Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Man atrodo reikia eiti pas pediatra, seimos gydytoja, o jau tas israsys siuntima kur reikia 4u.gif
Atsakyti
sveikos unsure.gif turim bėdelę doh.gif mano mažei 2,4 m šiandi pradėjo tepti triusikėlius, tokios rusvos, gal net šiek tiek kraujingos išskyros doh.gif iki šiol jokių bėdų neturėjo su tuo galu . Pas gydytoją aišku tik ryt pateksim, bet gal kas ir šįvakar galėtų parašyt mažu kam nors kažkas panašaus yra nutikę unsure.gif
Atsakyti
Kazkada rasiau, kad sukibusioms lupytems gydyti buvo prirasytas Ovestin tepalas. Tai va - po 4 patepimu bedos kaip nebuta thumbup.gif Tepalo recepta israse su n parasu ir antspaudu keliom kopijom, kaip kokiam cheminiam ginklui, laukem beveik 3 sav, kainavo apie 68 lt, bet labai veiksmingas mums buvo thumbup.gif

fishke, mums taip nebuvo aciudiev, nieko patart negaliu. Butinai parasyk, ka gydytoja pasake, kad zinotume, jei tokios bedos nutiktu unsure.gif 4u.gif Linkiu, kad nebutu nieko rimto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2008 11 13, 18:24)
fishke, mums taip nebuvo aciudiev, nieko patart negaliu. Butinai parasyk, ka gydytoja pasake, kad zinotume, jei tokios bedos nutiktu  unsure.gif 4u.gif Linkiu, kad nebutu nieko rimto 4u.gif

uf, norėčiau tikėt jog nieko rimto , bet....nemanau jog be reikalo taip tepliotų mažiukei unsure.gif kas keisčiausia, jog yra žvali, apetitas geras ir taip atrodo sveikas vaikas unsure.gif na nešim ryt sysaliuką, gal čia kas su šlapimo takais g.gif
Atsakyti
Mum ir vėl teks pas mergaičių ginekologę važiuot doh.gif .Ir vėl TEN sukibo blink.gif
Atsakyti
MAMYTES SVEIKOS 4u.gif SIANDIEN BUVOME ILGAI ISVYKE TAI VALIAU SU SERVETELEMIS DUKROS UZPAKALIUKA NORS NIEKAD TO NEDARAU ax.gif VAKRE KAI NUPLOVIAU UZPAKALIUKA PAGALVOJAU BUTU GERAI PATEPTI SU KOKIU KREMUKU KAD NEPARAUDONOTU ATVERCIAU LUPYTES O GI ZIURIU TEN TIK MAZA SKILUTE unsure.gif NIEKO PANASAUS SU PIRMA DUKRA NEBUVO.iTARIU KAD JAI SUAUGO MAZOSIOS LUPYTES schmoll.gif KA MAN DABAR DARYT KUR KREIPTIS unsure.gif GAL KAS KLAIPEDOJA KOKIA GERA VAIKU GINEKOLOGE ZINO g.gif NEJAU IKI PIRMADIENIO LAUKTI verysad.gif NUBLUSIU MANO DUKRELIAI DABAR 1.3MEN
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2008 11 28, 22:13)
MAMYTES SVEIKOS 4u.gif  SIANDIEN BUVOME ILGAI ISVYKE TAI VALIAU SU SERVETELEMIS DUKROS UZPAKALIUKA NORS NIEKAD TO NEDARAU ax.gif  VAKRE KAI NUPLOVIAU UZPAKALIUKA PAGALVOJAU BUTU GERAI PATEPTI SU KOKIU KREMUKU KAD NEPARAUDONOTU  ATVERCIAU LUPYTES O GI ZIURIU TEN TIK MAZA SKILUTE unsure.gif  NIEKO PANASAUS SU PIRMA DUKRA NEBUVO.iTARIU KAD JAI SUAUGO MAZOSIOS LUPYTES schmoll.gif KA MAN DABAR DARYT KUR KREIPTIS  unsure.gif GAL KAS KLAIPEDOJA KOKIA GERA VAIKU GINEKOLOGE ZINO  g.gif  NEJAU IKI PIRMADIENIO LAUKTI  verysad.gif NUBLUSIU MANO DUKRELIAI DABAR 1.3MEN

