Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Kaip greit atsiskirs lupytes gal ir nuo tepalo priklauso, kuri paskiria g.gif Kiek skaiciau, visu mergytems skyre Linoladiol (ar. pan pavadinimas). Kai mano mazylei viskas sulipe buvo, mums skyre Ovestin tepala. Jo siaip nenusipirksi ir su receptu, yra uzsakomas vokieciu vaistineje Vilniuje, laukeme apie 3 sav, kol atvaziavo. Kad ji israsytu ir skirtu, reikejo daug popieriu pasirasyti, poliklinikos antspaudu, vedeju ir t.t.t Bet tereikejo patepti 4 kartus ir viskas atlipo beveik savaime!! Ir truktelti i salis vos vos tik reikejo thumbup.gif
Kai mums vaistineje pasiule Linoladiol, nes panasi sudetis, as pasiskambinau gydytojai ir paklausiau ar tiktu jis, tai isgirdau griezta atsakyma - visam pasaulyje gydo su Ovestinu, o sitas tik klimakterinem bobutem tepliotis tinka... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2009 02 09, 10:46)
Kaip greit atsiskirs lupytes gal ir nuo tepalo priklauso, kuri paskiria g.gif Kiek skaiciau, visu mergytems skyre Linoladiol (ar. pan pavadinimas). Kai mano mazylei viskas sulipe buvo, mums skyre Ovestin tepala. Jo siaip nenusipirksi ir su receptu, yra uzsakomas vokieciu vaistineje Vilniuje, laukeme apie 3 sav, kol atvaziavo. Kad ji israsytu ir skirtu, reikejo daug popieriu pasirasyti, poliklinikos antspaudu, vedeju ir t.t.t Bet tereikejo patepti 4 kartus ir viskas atlipo beveik savaime!! Ir truktelti i salis vos vos tik reikejo thumbup.gif
Kai mums vaistineje pasiule Linoladiol, nes panasi sudetis, as pasiskambinau gydytojai ir paklausiau ar tiktu jis, tai isgirdau griezta atsakyma - visam pasaulyje gydo su Ovestinu, o sitas tik klimakterinem bobutem tepliotis tinka... cool.gif


Linoladiol mum nepadėjo.Ovesti ir mum buvo išrašę,bet kai nuėjau į Vokiečių vaistinę ten net išsižiojo,kad tokiai mažai mergytei skyrė tokius "baisius"vaistus.Patarė kreiptis dar pas kitą ginekologę,nes sako ranka nekyla tokiai mergytei toooookie vaistai duot.Kai pasiskaičiau internete apie tą Ovestin,tai plaukai pasišiaušė.
Kreipėmės pas kitą ginekologę.Ir aš jau geriau sutinku,kad kartą į pusmetį,jei reiks,tegu atskiria,nei tokiais tepalais tept schmoll.gif .Mat jei jau sulipo,tai didelė tikimybė,kad po kiek laiko jos vel sulipinės doh.gif
Atsakyti
Nu kam taip žiauriai -laukt kol vėl sulips, o tada vest pas daktarą. Nesulimpa gi per vieną naktį, kol tik pradeda lipt pakanka, kad ir bepanteno ir patempt, iš pradžių tas suaugimas labai lengvai atlimpa tik kuo ilgiau laukiam tuo sunkiau atsiveria. Linoladiolas ne toks stiprus kaip Ovestinas užtat sunkiai ir atidaro, aš jau rašiau, bet mums pora kartų užleidus poto lygiai dviejų savaičių prireikė Linoladiolu tept ir atidarinėt. Aišku negerai hormonai, bet tokios vietikės "remontavimas" mergaitei gali ne tik daktarų baime pasireikšt, ypač kai maniškei 4,5m ir tą vietelę jau suvokia kitaip negu ranką ar ausį doh.gif
Atsakyti
Tai vat klausimas - ar geriau silpnesniu tepti 2 sav ar daugiau ir jokio teigiamo efekto, ar stipresniu efektyvesniu vaistu 4 kart (dvi dienas mums uztruko) patept ir viskas g.gif unsure.gif
Atsakyti
na, o mums tepaliuko neskyrė, nežinau kodėl. aplešė vėl rankomis. manau dukrytės reakcija bus žymiai skaudesnė, bet laikėsi puikiai. dabar vonelės, aliejus su žolytėm ir vėl pasirodyti po savaitės, t.y. jau šį trečiadienį.
bet kas keisčiausiai - mano mažylei, 2 mėnesiukų jau irgi buvo suaugimas, labai dar nežymus ir silpnas - atskyriau be jokių pastangų ir vaiko ašarėlių. tai ir mažylei teplioju su aliejumi, tik be žolelių - nežinosi, gal alergizuos žolelės.
tai pagalvojau - gal čia paveldima? al ir man tap buvo, tik tais senais laikais niekas netikrino.
paklauysti reiks ginekologės
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2009 02 08, 22:24)
Mes ir turim šią bėdą.
Tepaliukas mum nepadėjo.O ir juo tept ilgai nėra gerai.Juk tai hormonai.Ir kaip jums to nepaaiškino ginekologas.Mums ginekologė perspėjo iškart,kad tept neilgiau 2 sav.ir jei neatlips pasirodyt ir ji atskirs.
Taip ,atskiria rankom.Staigiu judesiu.Tada vonelės,aliejukas ir bepanteno kramas.Prieš 2sav.mum atskyrė ir kol kas  thumbup.gif


