Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 20, 22:00)
miela mamyte tanler, o su tuo vagistan reikia pirma nupraust, nusausint, ir tik tada tu vaisteliu tept, as viska klausiaus bet uzmirsau ax.gif aciu

Sveikute..taip nuprausk su tuo muilu ir ir paskui su vandeniu gerai nuplauk o tik paskui tepk ir pamatysi viskas susitvarkis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 21, 01:00)
Sveikute..taip nuprausk su tuo muilu ir ir paskui su vandeniu gerai nuplauk o tik paskui tepk ir pamatysi viskas susitvarkis  mirksiukas.gif

na tai va jau pradejom visa ta procedura tikiuosi kad viskas susitvarkys, bet kai as pagalvoju augo juk vyresnioji mergaite tai tik su vandenuku nuplaudavau ir viskas jojiu muilu nenaudojau,ir as pati negaliu naudot jokiu muilu tik kartais su sodos tirpalu atsiprausiu ir viskas, dabar ire as pabandysiu su tuo paciu praustis esu ne viena turejusi prausikli bet man nepatiko jie o si nesu buvusi nusipirkus, tikiuosi kad viskas bus gerai, o kaip jums dabar nebesikartoja tos problemos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 21, 09:27)
na tai va jau pradejom  visa ta procedura tikiuosi kad viskas susitvarkys, bet kai as pagalvoju augo juk vyresnioji mergaite tai tik su vandenuku nuplaudavau ir viskas jojiu muilu nenaudojau,ir as pati negaliu naudot jokiu muilu tik kartais su sodos tirpalu atsiprausiu ir viskas, dabar ire as pabandysiu su tuo paciu praustis esu ne viena turejusi  prausikli bet man nepatiko jie o si nesu buvusi nusipirkus, tikiuosi kad viskas bus gerai, o kaip jums dabar nebesikartoja tos problemos 4u.gif

Kol kas ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 21, 11:34)
Kol kas ne  4u.gif

Tai saunu jums , tikiuosi kad susitvarkys ir mums visos tos bedos nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif ir busim sveikos
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 21, 13:24)
Tai saunu  jums , tikiuosi kad susitvarkys ir mums visos tos bedos nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif ir busim sveikos

sveikos, na va jau tepam kelinta dienele bet jau nesiduoda ta mano princese kaol as istepu tai zinai, o per kiek dieneliu jums atsiskyre 4u.gif ,as galvoju ar gerai itrinu kazin nes ji tiek spardosi kad sakis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 24, 09:54)
sveikos, na va jau tepam kelinta dienele bet jau nesiduoda ta mano princese kaol as istepu tai zinai, o per kiek dieneliu jums atsiskyre 4u.gif ,as galvoju ar gerai itrinu kazin nes ji tiek spardosi kad sakis verysad.gif


O kokio amžiaus mergaitė? Kokiu tepaliuku Jus tepat ax.gif ?

Mano dukrai beveik 3,5 metų turim tą sulipimo problema:( TAi mums ir kita ginekologe sake, kad praktiškai nėra kito būdo atskirt, jei sulipo, tik mechaninis atskirimas sad.gif Taip jau sako ne pirmas medikas sad.gif
Tiesa, paminėjo, kad lyg tai yra kelį hormoniniai tepalai, šiuo metų LT tik kažkos vienas lyg tai beliko, bet jie praktiškai neveiksmingi g.gif

O kad nesulyptų vėl, profilaktiškai reikia teisingai tenai patepti kokių kremkų, bet butent ten apačioj kur pradeda sulipti, tarp vidinių lupyčių.

Va tiek žinių gavau iš kito ginekologo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 24 rugpjūčio 2009 - 10:12
QUOTE(lavaza @ 2009 08 24, 11:07)
O kokio amžiaus mergaitė? Kokiu tepaliuku Jus tepat  ax.gif ?

Mano dukrai beveik 3,5 metų turim tą sulipimo problema:( TAi mums ir kita ginekologe sake, kad praktiškai nėra kito būdo atskirt, jei sulipo, tik mechaninis atskirimas sad.gif Taip jau sako ne pirmas medikas sad.gif
Tiesa, paminėjo, kad lyg tai yra kelį hormoniniai tepalai, šiuo metų LT tik kažkos vienas lyg tai beliko, bet jie praktiškai neveiksmingi  g.gif

O kad nesulyptų vėl, profilaktiškai reikia teisingai tenai patepti kokių kremkų, bet butent ten apačioj kur pradeda sulipti, tarp vidinių lupyčių.

