Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

TheSweetest, sekmes jums 4u.gif Tikiuos viskas bus gerai
Mano dukrai (5 menesiu) irgi buvo pielonefritas sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 05 rugpjūčio 2009 - 20:52
Sveikos mielos mamytes,isivaizduojat mano mergytei yra 3 menesiai ir kai nusimaudem pastebejau kad putyte yra raudona labai ir paemiau galvoju patepsiu su kremuku nuo issutimo sudocrem,ir issigandau o ten nera skylutes ,yra tik sisiojimui, aisku as svelniai paziurejau lik tai yra dar mazutes skylute bet zinokit verkiau tokiai mazai ar buna taip.Mudvi gyvenam netoli klaipedos o kur dabar kreiptis paskaiciau sia tema bet bijau be daktaro konsultacijos pirkti ta tepaliuka, patarkit pas koki daktara kreiptis klaipedoj , sirdis stoja vien pagalvojus
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 08, 15:17)
Sveikos mielos mamytes,isivaizduojat  mano mergytei yra 3 menesiai ir kai nusimaudem pastebejau kad putyte yra raudona labai ir paemiau galvoju patepsiu su kremuku nuo issutimo sudocrem,ir issigandau o ten nera skylutes ,yra tik sisiojimui, aisku as svelniai paziurejau lik tai yra dar mazutes skylute bet zinokit verkiau tokiai mazai ar buna taip.Mudvi gyvenam netoli klaipedos o kur dabar kreiptis paskaiciau sia tema  bet bijau be daktaro  konsultacijos pirkti  ta tepaliuka, patarkit pas koki daktara kreiptis klaipedoj , sirdis stoja vien pagalvojus

Na, aišku, visko pasitaiko, bet siūlyčiau nusiraminti ir dar kartelį gerai apžiūrėti, gal viskas tvarkoj. Nesijaudink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 08 08, 15:25)
Na, aišku, visko pasitaiko, bet siūlyčiau nusiraminti ir dar kartelį gerai apžiūrėti, gal viskas tvarkoj. Nesijaudink 4u.gif

na va as paziurejau lik tai ten yra maza skylute netoli tos kur sisioja, bet dieve nezinau ka bedaryt sianakt nemiegojau,aisku juk 3 menesiuku ta putyte juk mazyte yra bet jau labai mazas tarpelis ten galvoju kreiptis i seimos gyditoja ka ji pasakys unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 08, 15:58)
na va as paziurejau lik tai ten yra maza skylute netoli tos kur sisioja, bet dieve  nezinau ka bedaryt sianakt  nemiegojau,aisku juk 3 menesiuku ta putyte juk mazyte yra bet jau labai mazas tarpelis ten galvoju kreiptis i  seimos gyditoja ka ji pasakys unsure.gif  verysad.gif

Taigi maža mergytė ir ta skylutė turi būti mažutė. Viskas tvarkoj, nesijaudink, kad nė jokios nebūtų, o daba... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 08, 15:17)
Sveikos mielos mamytes,isivaizduojat  mano mergytei yra 3 menesiai ir kai nusimaudem pastebejau kad putyte yra raudona labai ir paemiau galvoju patepsiu su kremuku nuo issutimo sudocrem,ir issigandau o ten nera skylutes ,yra tik sisiojimui, aisku as svelniai paziurejau lik tai yra dar mazutes skylute bet zinokit verkiau tokiai mazai ar buna taip.Mudvi gyvenam netoli klaipedos o kur dabar kreiptis paskaiciau sia tema  bet bijau be daktaro  konsultacijos pirkti  ta tepaliuka, patarkit pas koki daktara kreiptis klaipedoj , sirdis stoja vien pagalvojus

Sveikute 4u.gif mums buvo ta pati beda ispradziu ir as supanikavau nes pastebejau velai vakare.galvojau ta pacia diena lekti i ligonine,bet vyras nuramino sake davai rytoj prie dienos svesos paziuresim ir tada eisi pas gyd.tai taip ir padarem.Nuejau pas savo gyd paprasiau siuntymo pas ginekologa ir kai nuejome tai israse tepaliuka LINOLADIOL 0.01% padejo greitai thumbup.gif Daugauma sake kad tai pasikartoja...as irgi buvau tai pastebejusi tai dar biski patepiau nu dabar jau tfu,tfu,tfu 4u.gif As irgi is pradziu pagalvojau paraudusi turbut pasuto o gyd.paiskino kad jokiu pasutymu ten buti negali nes pasakiau kad tepiau su sudokremu. ir patare vaika ryte ir vakare prausti su vagisan skistu muilu taip darom dabar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 10, 14:13)
Sveikute 4u.gif mums buvo ta pati beda ispradziu ir as supanikavau nes pastebejau velai vakare.galvojau ta pacia diena lekti i ligonine,bet vyras nuramino sake davai rytoj prie dienos svesos paziuresim ir tada eisi pas gyd.tai taip ir padarem.Nuejau pas savo gyd paprasiau siuntymo pas ginekologa ir kai nuejome tai israse tepaliuka LINOLADIOL 0.01% padejo greitai thumbup.gif Daugauma sake kad tai pasikartoja...as irgi buvau tai pastebejusi tai dar biski patepiau nu dabar jau tfu,tfu,tfu 4u.gif As irgi is pradziu pagalvojau paraudusi turbut pasuto o gyd.paiskino kad jokiu pasutymu ten buti negali nes pasakiau kad tepiau su sudokremu. ir patare vaika ryte ir vakare prausti su vagisan skistu muilu taip darom dabar  4u.gif

