Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(Blakstiena @ 2009 02 11, 11:23)
labuka,aciu kad parasei..jo siandiena po piet nesiu mazutes slapima vel,ziuresim kaip bus g.gif bet pas nefrologe ir eho tik po 2sav verysad.gif dabar geriam antibiotikus tempes nera jau antra diena(nuo ju)bet ar nueje po 2sav pas inkstuku gyd.ji matys kad buvo ar nebuvo koks uzdegimas?? blink.gif

Aš manau, jei šlapimo tyrimas būtų blogas, gautum extra siuntimą į klinikas. Kai mano mažei šlapime leukocitų kiekis buvo 500 (pakartojus tyrimą, rezultatas buvo toks pat), tai tą pačią dieną paguldė į klinikas. Šlapimo takų, inkstų uždegimas yra labai rimtos ligos, todėl nerizikuoja mažiuko sveikatą, jei mato, kad blogi tyrimai. Jei tau echoskopiją paskyrė po 2 sav., vadinasi nėra nieko rimto. O uždegimą tau visų pirmą parodys šlapimo tyrimas. Kaip jau sakiau, jei tik 25 leukocitai, tai tikrai labai nepergyvenk, toks kiekis labai mažas, be to jei yra inkstų uždegimas šlapimo tyrime randa baltimo. Visada pirma daro šlapimo tyrimą, o po jo seka tolesni tyrimai (šlapimo pasėlis, kraujo tyrimas, echoskopija ir t.t.)
Dar norėjau paklausti, ar darėtės kraujo tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 02 11, 14:47)
Aš manau, jei šlapimo tyrimas būtų blogas, gautum extra siuntimą į klinikas. Kai mano mažei šlapime leukocitų kiekis buvo 500 (pakartojus tyrimą, rezultatas buvo toks pat), tai tą pačią dieną paguldė į klinikas. Šlapimo takų, inkstų uždegimas yra labai rimtos ligos, todėl nerizikuoja mažiuko sveikatą, jei mato, kad blogi tyrimai. Jei tau echoskopiją paskyrė po 2 sav., vadinasi nėra nieko rimto. O uždegimą tau visų pirmą parodys šlapimo tyrimas. Kaip jau sakiau, jei tik 25 leukocitai, tai tikrai labai nepergyvenk, toks kiekis labai mažas, be to jei yra inkstų uždegimas šlapimo tyrime randa baltimo. Visada pirma daro šlapimo tyrimą, o po jo seka tolesni tyrimai (šlapimo pasėlis, kraujo tyrimas, echoskopija ir t.t.)
Dar norėjau paklausti, ar darėtės kraujo tyrimus?



jo padare ta pati vakara kaip ir slapima..slapime sako leukocitai,kraujas kaip ir geras...beje vakar darem i puoduka sysiu ir padare pora lasu ir jie sustingo kaip vaskas baltas,gal druskos kokios...po to daug sykiu dare nebebuvo taip... blink.gif
bet ar nefrologe matys po 2sav kad mums buvo uzdegimas(jei isgysim nuo antibiotiku)nes jei isgysim,o ji nieko nematys ir vel uzburtas ratas... verysad.gif
ai as visai pasimetusi kaip nzn kas....
Atsakyti
na va pridaviua mazes slapima,leukocitu jau ne kvapo biggrin.gif bet cia del to sakau kad antikus geriam...jo sako,o pas specelistus mums tik po 2sav blink.gif sakau gyd.ar matys jei buvo uzdegimas??sako o koks jau skirtumas kas buvo blink.gif blink.gif nu geras,man asmeniskai didelis skirtumas kuom serga mano vaikas...keisim gydytoja...o ryt keliausim pas giniu smile.gif
Atsakyti
Sulipmo bedele ir mano mazutei vakar pastebejo... unsure.gif Pirksim tepaliuka.
Turejusi ji kelis slapimo dalies uzdegimus. Ir bakterija viena kart isaugino, vartojom antibijotikus. Dabar nuolat rodo, kad slapimas nera geras, vis randa kraujo pedsaku... Vakar buvom pas nefrologe - laukiam rezultatu po savaites. Buvo mergaitei irgi soktelejusi temperatura pora kartu netiketai virs 39, pasilaike para ir nukrito, be jokiu kitu simptomu... Tai as irgi itariu ana gala unsure.gif Dabar reikia apsilankyt pas mergaiciu ginekologa, bet klinikose nera vietu kol kas doh.gif Gal zinote, kas kokia gera privacia mergaiciu ginekologe?..
Atsakyti
QUOTE(Blakstiena @ 2009 02 11, 16:41)
na va pridaviua mazes slapima,leukocitu jau ne kvapo biggrin.gif bet cia del to sakau kad antikus geriam...jo sako,o pas specelistus mums tik po 2sav blink.gif sakau gyd.ar matys jei buvo uzdegimas??sako o koks jau skirtumas kas buvo blink.gif  blink.gif nu geras,man asmeniskai didelis skirtumas kuom serga mano vaikas...keisim gydytoja...o ryt keliausim pas giniu smile.gif