Va tiek žinių gavau iš kito ginekologo.

Hormoninis tepaliukas tikrai labai gerai padeda tik reikia teisingai tepti patempent teisinga kriptim ir labai greitai viska susitvarko mirksiukas.gif Mums pradejo skirtis po savaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2009 08 24, 11:07)
O kokio amžiaus mergaitė? Kokiu tepaliuku Jus tepat  ax.gif ?

Mano dukrai beveik 3,5 metų turim tą sulipimo problema:( TAi mums ir kita ginekologe sake, kad praktiškai nėra kito būdo atskirt, jei sulipo, tik mechaninis atskirimas sad.gif Taip jau sako ne pirmas medikas sad.gif
Tiesa, paminėjo, kad lyg tai yra kelį hormoniniai tepalai, šiuo metų LT tik kažkos vienas lyg tai beliko, bet jie praktiškai neveiksmingi  g.gif

O kad nesulyptų vėl, profilaktiškai reikia teisingai tenai patepti kokių kremkų, bet butent ten apačioj kur pradeda sulipti, tarp vidinių lupyčių.

Va tiek žinių gavau iš kito ginekologo.

mano mergyte tai labai maza dar tik 3 menesiuku, o stai jau tokia beda, mudvi tepam Linoladiol N 0,01, nezinau kaip mums cia seksis as vis tempiu kaip sake gyditojas , bet ji nesiduoda man tai sakis spardosi verkti tai neverkia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 24, 14:35)
Hormoninis tepaliukas tikrai labai gerai padeda tik reikia teisingai tepti patempent teisinga kriptim ir labai greitai viska susitvarko  mirksiukas.gif Mums pradejo skirtis po savaites  4u.gif



QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 24, 16:12)
mano mergyte tai labai maza dar tik 3 menesiuku, o stai jau tokia beda, mudvi tepam Linoladiol N 0,01, nezinau kaip mums cia seksis as vis tempiu kaip sake gyditojas , bet ji nesiduoda man tai sakis  spardosi verkti tai neverkia verysad.gif


Gal del tu tempimu ir nelabi skyria vyresnem mergaitem g.gif O gal cia taip Vilniuje nepraktikuoja tepalo g.gif Nes manoji taip pat nelabai leidziasi tiesiog patepti tenai, o jei reiketu tempti, tai buti rekimas, verkimas ir pan. unsure.gif Ji net pradzioj tiesiog tepama, bliooove verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2009 08 24, 16:50)
Gal del tu tempimu ir nelabi skyria vyresnem mergaitem  g.gif  O gal cia taip Vilniuje nepraktikuoja tepalo  g.gif  Nes manoji taip pat nelabai leidziasi tiesiog patepti tenai, o jei reiketu tempti, tai buti rekimas, verkimas ir pan.  unsure.gif  Ji net pradzioj tiesiog tepama, bliooove  verysad.gif

Nieko skaudaus ten nera as jug ir gi ne sadiste savo vaika kankinti smile.gif is pradziu nelabai duodao o paskui kazkaip priprato.Pati atsiguldavo kai tepaliuka imdavau i rankas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 24, 22:25)
Nieko skaudaus ten nera as jug ir gi ne sadiste savo vaika kankinti  smile.gif is pradziu nelabai duodao o paskui kazkaip priprato.Pati atsiguldavo kai tepaliuka imdavau i rankas 4u.gif

na va mamytes dziaugiasi mano sirdis si vakara kai tepemes tai pamaciau kad jau turim skylute,jau pradejo skirtis, aciu dievui ,ir ji neverkia ta mano pupa bet muistosi nesiduoda spardosi,bet vistiek pasirodo veiksmingas tas kariavimas buvo thumbup.gif labai dziauguosi
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 24, 22:35)
na va mamytes  dziaugiasi mano sirdis si vakara kai tepemes tai pamaciau kad jau  turim skylute,jau pradejo  skirtis, aciu dievui  ,ir ji neverkia ta mano pupa bet muistosi nesiduoda spardosi,bet vistiek pasirodo veiksmingas tas kariavimas buvo thumbup.gif  labai dziauguosi

thumbup.gif sakiau kad viskas susitvarkis 4u.gif tik siek tiek kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 24 rugpjūčio 2009 - 22:12