Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Geriausiai aisku pas gydytoja eiti. Grybelis turi aiskiai apibrezta krasta ir plinta ratais i krastus (mus taip moke gydytoja atskirt) . Beje jei grybelis tai tikrai vertetu chlotrimazolio tepaliuka, efektas labai greit pastebimas. Dar geriamas yra Daktarin gelis( pienligei gydyti israso , bet tinka nuo visokiu grybeliu).
Atsakyti
QUOTE(kristegri @ 2007 09 11, 09:22)
sveikutes, gal patarsit, ka tepti, ar gal zinot kas tai yra, isberimas, raudonas, vientisas tik aplink lytines lupytes, tepu ir bepantenu ir sudocreme ir dermilon paste, nedaugeja, bet ir nenyksta. paskaiciau, kad gali pienlyge butu, ar tai imanoma? pampersu nepakeiciau, naudojam kaip ir visad. schmoll.gif


Na va ir pas mane tas pats bėrimas atsirado, prasidėjo ketvirtadienį nuo kelių spuogiukų, o dabar jau lytinės lūpos vientisai išbertos, ir toliau vis randasi tokie maži spuogiukai ir po plinta, gal buvot pas gydytoją ir surado jum priežastį, nes pas gydytoją pateksiu tik antradienį. gal galėtumet parašyti.
Atsakyti
fggh jusu mergaite jaucia malonuma ir tai visai nieko paskui isaugs.
Atsakyti
Jausma, zin tikriausiai buvo skirta ameliutei smile.gif ?
Atsakyti
mums taip pat lytinės lupos buvo suagusios, buvom pas ginekologę - atskyrė, liepė lašinti aliejuką. bet lūpos vis vien po biši vėl suauginėja. gydytoja buvo minėjusi, kad gali suauginėti iki 8 metų, kol kažkoks ten hormonas pradės gamintis. ir kad galiu pati atskirti tą suaugimą, kad nereikėtų kas kart vaikščioti pas gydytoją. tad karts nuo karto ir "kankinu" mergaitę sad.gif
Atsakyti
blema o kaip jus pacios pastebejot kad sauge tos lupytes? man i galva niekad nesove ten ziureti kaip tos lytines lupos atrodo g.gif nors ir perksiaciau visa tema tai ir nesupratau ar cia nuo per dazno parausimosi ar prausimasisi cia ne pire ko nes hormonai kazkokie nesigamina? o jei truputy suauge tai ar pacios neatsidalina?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 11 27, 14:47)
blema o kaip jus pacios pastebejot kad sauge tos lupytes? man i galva niekad nesove ten ziureti kaip tos lytines lupos atrodo g.gif nors ir perksiaciau visa tema tai ir nesupratau ar cia nuo per dazno parausimosi ar prausimasisi cia ne pire ko nes hormonai kazkokie nesigamina?  o jei truputy suauge tai ar pacios neatsidalina?



Man taip pat niekada nesove ten ziureti doh.gif , pastebejo nefrologas, kai gulejom ligoninej doh.gif Po to dar visada, kai lankydavomes pas seimos gydytoja, prasiau, kad ji paziuretu ir ivertintu ax.gif , nes mano dukruze, visai nemegeja tokiu apziuru ir daznai ne tai, kad nenori, tiesiog neleidzia apziureti, o per jega nesinori.
Dabar tai jau susitariam smile.gif ir jau leidzia paziureti, tik greitai, kad neuztruktu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 11 27, 14:47)
blema o kaip jus pacios pastebejot kad sauge tos lupytes? man i galva niekad nesove ten ziureti kaip tos lytines lupos atrodo g.gif nors ir perksiaciau visa tema tai ir nesupratau ar cia nuo per dazno parausimosi ar prausimasisi cia ne pire ko nes hormonai kazkokie nesigamina?  o jei truputy suauge tai ar pacios neatsidalina?

mums tai patarė pažiūrėti viena mamytė, kurios dukrytyei pamatė gydytoja. kai pažiūrėjau - kilo įtarimas. parodėm pediatrei - ji nežinojo, tad nusiuntė pas ginekologę
Atsakyti
sveikos, mano mazytei jau 3 karta grybelis, ant lupu, uzpakalio,tepu klotrimazol, bet nejaugi ner kaip kitaip isgydit,kodel jis vis kartojas?? unsure.gif
Atsakyti
Kadangi tokios temos neradau tai noreciau pasiteirauti gal kam irgi yra taip nutike. 4u.gif Širyt pas dukra ant kelnaiciu pastebejau dvi gelsvos spalvos demeles ar tai jau gali buti kazkoks uzdegimas? g.gif Anksciau to nesu uztikusi ax.gif
Atsakyti
Nagi, nejaugi nieks taip ir neatsilieps? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2007 12 19, 15:51)
Kadangi tokios temos neradau tai noreciau pasiteirauti gal kam irgi yra taip nutike. 4u.gif  Širyt pas dukra ant kelnaiciu pastebejau dvi gelsvos spalvos demeles ar tai jau gali buti kazkoks uzdegimas? g.gif Anksciau to nesu uztikusi ax.gif

Veskit vaika pas daktara, kad duotu nukreipima pas ginekologa. 4u.gif Priezasciu gali buti ivairiu:ir grybelis(pienlige), ir uzdegimas. Negydykit tik pati, nes tai gali baigtis ir mergaites nevaisingumu 4u.gif
Atsakyti