Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(tanler @ 2009 08 24, 22:25)
Nieko skaudaus ten nera as jug ir gi ne sadiste savo vaika kankinti  smile.gif is pradziu nelabai duodao o paskui kazkaip priprato.Pati atsiguldavo kai tepaliuka imdavau i rankas 4u.gif


smile.gif as ne apie skausma ir vaiko kankinima kalbu mirksiukas.gif (tai gi nereiskia, kad savo vaika kankini, jei yra reikalas pas stomatologa jam gydytis, dazniausiai ten tikrai paskauda mirksiukas.gif )
Galvoju, kuo didesnis vaikas, tuo gal problematiskiau tokius delikacius reikalus tvarkyt sad.gif Jei nors karteli buvo nemalonu ar suskaudejo, tai prasyciau jau tenai daugiau neprisiliest... NA taip yra su mano mergyte. O gal ir individualiai nuo vaiko priklauso...

Bet tikrai idomu, kodel man nei viena ginekologe neisrase to tepaliuko g.gif Nors ir pati teiravausi (cia prisiskaicius rolleyes.gif ), ar yra kokiu tepaliuku. Viena gydytoja (tokia pagyvenus jau) atsake, kad jokiu tokiu nera blink.gif O kita, jau jaunesne, sake, kad yr bet praktiskai beveik neveiksminga. O gal jei paziurejus, kazkaip ivertina pades ar ne... NA misle man...

Ir dar, kiek pastebejau, tiek kiek cia rase, kad skire ta horm.tepala, beveik visos is Klp g.gif Gal tikrai kazkokie metodai, kuriu Vilniuje kazkodel netaiko blink.gif Na nesuprantu blink.gif

orhideja77, dziugu 4u.gif
oi, kaip suprantu, kiek dziaugsmelio jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 25 rugpjūčio 2009 - 12:18
QUOTE(lavaza @ 2009 08 25, 13:15)
smile.gif as ne apie skausma ir vaiko kankinima kalbu  mirksiukas.gif  (tai gi nereiskia, kad savo vaika kankini, jei yra reikalas pas stomatologa jam gydytis, dazniausiai ten tikrai paskauda  mirksiukas.gif )
Galvoju, kuo didesnis vaikas, tuo gal problematiskiau tokius delikacius reikalus tvarkyt sad.gif Jei nors karteli buvo nemalonu ar suskaudejo, tai prasyciau jau tenai daugiau neprisiliest... NA taip yra su mano mergyte. O gal ir individualiai nuo vaiko priklauso...

Bet tikrai idomu, kodel man nei viena ginekologe neisrase to tepaliuko  g.gif  Nors ir pati teiravausi (cia prisiskaicius rolleyes.gif ), ar yra kokiu tepaliuku. Viena gydytoja (tokia pagyvenus jau) atsake, kad jokiu tokiu nera  blink.gif  O kita, jau jaunesne, sake, kad yr bet praktiskai beveik neveiksminga. O gal jei paziurejus, kazkaip ivertina pades ar ne... NA misle man... 

Ir dar, kiek pastebejau, tiek kiek cia rase, kad skire ta horm.tepala, beveik visos is Klp  g.gif  Gal tikrai kazkokie metodai, kuriu Vilniuje kazkodel netaiko  blink.gif  Na nesuprantu  blink.gif

orhideja77, dziugu  4u.gif
oi, kaip suprantu, kiek dziaugsmelio jums  4u.gif

jo jau si vakara kai paziurejau tai visai jau didele ta skylute 4u.gif saunu dziaugiuosi
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 26, 22:51)
jo jau si vakara kai paziurejau tai visai jau didele ta skylute 4u.gif saunu dziaugiuosi

na va siandien jau visai beveik atsiskyrusios tos lupites gal koks milimetras dar yra, bet norejau paklaust kad jau taip buvo atsitike tai reikia labai stebet jas ar ne taip juk gali pasikartot
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 27, 20:52)
na va siandien jau visai beveik atsiskyrusios tos lupites gal koks milimetras dar yra, bet norejau paklaust kad jau taip buvo atsitike tai reikia labai stebet jas ar ne taip juk gali pasikartot

thumbup.gif Labai dziaugiuosi uz jus .Butinai stebek ir nenutrauk to tepimo kai jau visai atsiskirs, kiek gyd. pasake tepti tiek ir tepk mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lavaza @ 2009 08 25, 13:15)
Ir dar, kiek pastebejau, tiek kiek cia rase, kad skire ta horm.tepala, beveik visos is Klp  g.gif  Gal tikrai kazkokie metodai, kuriu Vilniuje kazkodel netaiko  blink.gif  Na nesuprantu  blink.gif


