Įkraunama...
Įkraunama...

Vokeliai, miegmaišiai

user posted image
va koki ir as radau tongue.gif
aprasymas 7 puslapyje
Atsakyti
ziuriu cia senokai jau besilanke kazkas, bet vistiek pasklausiu ax.gif kokius siulus rinkits mezgant ar tai vokeli ar tai pleduka? turiu omeny ne spalva o pati "materiola". g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2005 02 15, 12:28)
ziuriu cia senokai jau besilanke kazkas, bet vistiek pasklausiu  ax.gif  kokius siulus rinkits mezgant ar tai vokeli ar tai pleduka? turiu omeny ne spalva o pati  "materiola". g.gif



Manau, kad geriausia - medvilnė...
Atsakyti
Aš saviškei mezgiau pleduką iš vilnonių siūlų. Ir šiltas, ir minkštas wink.gif. Nors šiek tiek pasivėlė, bet vis tiek gražiai atrodo, o ir į lauką dabar pats tas užklot kojytes.
Atsakyti
Šiaip tai vilna labai sveika, bet Linjus, kaip suprantu, labiausiai vokelio reiks pavasariui-vasarai, tai gali būt per šilta... Be to - vilna griaužia... Jei ant kojyčių - tai gerai, bet jei veidukui - manau, gali būt per šiurkštu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astapetra: 15 vasario 2005 - 13:12
Tai kad yra dabar visokių siūlų, tie kur "baby" ar kaip ten vadinasi, tai minkšti minkštutėliai, negraužia visai. Nors jei vasarai, tai tada per šilta, sutinku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2005 02 15, 12:28)
kokius siulus rinkits mezgant ar tai vokeli ar tai pleduka? turiu omeny ne spalva o pati  "materiola". g.gif



Aš tai mezgiau iš pusvilnės, labai liuks išėjo, naudojamas dažnai smile.gif . O ir kainavo 7 motkeliai tik 24 lt., vienas dar liko. Sakyčiau tinka pavasariui ir rudeniui, žiemą man atrodo geriau vilna, vasarą medvilnė. Juk daiktas gana trumpalaikis, galima atitaikyt smile.gif
Atsakyti
Linjus, as mezgu vilnoni, sukneles formos. Rudeni manau sueis uz megztinuka - praardysiu apacia smile.gif .
Atsakyti
dekui merginos uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamulytės,pastebėjau visoms patinka megzti,nerti.Negi tiek mažai norinčiu siuti sad.gif .Mano leliukas gims balandžio pradžioje,norėčiau pasiuti vokeli,reikia jusu patarimų g.gif .Vis dėlto bus pavasaris,iš kokios medžiagos siuti,ar pašiltinima dėti.Gal kokiu modeliuku turite,ar žinote kur galėčiau jų rasti.[COLOR=red]LAUKIU,BET KOKIU JUSŲ PATARIMU.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 02 17, 12:26)
Sveikos mamulytės,pastebėjau visoms patinka megzti,nerti.Negi tiek mažai norinčiu siuti sad.gif .Mano leliukas gims balandžio pradžioje,norėčiau pasiuti vokeli,reikia jusu patarimų g.gif .Vis dėlto bus pavasaris,iš kokios medžiagos siuti,ar pašiltinima dėti.Gal kokiu modeliuku turite,ar žinote kur galėčiau jų rasti.[COLOR=red]LAUKIU,BET KOKIU JUSŲ PATARIMU.



Pirmiausias patarimas - siūk vokelį-užtiesaliuką... Ta prasme, kad jis būtų stačiakampis ir susilankstytų į vokelį (o kad laikytųsi forma - gali prisiūt sagutes, ar užtrauktukus) - tada ilgiau naudosi savo darbelį. Nes vokelio reik labai trumpai - bus daug vargo - o labai trumpam...

Man reikėjo žiemai - tai aš siuvau iš medvilnės - o į vidų dėjau sindiponą... Paskui viską susiuvau ("suštapavau") kvadratėliais, kad sindiponas nepasileistų...


Primaliau čia visko - nežinau ar ką suprasi... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Supratau,ka norėjai pasakyti.O kokiu išmatavimų siuvai?
Atsakyti