Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(diana. @ 2008 10 28, 13:10)
Tai gi,kad košmaras verysad.gif .Jokio diskomforto ar bėdelių dėl to nėra.Mažei nei skauda,nei niežti.

Tai ačiū dievui,kad bent tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 06 04, 08:33)
Kažkaip keista, kad pakitimus šlapime gydo išoriškai.

Jei tyrimas rodo nedidelį leukocitų kiekį, tai tikrai gali būti dėl papračiausio iššutimo. Taigi tokiu atveju užtenka išorinio gydymo.

O šiaip tai užėjau pasiskaitinėti, nes kažkaip pasirodė keista, kad pas mano mažę ten toks plyšelis belikęs, jog tik uodas nosį teįkištų unsure.gif Pasirodo - patologija doh.gif Ryt lėksim pasirodyt gydytojai.
Atsakyti
o mano mažikė, nuo to nuolatinio plovimo, manes jau ten nebeprisileidžia verysad.gif
Na dabar nusitęsė visi vizitai pas gyd., nes esam apsirgusios. O paskui jau lėksim tikrintis
Atsakyti
Mano mazytei sukibusioms lupytems gydyti prirase Ovestin tepala - uzsakomieji is Vokietijos, is Vokieciu vaistines. Dvi savaites lauksim. Isbandysim ir parasysim atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o ar galima vaika uzkrest pienlige nuo mamos? pati vis turiu bedu, ir vis galvojuar imanoma ar ne... unsure.gif gal kas zinot?

ir dar norejau paklaust, idomu ar tie visi prauskiliai intymiai higienai tinka vaikams? as turiu Rasos lyg, lietuviska, juo prausiu...kaip jus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beibikas @ 2008 10 31, 12:03)
Mergaites, o ar galima vaika uzkrest pienlige nuo mamos? pati vis turiu bedu, ir vis galvojuar imanoma ar ne... unsure.gif  gal kas zinot?

ir dar norejau paklaust, idomu ar tie visi prauskiliai intymiai higienai tinka vaikams? as turiu Rasos lyg, lietuviska, juo prausiu...kaip jus?  4u.gif

O kaip jūs įsivaizduojat, kokiu būdu tai įmanoma padaryti g.gif

Mum rekomendavo prausti medetkų nuoviru.

Gydėm uždegimą ir atliko 10 Macmiror receptinių tablečių. Gal kam reikia?
Atsakyti
Kaip padaryti? nezinau...maudydamies vonioj vienoj, guledami vienoj lovoj...na as cia tik susimasciau...
ok, ne tai ne, nuo to tik dziugiau blush2.gif
Atsakyti
Dėl prausiklių, tai skaičiau kažkokiam žurnale mamoms, kad paprasti prausiklaiai, kuriuos mes suaugusios naudojam mergaitėms netinka. Yra spec. su mažesniu PH. O kūdikėliams tai nežinau doh.gif
Atsakyti
Kas dėl prausiklių,tai aš pati apsiprausinėju tik vandenuku (gydytoja uždraudė visokius prausiklius,kvepiančius įklotus ir sintetines kelnaites,nes dažnai pas mane TEN grybelis budavo).Tai jei jau moterim rekomenduoja tik vandenuku,tai įtariu mergytėm tuo labiau netinka prausikliai.Maniškės be jokių prausiklių schmoll.gif
Atsakyti
Va ir mes jau buvom pries kelias dienas pas mergaiciu genekologe. Ejom, nes lupytes sukibusios yra. Tai gydytoja israse tepalo, liepe 10 dienu tepti, ir pasirodyti po to. Tikiuos pades mums tas tepaliukas,. Labai bijojau, kad kaip kitom atskirs rankoms, juk man atrodo tai labai turetu buti skausminga doh.gif
Mano vaikas ir taip jautrumo neipasakyto, kas butu po tokios proceduros baisu ir pagalvot doh.gif
Bet ne, graziai apziurejo, israse tepalo ir viskas bigsmile.gif
Dar uzdraude salduminus..Kazkodel blush2.gif
Gal cia susije kaip nors su hormonais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2008 11 02, 15:11)
Dar uzdraude salduminus..Kazkodel blush2.gif

Kol ten viskas atsiskyrinės, kad neužpultų grybelis unsure.gif Manyčiau taip mastau.gif

Mes irgi užsiregistravom jau pas mergaičių ginekologę, žiūrėsim, ką rekomenduos g.gif
Atsakyti
mergaites, o kas gydo berniukus? kur vesti berniuka del jo bedeliu... blush2.gif urologas? g.gif
Atsakyti