Aš irgi manau, kad leukocitų nėra dėl antibiotikų, bet tu nepergyvenk, tikrai jokio uždegimo pas jus nebuvo, jei leukocitų kiekis buvo 25, tiesiog dėl sulipimo, neišėjo steriliai paimti. Kad rezultatas būtų tikslesnis, reikia apimti vidurinę šlapimo dozę, su kūdikiais tai padaryti labai sunku (ypač jei uždedamas šlapimo surinkimo maišelis). Kad kraujo tyrimas geras, tai irgi didelis pliusas (kai mums buvo uždegimas, kraujas tą rodė). Blakstiena tikrai nepergyvenk, pas jus situacija gera. Tik reikia susitvarkyti lūpytes. Ir nemanau, kad tie kelis lašiukai buvo druskos, man atrodo, kad tokiu atveju tyrimai tą parodyti, galbūt čia tepalas taip sureagavo su šlapimu. Tu nurimk, žinau, kaip pergyveni, svarbu, kad dabar gerai jaučiasi mažiukė. Tik kažkaip keista, kad iš karto rašė antibiotikus, čia todėl, kad sukilo temperatūra?
QUOTE(rututu @ 2009 02 11, 18:35)
Sulipmo bedele ir mano mazutei vakar pastebejo...  unsure.gif Pirksim tepaliuka.
Turejusi ji kelis slapimo dalies uzdegimus. Ir bakterija viena kart isaugino, vartojom antibijotikus. Dabar nuolat rodo, kad slapimas nera geras, vis randa kraujo pedsaku... Vakar buvom pas nefrologe - laukiam rezultatu po savaites. Buvo mergaitei irgi soktelejusi temperatura pora kartu netiketai virs 39, pasilaike para ir nukrito, be jokiu kitu simptomu... Tai as irgi itariu ana gala  unsure.gif Dabar reikia apsilankyt pas mergaiciu ginekologa, bet klinikose nera vietu kol kas  doh.gif Gal zinote, kas kokia gera privacia mergaiciu ginekologe?..

Man nefrologė sakė, kad po šlapimo pūslės uždegimo, kai sukils temperatūra, nesvarbu dėl kokios priežasties, visų pirma turime priduoti šlapimą, tai taip ir darau. Kad eritrocitų rodo, tai nėra gerai (mums juos rodė, kai buvo siaubingai iššutusi, ko pasekoje sekė šlapimo pūslės uždegimas, paskui tyrimuose nerodė eritrocitų).
Žinau labai gerą mergaičių ginekologę Kauno (gyvenau šiame mieste), jei reikia kontaktų parašyk man į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja_Mėja: 11 vasario 2009 - 19:34
QUOTE(Blakstiena @ 2009 02 10, 15:10)
nzn ar be recepto parduoda(mes su juo pirkom)bet manau paaiskinus situacija ir graziai paprasius tikrai duos 4u.gif
su tepaliuku jau tepam 3savaite...