Visko gali buti kiek buvau skaiciusi tai ir vyresnem mergytem israso ta tepaliuka 4u.gif Atvaziuokite pas mus i Klaipeda prie juros ir pas gyd apsilankysite mirksiukas.gif

lavaza norejau pasakyti kad tepant nebutina ten stipriai tempti tad vaikas jokiu nemaloniu pojuciu nepajus mirksiukas.gif Norejau pasakyti kad as savo vaikui stipriai ten nieko netempiau smile.gif tai kad manau uztektu ir tepimo tik aisku tempent greiciau atsiskiria mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 30, 10:08)
thumbup.gif Labai dziaugiuosi uz jus .Butinai stebek ir nenutrauk to tepimo kai jau visai atsiskirs, kiek gyd. pasake tepti tiek ir tepk mirksiukas.gif
Papildyta:
Visko gali buti kiek buvau skaiciusi tai ir vyresnem mergytem  israso ta tepaliuka 4u.gif Atvaziuokite pas mus i Klaipeda prie juros ir pas gyd apsilankysite  mirksiukas.gif

lavaza norejau pasakyti kad tepant nebutina ten stipriai tempti tad vaikas jokiu nemaloniu pojuciu nepajus mirksiukas.gif Norejau pasakyti kad as savo vaikui stipriai ten nieko netempiau  smile.gif  tai kad manau uztektu ir tepimo tik aisku tempent greiciau atsiskiria  mirksiukas.gif

sveikos mamos, o dabar kai mums jau visai pasitaise tie reikaliukai jau visai atkibo ,o daktaras liepe atvaziuot po menesio as dabar tik su si tuo vagisan prausiu pagrindinai tai ryte ir vakare, ar anksciau vaziuot pasirodyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 09 05, 22:16)
sveikos mamos, o dabar kai mums jau visai pasitaise tie reikaliukai jau visai atkibo  ,o daktaras  liepe atvaziuot po menesio as dabar tik su si tuo vagisan prausiu pagrindinai tai ryte ir vakare, ar anksciau vaziuot pasirodyt g.gif

Manau jai jau pasake po menesio vadinasi po menesio ir ateit ax.gif O tepiai kiek laiko smile.gif ? O su vagisan reikia prausti visada 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 14 spalio 2009 - 08:17
sveikos.

Norejau paklausti, ar susiduriau su gydytoju abejingumu, ar cia is tiesu nieko tokio?

5 dienos kaip mergaitei, beje, 5 SAVAICIU amziaus, atsirado siek tiek baltu isskyru, tokiu kaip snargliukai. Po gimdymo keleta dienu buvo, bet jos siek tiek kitokios buvo, ir aisku isnyko. O dabar kazkas vel atsirado. Kazkokiu issutimu ar panasiai neiziuriu as toje vietoje, o pediatre sake, kad nezino, kas tai (nors nemate). Parase siuntima pas KMUK pediatra. Sis gilinosi i kitas problemas, ir del isskyru pasake tiek, kad reikai stebet, JEI KA, registruotis pas mergaiciu ginekologa ( o tai pala, ne pediatras turi siuntima israsyt?)

Prie viso to, nezinau, ar susije tai, bet mergaites veidukas isbertas siaubingai, (atopinis bei seborejinis dermatitas), vaikas labai neramus, kankina pilvuko raizymas, ir man atrodo, kad kaskart, pasitustindama, ji kenkcia skausma, o gal ir pasisiodama...nes po to nustoja verkti. Ji gi nepasakys, 5 savaiteliu mergyte... sakiau pediatrui, kad man rodos, ji dar ir viduriuoja (skystai, net zaliai kartais ir su gleivem, 10-14 kartu per para), o jis tik pasake, kad tai normalu, jei matinu MP.

