Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Patariau doh.gif
Tik dabar apsižiūrėjau, kad ko gero ne Lietuvoj gyvenat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RENEKE @ 2007 02 02, 18:48)
Sveikos mamytes,as taip pat turiu panasia problemele. Mano dukrytei 2.5m. Mane kazkaip gazdina jos poelgiai. Labai daznai ji "trinasi". Rankomis ji kaip ir nesikaso ir lyg tai jai neniezti,nes neparaude,bet uzsilipa ant fotelio krasto ar ant kokios leles ir "trinasi". Veiksmais tai primena suaugusiuju "zaidimelius". Mes draudziam tai daryti,bandom visaip sugedinti,bet ji pasislepia ir vel daro savo. pradejom ja barti,bet nezinau ar tai gali padeti. Toks jausmas,kad jai taip labai smagui,kai mus pamato,nustoja,bet jeigu tik lieka viena kambaryje nors minutei,tuoj ziurek vel supasi. Gal kartais tai kokios nors psichologines problemos? Tai tesiasi jau ganokai seniai. Gaila kad mes ne Lietuvoje,butu kur nueiot  ir pasiklaust. Jei manote kad ji galetu megdzioti mane su vyru,apsirinkate,nes nieko panasaus jai neteko dar matyti,nebent ji prisimintu is tu laiku ,kai as dar tik buvau nescia  smile.gif.
Gal turite kas kokiu patarimu,nes jau ne nebezinau kaip elgtis.



Mano dukte irgi taip dare tokio amziaus. Stebedavau, o pamacius tuoj ateidavau pas ja ir nusivesdavau su savim kartu arba koki uzsiemima sugalvodavau arba panasiai. Tai visai nesunku!
Ir truko gal savaitele...ir ji pamirso smile.gif
Atsakyti
Sugalvoju ir as jai visokiu uzsiemimu ar nusivedu nieko nesakius,bet tik tam kartui. Kartais buna kad uzmirsta tai kelioms dienoms,bet po kurio laiko vel ziurek tas pats. Ir tai jau mums trunka gana senokai,gal daugiau jau nei puse metu. Noreciau kad jau uzmirstu tai visam laikui,vis tikiuosi kad isaugs,kaip ir savo nemiegojima naktimis smile.gif
Atsakyti
sveikos,
ir mes atradom tokia problemyte....sad.gif turim sintima pas vaiku ginekologe, ryt eisim...... mum beveik metukai, nusiskundimu dideliu nebuvo :(gyd pastebejo................. ziuresim, labai tikiuos, kad nesuaugines .... ar gali taip but ?
Atsakyti
Sveiki, turiu 3 metu dukra, jai kartais skauda ten, viduje, lytiniuose organuose arba kai sisiu daro. Ten truputi raudona bet tepiau antigrybeliniais vaistais nieko nepadeda nepraeina gal kas turejo panasiu problemu butu malonu jei ka nors patartumete
Atsakyti
QUOTE(kuzia27 @ 2007 03 10, 16:26)
Sveiki, turiu 3 metu dukra, jai kartais skauda ten, viduje, lytiniuose organuose arba kai sisiu daro. Ten truputi raudona bet tepiau antigrybeliniais vaistais nieko nepadeda nepraeina gal kas turejo panasiu problemu butu malonu jei ka nors patartumete


Pagal aprašymą kai daro sysiuką skauda- tai būtu ūmus šlapimo pūslės uždegimas, ydomas antibiotikais- reikia padaryti tuo metu šlapimo tyrimą mirksiukas.gif O jei paraudę lytinės lūpytė- nuvesti pas mergaičių ginekologą.Šiai[p dar pasidaryti tyrimuką dėl spalinukių, apiprausti su vaikšku muilu, ar sėdimos vonelės su ramunėlių tirpalu..
Atsakyti
mum padeda sebamed baby cream extra soft arba A-Derma excipial
jei pašunta spuogiukais po antibiotikų naudojimo tai bent pas mus tas pašutimas buna grybelinės kilmės ir tris dienas tepu clotrimoksazolio tepalu 4u.gif
Atsakyti
nu aciu dievuliui pas mus tokios problemeles nera bet labai patarciau krema "sudocrem" , vaiku daktare patare nusipirkt kai tik pirma kart aplanke mus, nors rimtu issutimu kol kas pavyko isvengti bet jei ir atsiranda paraudimas patepus per keliata valandu pranyksta, ir daug pavyzdeliu turiu is savo brolio puseseres patirties su vaikuciais puses , tikrai labai geras kremukas, rekomenduoju
Atsakyti
Sveikos,pas mus irgi atsirado problemyte,sulipo lytines lupytes.Zinojau,kad taip gali atsitikt mergaitei,nes drauge buvo minejus,todel visad ten pasiziuredavau ir patikrindavau ar nesulipe.Bet atsitiko taip,kad keleta dienu nepazejau,o jos ir sulipo,nulekem pas savo pediatre,ji nusiunte pas mergaiciu ginekologe.Nuejom pas ta mergaiciu ginekologe (Kauno klinikose)gal po kokios geros savaites,jau registraturoj isprasiau,kad kuo anksciau uzregistruotu,nes butume lauke dar pora savaiciu,o kadangi tokia problemyte,pamaniau delst negalim.Zodziu ten apziurejo ir liepe tept Linoladiolio tepaliuku,tepu jau antra savaite ir nieko-neatlimpa verysad.gif,pas daktare eisim kita savaite,tikiuosi kasnors pasistumes,nes man jau neramu unsure.gif .Gal kuri mamyte zino,po kiek laiko mazdaug atlimpa?
Atsakyti
na va,buvom pas daktare,sake jau geriau biggrin.gif ir liepe toliau tept,bei ateit dar po 2-3 sav. Aisku ziopla buvau doh.gif ir nepaklausiau per kiek laiko mazdau atlips ax.gif
Atsakyti
siandien dukra, kai guldziau miegoti pasake,kad papukus jai skauda ir kad neliesciau blink.gif pasiziurejau ir tikrai speneliai paraude gan smarkiai unsure.gif dabar nebegaliu nusiraminti - nezinau ka daryti cry.gif
Atsakyti
mano mergytei irgi turi problemytę blush2.gif jau senokai pastebiu daug baltos splvos išskyrų ten pupytės viduje, prie lytynių lūpų g.gif mergaitė nesiskundžia, nesikaso prausiamės kasdien tik vandeniu tik jos neišsiplauna (vėliau vata išvalau) gal kas buvot susidūrę? g.gif
Atsakyti