Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(Mėlynakės-mama @ 2008 09 25, 16:28)
Sveikutes
gal kas placiau ir aiskiau man parasys kaip tos lytines lupytes suauga-t.p kaip zinoti ar jos sulipusios kaip kazkas rase plevele ar ne. BLIN paskaiciau kad taip buna ir is galvos neiseina doh.gif


praskesk ir paziurek ar yra skylute.na ta pro kur vaikiukai gimsta blush2.gif .jei nera vadinasi sulipe.
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2008 09 27, 11:21)
praskesk ir paziurek ar yra skylute.na ta pro kur vaikiukai gimsta blush2.gif .jei nera vadinasi sulipe.

yra blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif .Viskas gerai mirksiukas.gif

O va mes šią bėdą turime verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2008 10 02, 07:31)
thumbup.gif .Viskas gerai mirksiukas.gif

O va mes šią bėdą turime verysad.gif

Linkiu kad bedele greit issisprestu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlynakės-mama @ 2008 10 02, 12:01)
Linkiu kad bedele greit issisprestu 4u.gif


ši bėdelė mus kankina jau 2 metai verysad.gif .Gydytoja atskiria,bet po kiek laiko jos ir vėl sulimpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2008 10 03, 08:07)
ši bėdelė mus kankina jau 2 metai verysad.gif .Gydytoja atskiria,bet po kiek laiko jos ir vėl sulimpa doh.gif

o varge tu mano, gaila mergaites.
Atsakyti
mano panelė visai neseniai pradėjo skustis kad skauda pute...
nežinau ką ir galvoti g.gif , apžiūrėjau viską... nelabai ką suprantu..
čia pradžioj temos rašė apie mažąsias lūpas sulipusias, tai prie ko čia skylutė pro kurią lenda vaikiukai?
prašau paaiškinkit man o tai pati nebesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(isola @ 2008 10 03, 20:23)
mano panelė visai neseniai pradėjo skustis kad skauda pute...
nežinau ką ir galvoti g.gif , apžiūrėjau viską... nelabai ką suprantu..
čia pradžioj temos rašė apie mažąsias lūpas sulipusias, tai prie ko čia skylutė pro kurią lenda vaikiukai?
prašau paaiškinkit man o tai pati nebesuprantu  blush2.gif



Va ten (pro kur vaikiukai gimsta) kai sulimpa ir vadinasi mažųjų lytinių lupų suaugimas (sulipimas).
Jei pačiai kas neaišku ar įtari,kad kažkas negerai nuvesk pas mergaičių ginekologę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isola @ 2008 10 03, 20:23)
čia pradžioj temos rašė apie mažąsias lūpas sulipusias, tai prie ko čia skylutė pro kurią lenda vaikiukai?
prašau paaiškinkit man o tai pati nebesuprantu  blush2.gif

O tai kad toj vietelej tik dvi skylutes yra, sysiui ir vaikuciam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gabriella* @ 2008 10 07, 15:00)
O tai kad toj vietelej tik dvi skylutes yra, sysiui ir vaikuciam  blush2.gif

o tai kiek dar skyluciu reikia swoon.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakės-mama: 10 spalio 2008 - 13:27
nebūtinai skylutės gali nesimatyti. būna kad sulipimas yra nevisiškas, kaip kad mums. tiesiog ta skyluytė nėra didelė. ir kartojasi irgi jau du metus. gydytoja leido atskirinėti man pačiai. mergaitė jau bijo, kai lendu prie putytės. todėl nebenoriu atskirinėti, galvoju gal vis gi tą tepaliuką nusipirkti, kurį tepant tos lupyts pačios atsikabina ir nesijauči vaikui skausmo.
o išorėj skylutė yra viena smile.gif tik giliau jos ten yra dvi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 10 spalio 2008 - 16:18
QUOTE(vikta @ 2008 10 10, 17:14)
nebūtinai skylutės gali nesimatyti. būna kad sulipimas yra nevisiškas, kaip kad mums. tiesiog ta skyluytė nėra didelė. ir kartojasi irgi jau du metus. gydytoja leido atskirinėti man pačiai. mergaitė jau bijo, kai lendu prie putytės. todėl  nebenoriu atskirinėti, galvoju gal vis gi tą tepaliuką nusipirkti, kurį tepant tos lupyts pačios atsikabina ir nesijauči vaikui skausmo.
o išorėj skylutė yra viena smile.gif tik giliau jos ten yra dvi wink.gif

ši problema mus lydi irgi apie 2metus,bet dar neteko girdėt,kad yra tepaliuko kuriuo patepus lupytės pačios atsiskirtų g.gif mastau.gif
Atsakyti