Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Aciu butinai pabandysiu ta tepaliuka........
Atsakyti
Mergaitės galiu pasigirti, lankėmės pas daktare ir jau tos lupos atsiskyrė. Bet visai gydymo nenutraukiam. Daktarė dar sakė kad su vaikišku aliejiku gerai vis patepti. biggrin.gif
Atsakyti
sveiki
gal kas susidūrėte su mergaitiškomis problemomis. Jau kurį laiką dukrytei (1 metukai) kartojasi vulvitas. Gal kas patars kaip šią ligą įveikti.
Atsakyti
reikia tirti ar neturi spalinukių ,galima įlašinti sulfacilio [akių] lašiukų ,ojei nepadeda galima tepti BANEOCIN tepaliuku 2 kart per diena ,neplauti su suaugusių muilais
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 02 18, 21:35)
reikia tirti ar neturi spalinukių ,galima įlašinti sulfacilio [akių] lašiukų ,ojei nepadeda galima tepti BANEOCIN tepaliuku 2 kart per diena ,neplauti su suaugusių muilais



labai ačiū už atsakymą, bet gal galėtumėte parašyti kaip veikia tepaliukas BANEOCIN. Muilu aš neplaunu, o dėl spalinukiu bandysim išsitirti, nors gydytoja minėjo, kad tokiem mažiem vaikam nebūna.
Siaip pas ginekologe buvom, bet jos paskirtas gydymas padeda savaitei, o vėliau vėl atsiranda paraudimas, nemalonus kvapas, o kartais net balkšvų išskyrų.
dar būtų įdomu sužinoti, ar dažnai ta liga kartojasi, o gal ji išaugama, kokios ligos priežastys. Ačiū už patirties pasidalijimą.
Atsakyti
sveikos mamytes. mano mergaitei buvo panasi beda kaip ir jusu mergaitem, ir del to labai stipriai pergyvenau, tai visa laime kad radau jusu pasipasakojimus su panasiom bedom. mes buvom pas gyd. ir mums is karto atskyre ta plevele. aisku buvo skauda ir labai verke dukryte, bet kad tik viskas i gera iseitu ir pagytu. israse tepaliuka linoladiol n tepti ir liepe nenaudoti jokiu muilu, nors mes visai jo nenaudojam. liepe stebeti nes gali vel uzaugti. tai ko labiausiai bijau.
Atsakyti
Mūsų dukrytė prieš beveik metus sirgo inkstų uždegimu ir kai gydytojas ja apžiūrinėjo (ne ginekologas), pasakė, kad "jai šiek tiek suaugusios lytinės lūpos"...Labai užstrigo tas jo pasakymas, bet kai paklausiau ką mums daryt ir ką tai reiškia, tai pasakė, kad nieko, atseit su laiku praeis. Ir mane nuramino...iki šandien, kai radau jūsų temą... Pas ją irgi, sakyčiau, visada būna paraudę, kartais daugiau, kartais mažiau, bet ji nesikaso ir jai neskauda. As apziuriu, bet labai sunku spresti, kai nezinau kaip turi tikrai atrodyti, vistiek viskas ten taip mini. Norejau paklausti, jei suaugimas, tarkim, nedidelis, tai gal ir nereikia vaistu ar gydytojo, tikrai praeis? Ir ar teisingai supratau - tas suaugimas yra dėl to blogai, kad negali sisioti normaliai ir plius užsilaiko visokie nešvarumai, kurie ir sukelia dar papildomų problemų?
Atsakyti
Gal galetumet patarti pas kokia ginekologe Antakalnio vaikų poliklinikoje geriau vesti mergaite? Labai lausiu patarimo, nes dukrai 7 m., norisi kad tas pirmas kartas sklandziai praeitu...
Atsakyti
QUOTE(Juku @ 2006 02 23, 00:19)
Mūsų dukrytė prieš beveik metus sirgo inkstų uždegimu ir kai gydytojas ja apžiūrinėjo (ne ginekologas), pasakė, kad "jai šiek tiek suaugusios lytinės lūpos"...Labai užstrigo tas jo pasakymas, bet kai paklausiau ką mums daryt ir ką tai reiškia, tai pasakė, kad nieko, atseit su laiku praeis. Ir mane nuramino...iki šandien, kai radau jūsų temą... Pas ją irgi, sakyčiau, visada būna paraudę, kartais daugiau, kartais mažiau, bet ji nesikaso ir jai neskauda. As apziuriu, bet labai sunku spresti, kai nezinau kaip turi tikrai atrodyti, vistiek viskas ten taip mini. Norejau paklausti, jei suaugimas, tarkim, nedidelis, tai gal ir nereikia vaistu ar gydytojo, tikrai praeis? Ir ar teisingai supratau - tas suaugimas yra dėl to blogai, kad negali sisioti normaliai ir plius užsilaiko visokie nešvarumai, kurie ir sukelia dar papildomų problemų?


