Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(diana. @ 2009 02 22, 20:29)
Man regis,kad leukocitai ir bakterija pasėlyje yra skirtingi dalykai g.gif .Mums buvo leukocitų 500,o pasėlis geras,kurį net 3 kartus darė.O diagnozė buvo šlapimo takų uždegimas.Pagėrėm berods mėn vaistukus ir viskas liuks. Tik va lūpytės vis tiek sulipinėja verysad.gif .Pasirodo tai nesusiję su šlapimo takų liga doh.gif

Aš tiksliai nežinau, bet manau, kad leukocitai parodo, kad yra uždegimas, o šlapimo pasėlis identifikuoja kokia būtent bakterija tą uždegimą sukėlė. Todėl pirma daro paprastą šlapimo tyrimą, o paskui pasėlį, ypatingai jei uždegimas kartojasi.
Mano dukros šlapimo tyrimas rodė irgi 500 leukocitų ir tik kai antrą kartą paimtame šlapimo pasėlyje išaugo bakterija, skyrė gydymą antibiotikais. Gydėmės 10 dienų (kadangi temperatūros nebuvo, mažė gerai jautėsi mums leido gydytis namuose) ir paskui mėnesį nakčiai vartojome profilaktinę dozę. Mus gydė ne pediatrė, o Kauno klinikų nefrologai.
Aišku, kai pasidomi plačiau, tai daugelis veiksnių lemia gydymą: ir kokia bakterija ir koks kiekis, ir kokia vaiko savijauta ir t.t. Gydytojai geriausiai žino smile.gif
O dėl lūpyčių sulipinėjimo man mergaičių ginekologė sakė, kad tam įtakos turi kažkoks hormonas, todėl ir skiria gydymą harmoniniais tepalais, ir kad tai yra išaugama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja_Mėja: 22 vasario 2009 - 23:58
O mum pasėlis tris kartus imtas ir visus kartus geras.Šlapimo tyr leukocitų 500 ir druskų nemažai rodė.O diagnozė-šlapimo takų infekcija buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2009 02 22, 20:29)
Man regis,kad leukocitai ir bakterija pasėlyje yra skirtingi dalykai g.gif .Mums buvo leukocitų 500,o pasėlis geras,kurį net 3 kartus darė.O diagnozė buvo šlapimo takų uždegimas.Pagėrėm berods mėn vaistukus ir viskas liuks. Tik va lūpytės vis tiek sulipinėja verysad.gif .Pasirodo tai nesusiję su šlapimo takų liga doh.gif

lupyciu suaugimo neitakoja slapimo taku ligos. atvirksciai yra - jeigu lupytes suaugineja, gali kilti bedu su slapimo takais. o tai kai suaugineja lupytes, ten susidaro kaip kisene, kur renkasi slapimas, jis rugsta, isimeta ivairios bakterijos kurios nueina i slapimo takus
Atsakyti
niu labukas 4u.gif
vakar buvom pas giniu blush2.gif mums viskas jau susitvarke turim jau skylute biggrin.gif sake viskas ok kaip ir turi but mirksiukas.gif po 5sav kazkur atlipo mirksiukas.gif
dabar su tais nefrologais....
tai va dar iki penktadienio gersim miltelius sestadieni vel kartosim tyrima(paprastai slapimas ir paselis)sake slapima reikia gaudyti!!negalima jokiu maisiku ir tuo labaiu pilti is puodo....sakes kas manes laukia..kaip as pagausiu ta sysiu tiesiai i induka g.gif biggrin.gif
tai va bakterija neperkaitau E-COLI...
ginius sake kad ji buna greiciausiai nuo ismatu..pas kiekviena ji yra zarnyne,o kai patenka ne ten kur reikia kaip manajai i slap takus,pradejo daugintisir uzdegimas....vakar dar eho dare kaip ir nera prie ko prikibt...truputuka yra padidejes kazkoks UREDIJAS(ar kaip ten)bet gyd sake isaugs nieko tokio cia...paskaiu kad lyt lupytes mums buvo suaugusios tai ji numojo ranka ir sako ir seip daznai sitie uzdegimai buna mergytems o jei dar ir lyt lupytes buvo suaugusios tai viskas aisku...
tai va labai laukiu kol baigsim gert vaistus..nes zuikei mano ziauriia apetitas sumazejes nuo ju..bijo jau kai maitinu is sauksto mano kad vel tie kartus slykstus vaistai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstiena @ 2009 02 24, 15:48)

Sveika,

šaunu, kad viskas po truputį tvarkosi smile.gif pas mus irgi buvo šita bakterija, tai sakė ji mažiausiai pavojinga. O šlapimą jokių būdu negalima imti iš puoduko, aš tai imu taip : pasodinu ant puoduko, kai girdžiu, kad jau šlapinasi pakeliu ir pakišu šlapimo surinkimo indelį, arba gali padėti indelį į puoduką, sakė užtenka surinkti apie 20 - 30 ml, o pasėliui užtenka ir 10 ml. Mažam vaikui rinkdavau maišelių pagalba ir kai būdavo viskas gerai - tyrimas būdavo geras (beje maišelį galima laikyti max 30 min., geriausiai 20 min., po to jį reikia keisti, kad būtų sterilus).
O vaistukus girdau su švirkštu. Pasimokiau, nes girdydavau iš šaukštelio ir duodavau užsigerti arbata iš buteliuko, tai mano dukra paskui keturis mėnesius negėrė jokios arbatos, o iš buteliuko nebegėrė visai, nors buvome pripirkę įvairiausių firmų, negerdavo ir viskas. Tai dabar visus vaistus girdau su švirkštu (tindirindi yra specialius švirkštas vaistams) ir problemų nėra, pabandyk ir tu Blaktiena, gal padės smile.gif Sveikatėlės jums smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja_Mėja: 25 vasario 2009 - 00:15
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 02 25, 02:15)
Sveika,

