Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Aciu 4u.gif
Atsakyti

O pati dukra skundziasi, kad jai persti, skauda ten? Jei taip, tai aisku reiktu nedelsti.

Apziurek is pradziu pati, ar panasu i uzdegima - paraude, isskyros. Kodel nepabandzius ramuneliu/ medetku voneles ar apiplovimus preis miega. Arba tiesiog paraudimus patepti Bepantenu.
Atsakyti
Na kazkada yra skundusis jog persti bet tuo metu apziurejau ir nieko tokio nepastebejau g.gif bet iskyla klausimas,nejaugi tokia mazute jau ginekologe apziures? doh.gif
Atsakyti
Sveiki, o mes jau buvom pas ginekologę, nors dukrai irgi buvo 4,5 metukų doh.gif
O buvo viskas taip: savaitgalį po pietų miegelio ant mažosios kelnaičių aptikau kelis kraujo lašelius, baisiai išsigandau, griebiau vaiką ir nuvežiau iš karto į Santariškes verysad.gif
Maža kas gali būti, prižastį gali nustatyti tik gydytoja...
Žodžiu apžiūrėjo mus, pridavėm šlapimą, nustatė, kad šlapime kraujo nėra. Priežastis tikriausiai miegodama susidraskė pati. Bet daktarė davė siuntimą dar į Antakalnio klinikas pas ginekologę, liepė apsidraudimui pasitikrint. Nuvažiavom ten, gydytoja paklausė, kas kreipiasi, ar mama ar dukra blink.gif
Po to pačiupinėjo pilvą, apžiūrėjo lytinius organus tik išoriškai (ten sakė nematanti reikalo listi), padarė echoskopiją, ir su ramia širdimi paleido namo. Patvirtino, kad tikriausiai pati jinai pasikrapštė, kur nereikia ir susidraskė biški. Tuo viskas ir baigėsi 4u.gif
Daktarė minėjo, kad tokio amžiaus mergaitės gali ten įkišti kokį nors smulkų daiktą, žodžiu, jeigu kažkas atsiranda reikėtų kreiptis pas gydytoją...
Vat tokia mūsų pirmo apsilankymo pas ginekologę istorija ax.gif
Atsakyti
Na, nuraminai bent jau tuo kad yra sansas kad tokiai mazutei dar nedarys kazkokiu dalyku kurie daromi moteriai doh.gif To labiausiai bijau verysad.gif tik va paskaiciusi tavo patirti galvoju gal jai irgi delto kad kartais ten "iesko" kazko...o karta uztikau su piestukais lovoje ir buvo kazko issigandus g.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
Norėjau pasiteirauti, gal kam taip buvo ar bent jau kažką esate girdėjusios...Mano mergaitei jau kelintą kartą pastebiu kartais atsiranda ir pranyksta, po kiek laiko vel atsiranda guziukas dešinėj pusej tarp pupytės ir kojos(gaktos srityje), bet ne pačioje kirkšnyje.Guziukas nemažas, maždaug 1-2 cm.I limfmazgių padidėjimą nepanašu.Buvom pas savo gydytoją, bet tuo metu,kai jis buvo pranykęs, liepė ateit tada , kai bus guziukas...Šiandien vėl aš jį pastebėjau, tik kad dabar tiek išeiginių doh.gif vėl negalėsiu patikrint verysad.gif nežinau ką ir bedaryt.Kaip suprantu, mano mažiukei jo neskauda..
Atsakyti
Pas savo dukryte vakar pastebejau mazuju lytiniu lupu suaugima( angele i maksti uzsitraukus parmatoma odele) , perskaiciau foruma, bet kaip ir niekas neparase kaip gyde ar gydosi sia problemele. Gal kas galetu savo patirtimi pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oreganas @ 2008 04 08, 02:31)
Pas savo dukryte vakar pastebejau mazuju lytiniu lupu suaugima( angele i maksti uzsitraukus parmatoma odele) , perskaiciau foruma, bet kaip ir niekas neparase kaip gyde ar gydosi sia problemele. Gal kas galetu savo patirtimi pasidalinti  4u.gif

labutis! smile.gif mano dukrytei 2.4metai.maždaug metus mes turime tokią pat bėdą verysad.gif .lankomės pas mergaičių ginekologę.gydytoja lūpytes atskiria,po to 1-2sav.darom ramunelių ar lakišių voneles,tepamtą vietą BEPANTEN KREMU.ir dar labai svarbu,kad dziundzytė blush2.gif nebytų sausa.todel reikia užpilt aliejuko.nors po 1-2mėn viskas kartojasi verysad.gif .manau jum būtinai reikia kreiptis pas mergaičių ginekologę,nes be lūpyčių atskirimo negalėsite padaryti procedurų.gal būt jum užteks vieno apsilankimo pas gydytoją.sėkmės 4u.gif !
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2008 04 14, 01:06)
labutis! smile.gif mano dukrytei 2.4metai.maždaug metus mes turime tokią pat bėdą verysad.gif .lankomės pas mergaičių ginekologę.gydytoja lūpytes atskiria,po to 1-2sav.darom ramunelių ar lakišių voneles,tepamtą vietą BEPANTEN KREMU.ir dar labai svarbu,kad dziundzytė blush2.gif nebytų sausa.todel reikia užpilt aliejuko.nors po 1-2mėn viskas kartojasi verysad.gif .manau jum būtinai reikia kreiptis pas mergaičių ginekologę,nes be lūpyčių atskirimo negalėsite padaryti procedurų.gal būt jum užteks vieno apsilankimo pas gydytoją.sėkmės 4u.gif !