QUOTE(begemotica @ 2009 02 10, 16:31)
Antrą tūtelę pirkau be recepto, bet kai paprašiau tai vaistininkė nežinojo būtent kokį duot, kaip supratau jis gal skirtingo stiprumo būna, tai kitą kartą nešiausi seną- mes kai senai bėdą turim tai mum vaistas iš galiojimo išėjo.

Ačiū už atsakymus 4u.gif nusiunčiau MB į vaistinę, tai vaistininkė paklausė kokio stiprumo Linoladiol reikia unsure.gif Kokius jūsų mergaitėms paskyrė?
QUOTE(rututu @ 2009 02 11, 19:35)
Buvo mergaitei irgi soktelejusi temperatura pora kartu netiketai virs 39, pasilaike para ir nukrito, be jokiu kitu simptomu... Tai as irgi itariu ana gala  unsure.gif

Mūsų šeimos gydytoja sako, kad jei temperatūra išsilaiko parą ir nukrenta tai tikriausiai dėl dantukų. Ir gali būti labai aukšta, svarbu kad neilgiau paros rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gika: 11 vasario 2009 - 22:40
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 02 11, 19:31)
Man nefrologė sakė, kad po šlapimo pūslės uždegimo, kai sukils temperatūra, nesvarbu dėl kokios priežasties, visų pirma turime priduoti šlapimą, tai taip ir darau. Kad eritrocitų rodo, tai nėra gerai (mums juos rodė, kai buvo siaubingai iššutusi, ko pasekoje sekė šlapimo pūslės uždegimas, paskui tyrimuose nerodė eritrocitų).
Žinau labai gerą mergaičių ginekologę Kauno (gyvenau šiame mieste), jei reikia kontaktų parašyk man į až.


Aciu uz atsakyma. Parasiau Tau i AZ. O slapimo tyrimus tai darom ir darom, kai tik temperatura sukyla ir vis nieko gero, iki galo nesusitvarko tas slapimas. Del to ir siunte i klinikas pas nefrologus, ziuresim kaip bus toliau unsure.gif

QUOTE(gika @ 2009 02 11, 22:39)
Ačiū už atsakymus  4u.gif  nusiunčiau MB į vaistinę, tai vaistininkė paklausė kokio stiprumo Linoladiol reikia  unsure.gif Kokius jūsų mergaitėms paskyrė?
Mūsų šeimos gydytoja sako, kad jei temperatūra išsilaiko parą ir nukrenta tai tikriausiai dėl dantukų. Ir gali būti labai aukšta, svarbu kad neilgiau paros  rolleyes.gif


Mums paskyre 0,01 % su N raide Linoladiol, kainavo apie 36 lt.

Dantukai maniskei jau visi isdyge unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rututu: 12 vasario 2009 - 00:43
QUOTE(rututu @ 2009 02 12, 00:42)
Aciu uz atsakyma. Parasiau Tau i AZ. O slapimo tyrimus tai darom ir darom, kai tik temperatura sukyla ir vis nieko gero, iki galo nesusitvarko tas slapimas. Del to ir siunte i klinikas pas nefrologus, ziuresim kaip bus toliau  unsure.gif