na ir as jau atrodo nusiraminu ir vel pradedu galvot , bet ryt planuoju eit pas seimos daktares kad israsytu siuntima ir vaziuot pas gyditojo tik viena beda kad pas mus nera vaiku ginekologo, reikes vaziuot i Klaipeda ,aciu labai jums uz patarimus man baisiausiai pasirode kad mano mergyte dar visai mazute va kas neduoda ramybes,o kiek jusu mergytei buvo
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 10, 14:42)
na ir as jau atrodo nusiraminu ir vel pradedu galvot , bet ryt planuoju eit pas seimos daktares kad israsytu siuntima ir vaziuot pas gyditojo tik viena beda kad pas mus  nera vaiku ginekologo, reikes vaziuot i Klaipeda ,aciu labai jums uz patarimus man baisiausiai pasirode kad mano mergyte dar visai mazute va kas neduoda ramybes,o kiek jusu mergytei buvo

Cia mano pirma zinute 4u.gif
QUOTE(tanler @ 2008 11 28, 23:13)
MAMYTES SVEIKOS 4u.gif  SIANDIEN BUVOME ILGAI ISVYKE TAI VALIAU SU SERVETELEMIS DUKROS UZPAKALIUKA NORS NIEKAD TO NEDARAU ax.gif  VAKRE KAI NUPLOVIAU UZPAKALIUKA PAGALVOJAU BUTU GERAI PATEPTI SU KOKIU KREMUKU KAD NEPARAUDONOTU  ATVERCIAU LUPYTES O GI ZIURIU TEN TIK MAZA SKILUTE unsure.gif  NIEKO PANASAUS SU PIRMA DUKRA NEBUVO.iTARIU KAD JAI SUAUGO MAZOSIOS LUPYTES  unsure.gif  KA MAN DABAR DARYT KUR KREIPTIS  unsure.gif GAL KAS KLAIPEDOJA KOKIA GERA VAIKU GINEKOLOGE ZINO  g.gif  NEJAU IKI PIRMADIENIO LAUKTI  verysad.gif NUBLUSIU MANO DUKRELIAI DABAR 1.3MEN

Dar norejau pasakyti kad gyd. labai maloniai apziurejo ir tokems maziukams vargu ar kas paprastai su rankom bandis atskirti.Mums gyditojas isaiskino kaip reikia teisingai tepti jau po savaites pradejo skirtis po menesio buvome sveiki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 10 rugpjūčio 2009 - 14:38
QUOTE(tanler @ 2009 08 10, 15:37)
Cia mano pirma zinute 4u.gif

Dar norejau pasakyti kad gyd. labai maloniai apziurejo ir tokems maziukams vargu ar kas paprastai su rankom bandis atskirti.Mums gyditojas isaiskino kaip reikia teisingai tepti jau po savaites pradejo skirtis po menesio buvome sveiki 4u.gif

aciu labai jums 4u.gif tikiusi kad ir mums taip pat bus viskas gerai, tai buvot kalipedoj vaiku poliklinikoj karosu gatvej ir man reikia vaziuot i klaipeda nestuke.gif su mazyle
Atsakyti
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 10, 16:38)
aciu labai jums 4u.gif tikiusi kad ir mums taip pat bus  viskas gerai, tai  buvot kalipedoj vaiku poliklinikoj karosu gatvej ir man reikia vaziuot i klaipeda nestuke.gif  su mazyle

talonas buvo vos ne sekancia diena buvome pas jauna vyra smile.gif na tikrai labai atsargiai apziurejo vaika,nepergivenkite tikrai viskas susitvarkis mirksiukas.gif tik va to gyd pavardes neprisimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 10, 21:06)
talonas buvo vos ne sekancia diena buvome pas jauna vyra  smile.gif  na tikrai labai atsargiai apziurejo vaika,nepergivenkite tikrai viskas susitvarkis   mirksiukas.gif tik va to gyd pavardes neprisimenu  blush2.gif

Sveikos mamytes, na va ir mes buvom pas daktara jis paziurejo meno mergyte jo yra sulipusios tos lupytes mazosios, irgi prirase tepaliuka ir intymiaia higienai prausikli Dar norejau pasakyt jis paklause manes su kuom prauset sita vietele pasakiau kad su vandeniu tik, ir istikro tik su vandeniu tekanciu nuprausdavai ir viskas, o dabar sakykit si prausikli vagisan kai nuprausi su juo po to su vandeniu ir nusausinti reikia, jis papasakojo man bet as ir pamirsau blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orhideja77: 20 rugpjūčio 2009 - 18:35
QUOTE(orhideja77 @ 2009 08 20, 19:30)
Sveikos mamytes, na va ir mes buvom pas daktara  jis paziurejo meno mergyte jo yra sulipusios tos lupytes mazosios, irgi prirase  tepaliuka ir intymiaia higienai  prausikli            Dar norejau pasakyt jis paklause manes su kuom prauset sita vietele pasakiau kad su vandeniu tik, ir istikro tik su vandeniu tekanciu nuprausdavai ir viskas, o dabar sakykit si  prausikli vagisan kai nuprausi su juo po to su vandeniu ir nusausinti reikia, jis papasakojo man bet as  ir pamirsau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

miela mamyte tanler, o su tuo vagistan reikia pirma nupraust, nusausint, ir tik tada tu vaisteliu tept, as viska klausiaus bet uzmirsau ax.gif aciu
Atsakyti