi paneles su abejom lankemes pas ginekologa vaiku ir galiu pasakyti kad ten mergaitem tikrai negalima valyti butent todel kad susidaro tokia kaip apsaugyne pleve kuri apsaugo nuo uzdegimo 4u.gif



taip, bet- tai nera tokios isskyros, kaip kad buvo pirmom dienom po gimdymo ir tai nera varskines isskyros. Tai - balti "snargliukai", kuriu jei nevalyciau, tai doh.gif isivaizduokit, jus nepraustumet saves smile.gif gavom siuntima pas ginekologe mergaiciu KMUK 4u.gif bet nezinau, kas turejo daryti slapimo tyrima ir kaip tai daroma 5 savaiciu kudikiui, juk nepaimsi jo i buteliuka g.gif 4u.gif man kilo mintis issitirti del parazitu, bet dare ismatu paseli bei kaprologini tyrima- viskas gerai. Ir kraujo tyrimas geras. g.gif
gal galejo buti nuo PATAISU milteliu? pabarstydavau, kai budavao uzpakaliukas paraudes, gal TEN pateko ir kazkaip suveike? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 10 19, 15:58)
taip, bet- tai nera tokios isskyros, kaip kad buvo pirmom dienom po gimdymo ir tai nera varskines isskyros. Tai - balti "snargliukai", kuriu jei nevalyciau, tai  doh.gif  isivaizduokit, jus nepraustumet saves smile.gif gavom siuntima pas ginekologe mergaiciu KMUK  4u.gif  bet nezinau, kas turejo daryti slapimo tyrima ir kaip tai daroma 5 savaiciu kudikiui, juk nepaimsi jo i buteliuka  g.gif  4u.gif  man kilo mintis issitirti del parazitu, bet dare ismatu paseli bei kaprologini tyrima- viskas gerai. Ir kraujo tyrimas geras.  g.gif
gal galejo buti nuo PATAISU milteliu? pabarstydavau, kai budavao uzpakaliukas paraudes, gal TEN pateko ir kazkaip suveike?  g.gif


Idomu, ar gali buti tokiai mazylei pienlige g.gif

O del slapimo tyrimo, vaistinese yra tokie priklijuojami maisiukai maziems vaikuciams slapimui surinkti.

Tikiuos, kad pagaliau pasiseks jums su mediku. Parasykit, kaip jums sekasi 4u.gif
Atsakyti
I ka norejau atkreipti demesi paryskinau mirksiukas.gif

Varškinės naujagimių išskyros - normalu
Apžiūrėdami naujagimės mergaitės lytinius organus dažniausiai matome nemažai balsvų gleivingų išskyrų iš makšties. Tai yra normalios makšties išskyros, kurių atsiradimą lemia motinos lytinių hormonų poveikis vaisiui. Neretai gausokų išskyrų išlieka, kol mergytė žindoma krūtimi. Tai normalu. Šių išskyrų nereikėtų kuo nors valyti. Mažėjant motinos hormonų įtakai, išskyrų sumažėja iki nepastebimo kiekio arba negausių apnašėlių ant lytinių lūpų.

Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2009 10 20, 08:44)
Idomu, ar gali buti tokiai mazylei pienlige  g.gif

O del slapimo tyrimo, vaistinese yra tokie priklijuojami maisiukai maziems vaikuciams slapimui surinkti.

Tikiuos, kad pagaliau pasiseks jums su mediku.  Parasykit, kaip jums sekasi  4u.gif


na kol kas vis tiek man neaisku, kaip is pamperso paimti ta slapima smile.gif smile.gif

o paskutinis postas keistai nuskambejo man vis delto.
Kaip nevalyti, - tai ir neplauti? tai susus iskarto, juk kakucius tai valom?... g.gif blush2.gif
ir kad islieka, gali buti, bet va cia buvo isnyke visiskai, ir tik atsirado neseniai, dabar vel sumazejo. Tas atsiradimas sutapo su tuo, kad kudikis viduriavo, buvo ypac neramus (per 10 val miegojo vos valandele), berimas buvo pasiekes maksimuma. Nezinau, kiek tai susije. Va dabar vaziuojam ir aiskinames. Nors kai dabar vel isskyru maziau, tai jei nieko nepamatys, negales pakomentuoti gydytoja.

o gal tiesiog pampers netinka, arba pataisu sporos, arba sudocrem?. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 10 20, 10:56)
na kol kas vis tiek man neaisku, kaip is pamperso paimti ta slapima smile.gif smile.gif

o paskutinis postas keistai nuskambejo man vis delto.
Kaip nevalyti, - tai ir neplauti? tai susus iskarto, juk kakucius tai valom?...  g.gif  blush2.gif
ir kad islieka, gali buti, bet va cia buvo isnyke visiskai, ir tik atsirado neseniai, dabar vel sumazejo. Tas atsiradimas sutapo su tuo, kad kudikis viduriavo, buvo ypac neramus (per 10 val miegojo vos valandele), berimas buvo pasiekes maksimuma. Nezinau, kiek tai susije. Va dabar vaziuojam ir aiskinames. Nors kai dabar vel isskyru maziau, tai jei nieko nepamatys, negales pakomentuoti gydytoja.