Kaip suprasti? tai anot gydytoju, man nieko nereikia daryti? kaip gelbet vaika- jis rekia, klykia, jai niezti veiduka siaubingai del isberimo (odos gyd prirase drekinanti krema...), o gal ir putyte grauzia...

KUR kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 10 18, 21:15)
sveikos.

blink.gif blink.gif blink.gif
Būtumėt Vilniuje, tikrai pasiūlyčiau gerą gydytoją. Bet nepalikit reikalo šitaip, gal susiraskit Kaune mergaičių ginekologę.
Užjaučiu dėl tokio gydytojų požiūrio console.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 10 18, 21:15)
sveikos.

Norejau paklausti, ar susiduriau su gydytoju abejingumu, ar cia is tiesu nieko tokio?

5 dienos kaip mergaitei, beje, 5 SAVAICIU amziaus, atsirado siek tiek baltu isskyru, tokiu kaip snargliukai. Po gimdymo keleta dienu buvo, bet jos siek tiek kitokios buvo, ir aisku isnyko. O dabar kazkas vel atsirado. Kazkokiu issutimu ar panasiai neiziuriu as toje vietoje, o pediatre sake, kad nezino, kas tai (nors nemate). Parase siuntima pas KMUK pediatra. Sis gilinosi i kitas problemas, ir del isskyru pasake tiek, kad reikai stebet, JEI KA, registruotis pas mergaiciu ginekologa ( o tai pala, ne pediatras turi siuntima israsyt?)

Prie viso to, nezinau, ar susije tai, bet mergaites veidukas isbertas siaubingai, (atopinis bei seborejinis dermatitas), vaikas labai neramus, kankina pilvuko raizymas, ir man atrodo, kad kaskart, pasitustindama, ji kenkcia skausma, o gal ir pasisiodama...nes po to nustoja verkti. Ji gi nepasakys, 5 savaiteliu mergyte... sakiau pediatrui, kad man rodos, ji dar ir viduriuoja (skystai, net zaliai kartais ir su gleivem, 10-14 kartu per para), o jis tik pasake, kad tai normalu, jei matinu MP.

Kaip suprasti? tai anot gydytoju, man nieko nereikia daryti? kaip gelbet vaika- jis rekia, klykia, jai niezti veiduka siaubingai del isberimo (odos gyd prirase drekinanti krema...), o gal ir putyte grauzia...

KUR kreiptis?

Sveikute nepergyvenk 4u.gif viskas susitvarkis.Jai pageidauji gali nueiti pas vaiku ginekologe paprasius siuntym pas vaiko gyditoja.Del berimu ir klikymu jai pati maityni motinos pienu tai gal kazka valgai ne to ko reikia...Siuliciau nueiti pas alergologe paimti talona ir su siuntymu...padarys tyrima...bet va nezinau ar tokem mazem daro...gali buti kad tavo vaikas alergiskas baltimamams ir maitynant savo pienu vistiek gauna baltimu...tada israsomas spec misinys...

Dar priklauso kokios tos isskiros smile.gif istikruju ten negalima mergaitem valyti jai isskiros vaskines jos ten tokios turi buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 10 18, 21:15)
sveikos.

Norejau paklausti, ar susiduriau su gydytoju abejingumu....

KUR kreiptis?


Nesu medikas, bet pirmiausia tikrai padaryciau slapymo tyrima. Nejau nei vienas is siu daktaru nepasiule elementaraus slapymo tyrimo bigsmile.gif g.gif ?
Ir reikalauciau siuntimo pas vaiku ginekologa.

QUOTE(tanler @ 2009 10 19, 00:38)
1. Sveikute nepergyvenk  4u.gif viskas susitvarkis.

2. Dar priklauso kokios tos isskiros  smile.gif istikruju ten negalima mergaitem valyti jai isskiros vaskines jos ten tokios turi buti  4u.gif


1. Noreciau nesutikt su tokiu komentaru wink.gif
Man visad keistai skaba, kad mamos nei zinant, nei matant bando taip raminti ax.gif Suprantu tas moralinis palaikymas, bet "nepergyvenk - viskas susitvarkys" ... Na idomiai man skamba... Manau, net nei vienas gydytojas tai nepasakytu, tiesiog perskaicius posta...