dziaugiuosi uz jus smile.gif
klausiau ginekologo ar tikrai nieko blogo tiek tept gi tai hormonas??????sake TIKRAI nieko tokio vienas minusas tik kad patamses lyt organai blink.gif o visa kita tikrai nebijot...
sakes as bijau duot gyd.kad praplestu... verysad.gif labai maziuke verke??skaudejo kazin.. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2009 02 09, 11:30)
bet kas keisčiausiai - mano mažylei, 2 mėnesiukų jau irgi buvo suaugimas, labai dar nežymus ir silpnas - atskyriau be jokių pastangų ir vaiko ašarėlių. tai ir mažylei teplioju su aliejumi, tik be žolelių - nežinosi, gal alergizuos žolelės.
tai pagalvojau - gal čia paveldima?

Pas mus ta pati situacija, mažiukei irgi nuo poros mėnesių pradėjo lipt, bet kai jau patirties yra tai nebeleidžiam suaugt.
Atsakyti
QUOTE(Blakstiena @ 2009 02 09, 13:35)
dziaugiuosi uz jus smile.gif
klausiau ginekologo ar tikrai nieko blogo tiek tept gi tai hormonas??????sake TIKRAI nieko tokio vienas minusas tik kad patamses lyt organai blink.gif o visa kita tikrai nebijot...
sakes as bijau duot gyd.kad praplestu... verysad.gif labai maziuke verke??skaudejo kazin.. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Na,va,o mūsų ginekologė sakė,kad tikrai nėra gerai hormonai g.gif
Nespėjo mažylė sureaguo.Kaip ir norėjo verkt,bet neverkė.Kaip supratau nelabai ir skaudėjo.
Tik sakė gali skadėt,(perštėt) kai sisios,bet mum to nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2009 02 09, 15:06)
Na,va,o mūsų ginekologė sakė,kad tikrai nėra gerai hormonai g.gif
Nespėjo mažylė sureaguo.Kaip ir norėjo verkt,bet neverkė.Kaip supratau nelabai ir skaudėjo.
Tik sakė gali skadėt,(perštėt) kai sisios,bet mum to nebuvo thumbup.gif



na saunuoles jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nzn dabar eisim vasario 23d.gal sakyt tegu atskiria jis kiek galim tepliotis??jau ji nebenori leistis... verysad.gif a dar beveik 2sav tikiuosi atlips pacioms verysad.gif verysad.gif verysad.gif bet kaip gine vienu judesiuku atplesia..reikia ta judesiuka man ismokt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamos 4u.gif

o gydytoją sakė, kodėl sulimpa lytinės lūpos?
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 02 09, 14:49)
Mamos  4u.gif

o gydytoją sakė, kodėl sulimpa lytinės lūpos?


Sakė,kad kai TEN parausta todėl sulimpa.Ir TEN sulimpa ne odelė,o glaivinė,tik mum atrodo,kad tai odelė sulipusi mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir ne lytinės lūpos,o mažosios lytinės lūpos.Tai visiškai skirtingi dalykai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Blakstiena @ 2009 02 09, 14:09)
na saunuoles jus 4u.gif  4u.gif  4u.gif
nzn dabar eisim vasario 23d.gal sakyt tegu atskiria jis kiek galim tepliotis??jau ji nebenori leistis... verysad.gif a dar beveik 2sav tikiuosi atlips pacioms verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif bet kaip gine vienu judesiuku atplesia..reikia ta judesiuka man ismokt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Pora kartų aš ir pati atskyriau,bet vieną kart ranka slystelėjo ir neatskyriau,o mergytei skaudėjo verysad.gif ,tai po to karto nebekišu nagų schmoll.gif
Atsakyti
klausykit mamytes o negali nuo viso sito reikalo pakilt temperatura??nes mazei tempe yra jau kelinta diena nei koso nei sloga....
Atsakyti