Man visada malonu padėti, kad tik būtų naudinga, pati daug vargau, kol radau Kaune gerą mergaičių ginekologę bei nefrologę (pastarajai esu labai dėkinga už pagalbą, supratingumą, gydytoja iš pašaukimo). Labai svarbu, koks tas leukocitų kiekis, jei labai nedidelis ir nekinta, tai galima nepergyventi, nes kaip minėjau paimti pačioms paimti steriliai šlapimo be medicininio įsikišimo yra beveik neįmanoma (man taip sakė nefrologė). Viskas bus gerai, šitos bėdos išaugamos smile.gif svarbu tik stebėti
Atsakyti
labutes smile.gif aciu kad sitaip aktyviai palaikot smile.gif smile.gif smile.gif
tepaliukas LINOLADIOL N 0,01%...yra ir su kitom raidem ten sake hormonu daugiau smile.gif (balta tutele su bordo) smile.gif
oj laukiu vakaro negaliu ka ginius pasakys,lysim be eiles,tikiuosi priims wub.gif na seip jis sake jei atsivers ateiti bet kada...o pas mus jau yra prasiverusi siek tiek..jauciu timptels jis siandiena ir iki galo padarys...bet po to savaite sake kazkokias voneles reiks daryt... g.gif na tiek to darysim ka reikia tik kad maze nesirgtu...nes man jau sakes nuo tokiu jos ligeliu doh.gif doh.gif doh.gif
niu vakare dar parasysiu ikiukas 4u.gif
Atsakyti
labutes smile.gif niu va vakar vakare nuvaziavom pas giniu,apziurejo ir sake na jau savaiteles begyje turetu "praplyst galutinai"ir vel pasirodyt 23d.
papasakojau musu situacija,temperaturas,bloga slapima ir tt...sako turbut cistitas... blink.gif sakau bet mums tik po 2sav pas nefrologa ir eho..jis paskambino gydytojai,kuri iskart mus priieme blush2.gif apziurejo putyte mazutes, pilvuka,delniukus g.gif ir pasake viskas cia gerai..bet liepe slapima vel vezti i ligonine (paseliui) smile.gif sakau bet geriam antibiotikus,sako nieko tokio tik 3dienas tegiariat blink.gif na gerai pridavem ziuresim ats.po savaiteles smile.gif tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstiena @ 2009 02 13, 10:25)
labutes smile.gif niu va vakar vakare nuvaziavom pas giniu,apziurejo ir sake na jau savaiteles begyje turetu "praplyst galutinai"ir vel pasirodyt 23d.
papasakojau musu situacija,temperaturas,bloga slapima ir tt...sako turbut cistitas... blink.gif sakau bet mums tik po 2sav pas nefrologa ir eho..jis paskambino gydytojai,kuri iskart mus priieme blush2.gif apziurejo putyte mazutes, pilvuka,delniukus g.gif ir pasake viskas cia gerai..bet liepe slapima vel vezti i ligonine (paseliui) smile.gif sakau bet geriam antibiotikus,sako nieko tokio tik 3dienas tegiariat blink.gif na gerai pridavem ziuresim ats.po savaiteles smile.gif tikiuosi viskas bus gerai smile.gif

Sveika smile.gif

malonu girdėti, kad viskas gerai. Tikrai nemanau, kad jums buvo cistitas. Beje, kai mano mažei buvo šlapimo pūslės uždegimas, ji labai dažnai ir po truputį šlapindavosi (vos ne kas 15 min.). Ir leukocitų kiekis būna daug didesnis. Aišku, aš ne gydytoja, tiesiog kalbu iš savo patirties, o domėjausi labai daug ir ne pas vieną nefrologą buvau. Man nefrologė sakė, kad daryti pasėlį reikia prieš antibiotikus, kitų atveju jis nebus tikslus. Na bet turbūt, kiek gydytojų, tiek nuomonių. O kaip pati mažylė laikosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 02 14, 15:32)
Sveika  smile.gif

malonu girdėti, kad viskas gerai. Tikrai nemanau, kad jums buvo cistitas. Beje, kai mano mažei buvo šlapimo pūslės uždegimas, ji labai dažnai ir po truputį šlapindavosi (vos ne kas 15 min.). Ir leukocitų kiekis būna daug didesnis. Aišku, aš ne gydytoja, tiesiog kalbu iš savo patirties, o domėjausi labai daug ir ne pas vieną nefrologą buvau. Man nefrologė sakė, kad daryti pasėlį reikia prieš antibiotikus, kitų atveju jis nebus tikslus. Na bet turbūt, kiek gydytojų, tiek nuomonių. O kaip pati mažylė laikosi?  smile.gif


sveikute 4u.gif gerai jauciasi zaidzia gerai valgo ir tt...o kiek ji slapinasi nelabai gi matau ji su pamperiu o jis buna pilnut pilnutelis visada beveik... unsure.gif na va ir as zinau kad paselis daromas be antiku gerimu..o gerem tada jau 3diena...nu nzn nzn g.gif labai dabar laukiu eho ziuresim kas ten..tikiuosi viskas ok blush2.gif
Atsakyti