Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(diana. @ 2008 05 08, 12:12)


mum tai kartojasi mazdaug kas 2-3men.ir taip jau daugiau nei metus verysad.gif .galbut jum tai nebus.sekmes 4u.gif


mums tai tas kartojasi nuo 1,5metų, kai dabar 3,5metų doh.gif , o kitos išeities nėr...profilaktiškai žiūri, tepi...drėkini...ir psio...geriau jau taip nei daryt operacijas, po kurių gali ir nebeprisileisti, kai dabar jau tai gaunas vos neproblematiškais su visokiausiais pažadais, maldavimais ir ašaromis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2008 05 02, 19:52)
nemanau,kad lupytes sulimpa del inkstu ar slapimo problemu.mum pirma pradejo lupytes sulipt verysad.gif ,mazdaug po metu buvo slapimo taku uzdegimas unsure.gif .pasveikom,o ten vistiek sulimpa doh.gif .jau net pati ismokau jas atskirt.pas gydytoja tampyt nebereikia.tik va dukrytes gaila verysad.gif


Aisku, kad sulimpa ne dil inkstu ar slapimo problemu drinks_cheers.gif Tiesiog tas problemas daznai lydi tas lupyciu sukibimas. O kai sulimpa, tai gal net kazkiek itakoja tas visas slapim problemas.

O va del ko sulimpa ir man idomu g.gif


Papildyta:
QUOTE(Inga-mama @ 2008 05 08, 12:32)
...profilaktiškai žiūri, tepi...drėkini...ir psio...geriau jau taip nei daryt operacijas, po kurių gali ir nebeprisileisti, kai dabar jau tai gaunas vos neproblematiškais su visokiausiais pažadais, maldavimais ir ašaromis verysad.gif


Mano dukra jau beveik neprisileisdavo, ypac po apsilankimo pas ginekologe. Bet kalbejau, ikalbinejau ir pagaliau atpalaidavo mano panele. Leidzia ir patepti, ir ilasinti, o anksciau net aliejuko nelesdavi ilasinti, suspausdavo kojites ir rekia "kauda" verysad.gif

Manau su tais tempimais nekas mums vel butu, nesinori, kad vaikui kiekviena diena ir vakara butu kosmaras, nes amzinai jai kazka "negero" daro, tai gi nesupranta dar jos doh.gif nepaaiskinsi doh.gif

Ir mes tepam, lasinam, ziurim, Bet kazko man nepatinka, atrodo, kad vel palengva pradeda sulipti unsure.gif , o gal klistu, ech...va kai dabar atsipalaidavo, bandau ir lengvai patempti, bet l.atsargiai, taip nesinori jos isgasdinti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 08 gegužės 2008 - 11:46
Mamos,o kokį aliejuką naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Mamsius @ 2008 05 08, 12:54)
Mamos,o kokį aliejuką naudojate?


Mes naudojam vaikiska aliejuka Johnson baby su levanda
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2008 05 08, 11:58)
Mes naudojam vaikiska aliejuka Johnson baby su levanda

tiesiog paprastą aliejuką? aš kažkaip galvojau,kad kokį specialų.
Atsakyti
QUOTE(Mamsius @ 2008 05 08, 12:54)
Mamos,o kokį aliejuką naudojate?


mums nefrologė rekomendavo "frei oil" aliejuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamsius @ 2008 05 08, 13:10)
tiesiog paprastą aliejuką? aš kažkaip galvojau,kad kokį specialų.



mes naudojam SEBAMED aliejuka.jis brangokas,bet jis be priedu ir be kvapu.nuo aliejuku su priedais TEN labai raudona.alergizuoja,sudirgina.bent jau mum.
Atsakyti
QUOTE(Mamsius @ 2008 05 08, 13:10)
tiesiog paprastą aliejuką? aš kažkaip galvojau,kad kokį specialų.