Manau del sventos ramybes vertetu pasirodyti mergaiciu ginekologui. Tas suaugimas - plona, permatoma plevele ant mazuju lytiniu lupu, pas mus labai daznai suauga, tai toji plevele atsidalina per nepilna savaite tepant hormoniniu tepaliuku, bet turiu itarima, kad vienoje vieteleje prie krasciuko odele jau gerokai storesne, gal as klystu,gal tiesiog taip ir atrodo tos mazosios lytines lupos, jau man galva susisuko nuo to pastovaus stebejimo...o jeigu tos lupytessuagtu aklinai, nepastebejus galima isitaisyti labai rimta uzdegima...
Atsakyti
QUOTE(Liulia* @ 2006 03 07, 23:31)
Manau del sventos ramybes vertetu pasirodyti mergaiciu ginekologui. Tas suaugimas - plona, permatoma plevele ant mazuju lytiniu lupu, pas mus labai daznai suauga, tai toji plevele atsidalina per nepilna savaite tepant hormoniniu tepaliuku, bet turiu itarima, kad vienoje vieteleje prie krasciuko odele jau gerokai storesne, gal as klystu,gal tiesiog taip ir atrodo tos mazosios lytines lupos, jau man galva susisuko nuo to pastovaus stebejimo...o jeigu tos lupytessuagtu aklinai, nepastebejus galima isitaisyti labai rimta uzdegima...


Na va, ir man galva sukasi, kai nezinai kaip istikruju turi atrodyti, o tik isivaizduoji tongue.gif . Sakyk, gal galetum rekomenduoti vaiku ginekologa? Mes privaciai siaip gydomes, bet vaiku ginekologo ten nera:( labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juku @ 2006 03 08, 17:14)
Na va, ir man galva sukasi, kai nezinai kaip istikruju turi atrodyti, o tik isivaizduoji tongue.gif . Sakyk, gal galetum rekomenduoti vaiku ginekologa? Mes privaciai siaip gydomes, bet vaiku ginekologo ten nera:( labai aciu 4u.gif


Tikrai mielu noru patarciau, bet mes Klaipedietes...
As tieisog pasiskambinau i poliklinika ir paprasiau, kad padetu man rasti mergaiciu ginekologe, nebuvo lengva rasti, neiskart prasimusem, nukreipe pas viena turincia tokia kvalifikacija, bet nedirbancia butent sioj srity... Antra kart kai teko kreiptis (vel suaugo, tiesiog buvo daug neaiskumu, neturejau jokios informacijos, kaip elgtis, kad nesikartotu) radom gera ginekologe dirbancia gimdymo namuose. bet manau Vilniuj bus viskas paprasciau, jusu gi ten daugiau ir gyd. didesnis pasirinkimas turetu buti smile.gif
Sekmes jums, cia tikrai nera beda, tiesiog situacija, kurioje reikia veikti... smile.gif
Atsakyti

Liulia, labai tau aciu 4u.gif
Atsakyti