Kreipkis artimiausiu metu i pediatre ar seimos gydytoja, kad nusiustu pas vaiku ginekologe. Ten ir pasakys, kur kreiptis toliau, kurios gydytojos gali mergytes ziureti mirksiukas.gif Pasitaiko ne taip jau retai, kad suauga lupytes, per savaitgali tikrai nepabloges mirksiukas.gif Ginekologe israsys tepaliuko su estrogenu ir susitvarkysit sita bedele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudnosiene: 29 lapkričio 2008 - 13:44
QUOTE(Rudnosiene @ 2008 11 29, 14:43)
Kreipkis artimiausiu metu i pediatre ar seimos gydytoja, kad nusiustu pas vaiku ginekologe. Ten ir pasakys, kur kreiptis toliau, kurios gydytojos gali mergytes ziureti mirksiukas.gif Pasitaiko ne taip jau retai, kad suauga lupytes, per savaitgali tikrai nepabloges  mirksiukas.gif Ginekologe israsys tepaliuko su estrogenu ir susitvarkysit sita bedele 4u.gif

Aciu labai uz atsakyma 4u.gif bet vakar tai buvau panikoi bet kazkaip ryte pasiziurejau apsvarscau ir ne taip baisu pasidare kaip atrode is pirmo zvilgsnio doh.gif
Tikiosi kad viskas susitvarkis...Dabar pradejau atarti nuo ko taip galejo atsitikti ax.gif Perskaiciau visa temele tai supratau stai ka...mazyle paskutynes dvi savaites vyduriavo uzpakaliukas nebuvo paraudes bet jos ten ta vietele blush2.gif buvo, tai tepiau exipialiu su migdolu alejum doh.gif tai jauciu ir sutvarke jai ten visa paraudima rolleyes.gif norejau padaryti kaip geriau o gavosi kaip visada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2008 11 29, 17:17)
Aciu labai uz atsakyma  4u.gif bet vakar tai buvau panikoi bet kazkaip ryte pasiziurejau apsvarscau ir ne taip baisu pasidare kaip atrode is pirmo zvilgsnio doh.gif
Tikiosi kad viskas susitvarkis...Dabar pradejau atarti nuo ko taip galejo atsitikti ax.gif Perskaiciau visa temele tai supratau stai ka...mazyle paskutynes dvi savaites vyduriavo uzpakaliukas nebuvo paraudes bet jos ten ta vietele blush2.gif  buvo, tai tepiau exipialiu su migdolu alejum  doh.gif tai jauciu ir sutvarke jai ten visa paraudima rolleyes.gif  norejau padaryti kaip geriau o gavosi kaip visada  doh.gif


Nuo excipial tepaliuko TEN tikrai nesulipo ax.gif
Atsakyti
dukrytei sukibusiom lupytėm prirašė tepalo Linoladiol N, praplovimus su tantum rose tirpalu. o prausti sakė su vagisan prausikliu. atlipo kažkur per tris savaites.
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2008 11 02, 15:11)
Va ir mes jau buvom pries kelias dienas pas mergaiciu genekologe. Ejom, nes lupytes sukibusios yra. Tai gydytoja israse tepalo, liepe 10 dienu tepti, ir pasirodyti po to. Tikiuos pades mums tas tepaliukas,. Labai bijojau, kad kaip kitom atskirs rankoms, juk man atrodo tai labai turetu buti skausminga doh.gif
Mano vaikas ir taip jautrumo neipasakyto, kas butu po tokios proceduros baisu ir pagalvot doh.gif
Bet ne, graziai apziurejo, israse tepalo ir viskas bigsmile.gif
Dar uzdraude salduminus..Kazkodel blush2.gif
Gal cia susije kaip nors su hormonais rolleyes.gif


Neparasiau kaip viskas baigesi doh.gif
Buvom antra karta, apziurejo, tepalas nepadejo tas, tai jai su rankom atlipino. Kraujo buvo, nedaug. unsure.gif
Atsakyti
sveikos, o buna taip kad kartais nei is sio nei is to pasirodo baltu isskyru? g.gif mano mergytei 2 metukai ir kartais,( na gal kokius tris kartus nuo gimimo pastebejau tas isskyras) va ir sian po pietu miego nuemusi pampersa, norejau paziureti ar neuzsilike kremuko "ten" ir pastebejau tu isskyru..na mums daznokai parausta putyte, bet nei niezti, nei skauda unsure.gif patepu cinko oksido tepaliuku, raudonumas praeina, bet labai jau sunku paskui isvalyti ta tepaliuka is putytes nes jis ten susirenka blush2.gif gal kuriai irgi tenka valyti?pasidalinkite kaip tai darote blush2.gif nes su vatele neissbraukia g.gif
Atsakyti