As taip pat galvojau. Net specialiai paklausiau. Pasake: bent koki vaikiska, nesvarbu g.gif svarbu tas drekinimas.
Mums nuo to aliejuko nieko blogo nesidaro ax.gif

o "frei oil" geras thumbup.gif Buvau ir primirsus apie ji. Pati naudojau, kai nestuke.gif buvau, savo pilvuzika tepiau smile.gif
Atsakyti
Ar kam pasitaikė padidėjęs eritrocitų (o gal liaukocitų, Dieve, susipainiojau, nepamenu teisingai) kiekis šlapime? Mergytės vieta ten raudona. Gydytoja liepė ramunėlėm valyti, darau ramunėlių ir medetkų voneles ir dar tepu medetkų tepalu. Tačiau vis raudona, o pakartotinas šlapimo tyrimas vėl parodė padidėjusį jų kiekį. Vėl gydytoja liepė tą patį daryti...
Nepaaiškino nei kiek, nei nuo ko verysad.gif
Atsakyti
Mums vaikiškus aliejukus uždraudė kategoriškai (rodėmės dviem vaikų ginekologėms ir dermatologui), juose gi visokių priedų pilna. Liepė gryną alyvuogių aliejų naudot (tą kur maistui naudojam), pageidautina kuo šviesesnį. Arba kremukus, kur leliukams tepam nuo iššutimų: bepanteną, esex ir kitus tam skirtus (tik kuo riebesnius).
Bent jau mums nuo tų kremukų daug geriau, nei nuo aliejukų, atrodo, kad tas aliejukas tik išoriškai suriebalina, o kremukai odelę lyg ir pamaitina, suminkština.

QUOTE(Smulkmena @ 2008 06 04, 00:23)
Ar kam pasitaikė padidėjęs eritrocitų (o gal liaukocitų, Dieve, susipainiojau, nepamenu teisingai) kiekis šlapime? Mergytės vieta ten raudona. Gydytoja liepė ramunėlėm valyti, darau ramunėlių ir medetkų voneles ir dar tepu medetkų tepalu. Tačiau vis raudona, o pakartotinas šlapimo tyrimas vėl parodė padidėjusį jų kiekį. Vėl gydytoja liepė tą patį daryti...
Nepaaiškino nei kiek, nei nuo ko  verysad.gif

Tai pas vaikų urologą geriau nueikit. Kažkaip keista, kad pakitimus šlapime gydo išoriškai.
Ir vonelės mergaitėms šiaip jau nerekomenduotinos.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 06 04, 09:33)

Ir vonelės mergaitėms šiaip jau nerekomenduotinos.

voneles mergaitem tikrai daromos.mano mergaitei daznai sulimpa lytines lupytes,tai po ju atskirimo 2sav darom voneles,ta vietele tepam aliejuka (butinai be kvapu ir priedu),nes jis gerai riebalina.na o veliau tepam Bepanten kremu.
Papildyta:
QUOTE(Smulkmena @ 2008 06 03, 23:23)
Ar kam pasitaikė padidėjęs eritrocitų (o gal liaukocitų, Dieve, susipainiojau, nepamenu teisingai) kiekis šlapime? Mergytės vieta ten raudona. Gydytoja liepė ramunėlėm valyti, darau ramunėlių ir medetkų voneles ir dar tepu medetkų tepalu. Tačiau vis raudona, o pakartotinas šlapimo tyrimas vėl parodė padidėjusį jų kiekį. Vėl gydytoja liepė tą patį daryti...
Nepaaiškino nei kiek, nei nuo ko  verysad.gif

mums yra buve padidejas leukocitu kiekis slapime.jei pries pasisiojant tyrimui mergaite apiprausdavai (kartais leukocitus rodo kai neapsiprausus duodama tyrimui) ir vis tiek rodo leukocitus tai geriausia pasirodyti urologui ar nefrologui.kreipemes pas nefrologe.mums buvo slapimo taku infekcija.
Atsakyti
Sveikutes
gal kas placiau ir aiskiau man parasys kaip tos lytines lupytes suauga-t.p kaip zinoti ar jos sulipusios kaip kazkas rase plevele ar ne. BLIN paskaiciau kad taip buna ir is galvos neiseina doh.gif
Atsakyti