Įkraunama...
Įkraunama...

Vokeliai, miegmaišiai

QUOTE(Ziviliuxas @ 2005 10 05, 13:03)
domina domina noreciau nuotraukeles  ir brezinuko mirksiukas.gif

Pasistengsiu kuo greičiau nufotkinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tai va mano vokelis blush2.gif ,galima tokį miegmaišiuką pasiųti.Aš brėžinuką dariausi pagal kombinzoniuką,tik apačioje paplatinau ir užapvalinau.Tokį vokelį galima ir be rankovyčių pasisiųti.Aš su juo parsivežiau iš ligoninės savo lėlyte,tai rankovytes į vidų sukišau,o vėliau kai paaugo palengdavau šiek tiek.Mums buvo thumbup.gif .
Atsakyti
Tiesa,jei patiko tada pažiūrėsiu brėžinuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 10 06, 18:04)
Na tai va mano vokelis blush2.gif ,galima tokį miegmaišiuką pasiųti.Aš brėžinuką dariausi pagal kombinzoniuką,tik apačioje paplatinau ir užapvalinau.Tokį vokelį galima ir be rankovyčių pasisiųti.Aš su juo parsivežiau iš ligoninės savo lėlyte,tai rankovytes į vidų sukišau,o vėliau kai paaugo palengdavau šiek tiek.Mums buvo  thumbup.gif .

grazu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 10 06, 19:05)
Tiesa,jei patiko tada pažiūrėsiu brėžinuko blush2.gif

labai fainas gali paieskot brezinuko bet mazdaug supratau jeigu turesi laiko ir noro tai idek mirksiukas.gif aciu 4u.gif
o is kokios medziagos siuvai ir ka dejai i vidu? panasu kaip barhatas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziviliuxas: 06 spalio 2005 - 18:41
QUOTE(Ziviliuxas @ 2005 10 06, 18:39)
labai fainas gali paieskot brezinuko bet mazdaug supratau jeigu turesi laiko ir noro tai idek mirksiukas.gif  aciu 4u.gif
o is kokios medziagos siuvai ir ka dejai i vidu? panasu kaip barhatas g.gif

Medžiagytė,tai nežinau kaip ji vadinasi,bet dabar džemperiai iš jos būna tokie minkšti,vidus sinteponas,o vidinė pusė iš medvilnės.

Matai jeigu rasiu brėžinuka,tai galėčiau kokiai kaunietei duoti mirksiukas.gif ,nes kompe tai aš jo neturiu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 10 06, 20:04)
Medžiagytė,tai nežinau kaip ji vadinasi,bet dabar džemperiai iš jos būna tokie minkšti,vidus sinteponas,o vidinė pusė iš medvilnės.

Matai jeigu rasiu brėžinuka,tai galėčiau kokiai kaunietei duoti mirksiukas.gif ,nes kompe tai aš jo neturiu. blush2.gif

aciu uz info 4u.gif pasisiusiu pagal kominzona. dekoju 4u.gif mirksiukas.gif
as tai irgi kauniete g.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziviliuxas: 06 spalio 2005 - 21:38
numezgiau vienai mergytei štai tokį vokelį ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

vokelio išmatavimai
plotis 40 cm
ilgis 60 cm
rankovių ilgis ~ 14 cm, plotis ~ 10 cm (bet jaučiu busiu numažinus doh.gif)

siūlai: merinosų vilna, viso 6 matkeliai (neatsimenu metražo)
megzta Nr.3 virbalais

į vokelio vidų įsiuvau medvilninę medžiagėlę ax.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif Vilma M, pagarbaaa.... nu ir dailiai atrodo..... taip kruopsciai padaryta wub.gif
Atsakyti
Aš irgi pasirodysiu, kokį vokelį buvau savo mažiui nunarpliojusi. Naudojom pusę metų. Buvo tikrai nepakeičiamas dalykas. Gaila, kad nuotrauka tik iš toli. Viduje įsiūtas flanelinis pamušalas. Megzta iš merinosų vilnos. Sunaudojau tai nemažai, turbūt kokius 8 matkelius g.gif Išmatavimų dabar tikrai nepamenu...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vasara01 @ 2006 04 11, 09:28)
Aš irgi pasirodysiu, kokį vokelį buvau savo mažiui nunarpliojusi. Naudojom pusę metų. Buvo tikrai nepakeičiamas dalykas. Gaila, kad nuotrauka tik iš toli. Viduje įsiūtas flanelinis pamušalas. Megzta iš merinosų vilnos. Sunaudojau tai nemažai, turbūt kokius 8 matkelius g.gif Išmatavimų dabar tikrai nepamenu...
user posted image

Tikiuosi Vasara nesupyks kad įmesiu jos vokelio aprašymą, kur yra ir išmatavimai blush2.gif
Vokelis
Atsakyti
o kažin ar būtinas į megztą vokelį tas flanelinis pamušalas g.gif
mano vaikiukas gimti turėtų gegužės vidury, numezgiau vokelį iš merinosų vilnos - jis toks gana plonas. Galvoju kad toks vokelis kaip tik bus vasarą lauke, nereiks jokių antklodėlių.
Atsakyti