Aciukas uz patarimus, reikes ramuneliu pavartoti, o itariu lakysiu ar bepanten kremo cia nelabai rasiu.
As gyvenu JAV, tai vakar del sios bedeles buvau pas vaiku daktare, tai man ji israse hormoninio tepaliuko, ir liepe tempti i sonus odyte , kuri uzaugus. Hormoninis tepaliukas cia 95 doleriai, tai as jai paskambinau, sakau, gal pigiau turit, o ji sako jei negali susimoketi, bandyk tik tempti odyte po truputi, na ir ka ziuriu si ryta jau truputi atsivere lytines lupytes. Pediatre taip pat liepe, vazelinu tepti.
Atsakyti
QUOTE(oreganas @ 2008 04 21, 06:56)
Aciukas uz patarimus, reikes ramuneliu pavartoti, o itariu lakysiu ar bepanten kremo cia nelabai rasiu.
As gyvenu JAV, tai vakar del sios bedeles buvau pas vaiku daktare, tai man ji israse hormoninio tepaliuko, ir liepe tempti i sonus odyte , kuri uzaugus. Hormoninis tepaliukas cia 95 doleriai, tai as jai paskambinau, sakau, gal pigiau turit, o ji sako jei negali susimoketi, bandyk tik tempti odyte po truputi, na ir ka ziuriu si ryta jau truputi atsivere lytines lupytes. Pediatre taip pat liepe, vazelinu tepti.

labutis 4u.gif ! galbut BEPANTENO KREMO rastum.jis geras be to tai ne hormonai.neparasei koki tepaliuka jum israse.mes tepem LINOLADIOL N 0.01%.tai irgi hormoninis,bet pats maziausias hormonu kiekis.bent jau taip sake gydytoja.ji galima vartoti ne ilgiau kaip 10dienu.gal JAV bus tokio ir galbut jis bus pigesnis nei tas kuri jum israse.dar patarimas-netemk lupyciu daznai,mergyte prades bijot,nebesileis.mum tap buvo.ir patempus butinai iskart uzpilk aliejuko ar vazelino.SEKMES JUM bigsmile.gif
Atsakyti
Va tep keista sakityti apie hormoninius tepalus, nes mes praeita savaite buvom pas vaiku ginekologe, kuri praplese lupytes. Dar spec.uzklausiau gal buna kokiu hormoniniu tepaliuku, kad nereiketu praplest. Tai man atsake, kad tikrai ne schmoll.gif g.gif

Taip pat darom ramuneliu, lakisiu voneles, bet jos aktualios tik po praplesimo, kad ta vietele apraminti. Del to kad pasedesyt vonelej lupytes pacios, deja, neatsiklijos verysad.gif

O ir visi kremai ir aliejukai, kaip supratau veiksmingi, kai lupytes jau atskirtos, tiesiog drekinti, drekinti ir drekinti, kad vel nesuliptu doh.gif

Toks tempimas po truputi paciaim man asmeniskai netinka, pradzioj bandziau doh.gif , pasiule vienas gydytojas, bet, kad dukra nelabai prileidzia doh.gif , pradeda verkti, tai nesinori zmogeliuka kasdien kankinti i rivaryti baimes. Geriau jau 1 kart, kelias sekundes atsikankinsim, o po to jau tik drekinsim.

oreganas, o kodel gydytojas negali padaryti tos proceduros, t.y. atskirti lupiciu? Tai gi ir ten turetu buti vaiku ginekologas? O gal ten metodai kitokie g.gif ?
O vietoj vazelino, gal tikrai geriau koki vaikiska aliejuka lasink. Mums gydytoja taip pat sake, labai gerai bent kokiu vaikisku aliejuku drekinti. Mes Jonsons baby naudojam.

diana. , jums taip daznai kartojasi? Ir kiekviena karta gine atskiria? Mums 2-as kartas tik buvo, taip norisi tiketi, kad nepasikartos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 21 balandžio 2008 - 14:04
Laba mamytes,
noriu paklausti gal kas turejo tokia problemele: mums buvo siek tiek suagusios lupytes, jas atskyre gydytoja ir tepem Bepantenu, dukryte kaip ir nesiskunde, kad jai ten skauda, bet atsirado rimta problema su sisiojimu. Ji pas mane nuo 6 men ant puodo sedejo ir nuo metuku prasydavosi, o dabar vis nespeja, pasipraso kai jau siek tiek pasisioja. pati supranta, kad blogai padare, bet nieko padaryti negalim. Gal zinot ar tai yra susije su lupyciu suaugimu?
Atsakyti