o gal tiesiog pampers netinka, arba pataisu sporos, arba sudocrem?.  g.gif

Del issutimo ta man gyditojas pasake jokiu issutimo toi vietoi buti negali schmoll.gif ir jokio sudokremo ten tepti nereikia blush2.gif

Plauti reikia bet perdaug visko isvalyti ten nereikia mirksiukas.gif Paprastai su vandeniu su ranka kiek nuplauni tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 10 20, 10:56)
*na kol kas vis tiek man neaisku, kaip is pamperso paimti ta slapima smile.gif smile.gif

**Kaip nevalyti, - tai ir neplauti? tai susus iskarto, juk kakucius tai valom?...  g.gif  blush2.gif

***o gal tiesiog pampers netinka, arba pataisu sporos, arba sudocrem?.  g.gif


*Ne is pamperso reikes slapima spausti smile.gif
Yra tokie maisiukai, slapimui surinkti, butent maziem vaikams, ten yra toks lipnus krastelis (nemoku gal tiksliai paaiskinti ax.gif ) ir priklijuoji prie vaiko putes. Ir kai vaikas sisios, viskas patenka iskart i ta maisiuka. Tik man visad buvo problema, jei priklijuodavau maisiuka ir uzdedavau pamperi, tai dazniausiai turinys issipildavo atgal i pamperi unsure.gif Tai jau bandziau istaikyt, kada daug maz turi pasisiot, priklijuodavau maisiuka ir stengiausi vaika staciai palaikyt/panesiot staciai, kad tas geris neissipiltu smile.gif

**Del valymo as nebandysiu aiskint, bet esu labai dekinga labai gerai, profesionaliai mergaiciu ginekologei, kad man viska issamiai paaiskino ir parode ax.gif , kur ir ka reik pavalyt, kas turi but, o ko neturi but ax.gif

*** Gal tikrai gali itakot pampersas g.gif , gal netinka g.gif (taip pagalvojus ir suaugusiai moteriai ne visi iklotai tinka g.gif , kol atrasi savo).
O pataisu sporas ir sudocrema ir mes naudojom uzpakaliukui, kazkaip niekas niekada neakcentavo, kad negalima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 20 spalio 2009 - 15:09
QUOTE(tanler @ 2009 10 20, 11:13)
Del issutimo ta man gyditojas pasake jokiu issutimo toi vietoi buti negali  schmoll.gif  ir jokio sudokremo ten tepti nereikia  blush2.gif

Plauti reikia bet perdaug visko isvalyti ten nereikia  mirksiukas.gif Paprastai su vandeniu su ranka kiek nuplauni tiek  smile.gif




tai tiek ir plaunam. Buvom KMUK, ir isivaizduojat, buvo ISEJUSI ginekologe. Buvo tik sesute. tai net neapziurejo, sako, nieko blogo per daug neturetu buti, tepkit pakaitintu alyvuogiu aliejumi blink.gif . ir JEI KAS, i kabineta skambinkit. Nu kas per tvarka KMUK, nesupratau...
gerai tiek, kad isskyru beveik nebera, keli siuliukai tik. Tikekimes, nesites ir visai isnyks....

o tai patepus pampersa det? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 10 20, 20:50)
tai tiek ir plaunam. Buvom KMUK, ir isivaizduojat, buvo ISEJUSI ginekologe. Buvo tik sesute. tai net neapziurejo, sako, nieko blogo per daug neturetu buti, tepkit pakaitintu alyvuogiu aliejumi  blink.gif . ir JEI KAS, i kabineta skambinkit. Nu kas per tvarka KMUK, nesupratau...
gerai tiek, kad isskyru beveik nebera, keli siuliukai tik. Tikekimes, nesites ir visai isnyks....

o tai patepus pampersa det?  g.gif

as manau deti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
šiandien ir mes sužinojom, jog turim dalinai sulipusias mažąsias lytines lūpas sad.gif Mergaitei 1 metukai, jau du kartus gulėjom ligoninėj dėl šlapimo takų infekcijos, o priežastis, pasirodo, ir buvo tas dalinis sulipimas. Išrašė Linoladiol N 0,01, bet gal galit kas nors parašyti, kaip tinkamai tepti tą tepaliuką, ji visai nesileidžia. Ji įtrinti? Kokia kryptimi? Šito visai nesuprantu. Iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2009 10 20, 15:58)
**Del valymo as nebandysiu aiskint, bet esu labai dekinga labai gerai, profesionaliai mergaiciu ginekologei, kad man viska issamiai paaiskino ir parode  ax.gif , kur ir ka reik pavalyt, kas turi but, o ko neturi but  ax.gif


gal galite pavarde pasidalinti 4u.gif ?
Atsakyti