šaunu, kad viskas po truputį tvarkosi  smile.gif pas mus irgi buvo šita bakterija, tai sakė ji mažiausiai pavojinga. O šlapimą jokių būdu negalima imti iš puoduko, aš tai imu taip : pasodinu ant puoduko, kai girdžiu, kad jau šlapinasi pakeliu ir pakišu šlapimo surinkimo indelį, arba gali padėti indelį į puoduką, sakė užtenka surinkti apie 20 - 30 ml, o pasėliui užtenka ir 10 ml. Mažam vaikui rinkdavau maišelių pagalba ir kai būdavo viskas gerai - tyrimas būdavo geras (beje maišelį galima laikyti max 30 min., geriausiai 20 min., po to jį reikia keisti, kad būtų sterilus).
O vaistukus girdau su švirkštu. Pasimokiau, nes girdydavau iš šaukštelio ir duodavau užsigerti arbata iš buteliuko, tai mano dukra paskui keturis mėnesius negėrė jokios arbatos, o iš buteliuko nebegėrė visai, nors buvome pripirkę įvairiausių firmų, negerdavo ir viskas. Tai dabar visus vaistus girdau su švirkštu (tindirindi yra specialius švirkštas vaistams) ir problemų nėra, pabandyk ir tu Blaktiena, gal padės  smile.gif Sveikatėlės jums  smile.gif



aciukas tau uz patarimus,pabandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

turim ir mes kazkokia problemyte schmoll.gif mano merginai 4m. vakar grizo is darzelio kazkokia keistai susirzusi, vakare prausiantis pastebejau, kad labai jau daug isskyru kelnaitese ir tokio nemalonaus kvapo, ko iki siol nera buve.
Apiprausiau kaip visada su muiliuku, bet siandien ryte ir vel kelnaitese pamaciau daug ju (gal net daugiau nei vakar). itariu, kad tai gali buti pienlige g.gif
uzrasiau pas gydytoja, taciau tik penktadieni gales priimti schmoll.gif
Atsakyti
Galit pasėdėt medetkų ar lengvo sodos tirpaliuko vonelėj, bent jau truputį bent išoriškai mergytei apramins simptomus. Mes kartą taip ir nesulaukėm vizito, nors jis ir tą patį vakarą buvo. Sėkmės.
Atsakyti
gal gali kas nors patarti kaip elgtis, nes nebeisivaizduoju ka daryti...

itariu kad mergaitei mazuju lupyciu suaugimas, nors trys gydytojos jo nemate. viena pareiske kad ten mergystes pleve... tai vat jau ilgai kankinuosi ir pati ir mergaite, nes nepraeina vulvitas ir itariu jog del suaugimo. ir kai daktarei bandau pasakyti jog man atrodo taip, tai vos ne juokiasi is manes. tai pagaliau gavau siuntima pas ginekologa, bet pasirodo panevezy jinai rodos viena ir dabar serga... o as jau nebezinau ka daryt ir kiek gi begalima tempti bijau kad nepasidarytu visai kas nors rimta, bet pas gydytojus papult irgi niekaip...
gal kreiptis i kita miesta? bet ar priimtu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidem: 06 balandžio 2009 - 14:45
QUOTE(vaidem @ 2009 04 06, 15:44)
gal gali kas nors patarti kaip elgtis, nes nebeisivaizduoju ka daryti...

itariu kad mergaitei mazuju lupyciu suaugimas, nors trys gydytojos jo nemate. viena pareiske kad ten mergystes pleve...  tai vat jau ilgai kankinuosi ir pati ir mergaite, nes nepraeina vulvitas ir itariu jog del suaugimo. ir kai daktarei bandau pasakyti jog man atrodo taip, tai vos ne juokiasi is manes. tai pagaliau gavau siuntima pas ginekologa, bet pasirodo panevezy jinai rodos viena ir dabar serga... o as jau nebezinau ka daryt ir kiek gi begalima tempti bijau kad nepasidarytu visai kas nors rimta, bet pas gydytojus papult irgi niekaip...
gal kreiptis i kita miesta? bet ar priimtu?


Nu gydytoja tikra kaušė,jei ji įsivaizduoja,kad toj vietoj mergystės plėvė fool.gif doh.gif .
Mes važiavom į Vilnių Antakalnio polikliniką.Ir eilės nėr didelės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidem @ 2009 04 06, 15:44)
gal kreiptis i kita miesta? bet ar priimtu?

Jei turite siuntimą, galite kreiptis bet kuriame mieste 4u.gif
Atsakyti
Nesąmonė kažkokia kaip gali nesimatyt jeigu suaugę, tengi nieko "vien medikam"suprantamo, mes taip irgi daug laiko prasikankinom, nes aš kaip šviežia mama galvojau, kad man eilinė paranoja, o pediatras kadangi buvo vyras tai kuklindavosi pažiūrėt net ar užpakaliukas neiššutęs nešnekant apie ką daugiau. Kol vieną dieną klykė iš skausmo negalėdama prasysiot tai tą pačią dieną nuvežiau pas ginekologę, o tada ir paiškėjo.
Atsakyti