2. Ir tas pasakymas "nieko ten negalima valyti" truput neteisingas. Pati taip sakiau ir dariau, kol nesusidurem su problemytem ir net nuo keliu gydytoju "gavau velniu", kad ten esam nesusitvarke. Buvau apakus, isgirdus, kad ir ten reik pasiziuret ir pavalyt (nors visa laik girdejau, kad "ne"), parode kas, kaip ir kur...
Aciu profesionaliems medikams
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2009 10 19, 11:29)
Nesu medikas, bet pirmiausia tikrai padaryciau slapymo tyrima. Nejau nei vienas is siu daktaru nepasiule elementaraus slapymo tyrimo  bigsmile.gif  g.gif ?
Ir reikalauciau siuntimo pas vaiku ginekologa.
1. Noreciau nesutikt su tokiu komentaru wink.gif
Man visad keistai skaba, kad mamos nei zinant, nei matant bando taip raminti  ax.gif  Suprantu tas moralinis palaikymas, bet "nepergyvenk - viskas susitvarkys" ...  Na idomiai man skamba... Manau, net nei vienas gydytojas tai nepasakytu, tiesiog perskaicius posta...

2. Ir tas pasakymas "nieko ten negalima valyti" truput neteisingas. Pati taip sakiau ir dariau, kol nesusidurem su problemytem ir net nuo keliu gydytoju "gavau velniu", kad ten esam nesusitvarke. Buvau apakus, isgirdus, kad ir ten reik pasiziuret ir pavalyt (nors visa laik girdejau, kad "ne"), parode kas, kaip ir kur...
Aciu profesionaliems medikams
aciuks.gif

Tai zinote nesutinku schmoll.gif

Varškinės naujagimių išskyros - normalu
Apžiūrėdami naujagimės mergaitės lytinius organus dažniausiai matome nemažai balsvų gleivingų išskyrų iš makšties. Tai yra normalios makšties išskyros, kurių atsiradimą lemia motinos lytinių hormonų poveikis vaisiui. Neretai gausokų išskyrų išlieka, kol mergytė žindoma krūtimi. Tai normalu. Šių išskyrų nereikėtų kuo nors valyti. Mažėjant motinos hormonų įtakai, išskyrų sumažėja iki nepastebimo kiekio arba negausių apnašėlių ant lytinių lūpų.

Pati auginu dvi paneles su abejom lankemes pas ginekologa vaiku ir galiu pasakyti kad ten mergaitem tikrai negalima valyti butent todel kad susidaro tokia kaip apsaugyne pleve kuri apsaugo nuo uzdegimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 10 19, 11:37)
Tai zinote nesutinku  schmoll.gif

Varškinės naujagimių išskyros - normalu
Apžiūrėdami naujagimės mergaitės lytinius organus dažniausiai matome nemažai balsvų gleivingų išskyrų iš makšties. Tai yra normalios makšties išskyros, kurių atsiradimą lemia motinos lytinių hormonų poveikis vaisiui. Neretai gausokų išskyrų išlieka, kol mergytė žindoma krūtimi. Tai normalu. Šių išskyrų nereikėtų kuo nors valyti. Mažėjant motinos hormonų įtakai, išskyrų sumažėja iki nepastebimo kiekio arba negausių apnašėlių ant lytinių lūpų.

Pati auginu dvi paneles su abejom lankemes pas ginekologa vaiku ir galiu pasakyti kad ten mergaitem tikrai negalima valyti butent todel kad susidaro tokia kaip apsaugyne pleve kuri apsaugo nuo uzdegimo 4u.gif


Jusu teise sutikt ar nesutikt 4u.gif

Gal issamiau nepaaiskinau, bet kalbejau ne apie varsines naujagimiu isskiras. O apie didesnes margaites.
Turejau omeny, kad vis gi rekomendacijos kaip priziureti naujagime mergaite ir veliau kazkiek skiriasi wink.gif Va i ta norejau atkreipt demesi mirksiukas.gif
Atsakyti