Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

mes kaip nuejom pas klebona ir pasake kad reikes tokiu dalykeliu:

* laisvo stovio pazyma ir kriksto liudijimas is baznycios kur buvai krikstyta

* leidimas tuoktis kitoj parapijoj is savosios parapijos - orentuotis pagal gyvenama vieta

* pazyma kad isklausei kursus!
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2006 01 13, 11:41)
..Pala..pala...juk leidima tai reikia imti is savo parapijos baznycios, kur dabar gyveni. Bent man jau Vilniuje taip sake  schmoll.gif

Na aš pasiėmiau ten kur buvau krikštyta, pas kitus kunigus nėjau, o krikštyta buvau tikrai ne dabartinėje parapijoje, kuri man dabar priklauso. g.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kaip man taip buvo g.gif
Atsakyti
As kadangi registruota pas tevus ne Vilniuj, tai nusiunciau mama pas kunigeli, tai sake pirma issimti kriksto liudijima ir laisvo stovio pazyma toj baznycioj kurioj krikstyta, o po to ateit pas ji pasiimti leidima tuoktis kitoj parapijoj. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2006 01 13, 12:36)
Na aš pasiėmiau ten kur buvau krikštyta, pas kitus kunigus nėjau, o krikštyta buvau tikrai ne dabartinėje parapijoje, kuri man dabar priklauso. g.gif


na gal tu buvai itraukta i tos parapijos sarasus kaip parapijiete po krikstinimo...kas ten zino...svarbu viskas susitvarke!
Atsakyti
As tai visai susimaisiau su tom visom parapijom blink.gif ir dar beda turiu su vyru...na jis nekrikstytas...kur galeciau ji pakrikstiti ,na kad pamokeliu nereiktu lankyti...jis labai dauk dirba...nelabai laiko tam tures blush2.gif

Veiksmas Vilniuje
Atsakyti
Susiduriau su tokiu dalyku:
Savos parapijos kunigas neduoda leidimo tuoktis kitoj parapijoj kol nepristatysiu jam pazymos apie isklausytas paskaitas g.gif ar taip ir turi buti? ar jums taip buvo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 01 16, 08:49)
Susiduriau su tokiu dalyku:
Savos parapijos kunigas neduoda leidimo tuoktis kitoj parapijoj kol nepristatysiu jam pazymos apie isklausytas paskaitas  g.gif  ar taip ir turi buti? ar jums taip buvo? blink.gif




idomu idomu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(munkaa @ 2006 01 14, 14:08)
As tai visai susimaisiau su tom visom parapijom  blink.gif  ir dar beda turiu su vyru...na jis nekrikstytas...kur galeciau ji pakrikstiti ,na kad pamokeliu nereiktu lankyti...jis labai dauk dirba...nelabai laiko tam tures  blush2.gif

Veiksmas Vilniuje



Laba, įkišiu ir aš savo trigrąšį:
Tapti krikščioniu nėra taip jau 5 min. reikalas, tai apsisprendimas kokiu vertybiniu pamatu gyvensi, kokią gyvenimo filosofiją pasirinksi. Todėl, jei nori vyras tapt krikščioniu, bent jau pagrindus turi žinot, kam kitaip krikštytis.
Tad gal palūkėkit su santuoka bažnyčioje.
Bet į jūsų problemą galima ir kitaip pažiūrėt, jei Tau svarbu tuoktis bažnyčioje, o vyrui nesvarbu... tuomet santuoka gali būti sudaryta vienpusė, iš Tavo pusės. Tai gali tau paaiškinti kunigas.

Jei domintų detalesnis komentaras, reiktų į skriptus lyst smile.gif
Sėkmės.

Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 01 16, 08:49)
Susiduriau su tokiu dalyku:
Savos parapijos kunigas neduoda leidimo tuoktis kitoj parapijoj kol nepristatysiu jam pazymos apie isklausytas paskaitas  g.gif  ar taip ir turi buti? ar jums taip buvo? blink.gif




schmoll.gif na jis tikrai neturėtų tokio dalyko reikalauti. Tai turėtų dominti tik tą kunigą, kurio parapijoje tuokiamasi.
Nebent jis labai nori sužinoti ar tvirtai pasiryžę tuoktis, na bet... g.gif

Gal kaip nors pasiseks gaut. Paklauskit, pagal kokį vyskupo reikalavimą jis turi patikrint visus dokumentus.
Tik kad neįsižeistų. Linkiu nenusimint. Viskas bus gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2006 01 16, 22:07)
schmoll.gif  na jis tikrai neturėtų tokio dalyko reikalauti.  Tai turėtų dominti tik tą kunigą, kurio parapijoje tuokiamasi.
Nebent jis labai nori sužinoti ar tvirtai pasiryžę tuoktis, na bet...  g.gif

Gal kaip nors pasiseks gaut. Paklauskit, pagal kokį vyskupo  reikalavimą jis turi patikrint visus dokumentus.
Tik kad neįsižeistų.  Linkiu nenusimint. Viskas bus gerai. rolleyes.gif


Na as jau susitaikiau su ta mintim, kad pirma atlankysim paskaitas (tik puse beliko ax.gif ) o tada jau teks vaziuot, nes dar sake, kad nori kad as pati ateiciau pasiimti tos pazymos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2006 01 16, 21:31)
Laba, įkišiu ir aš savo trigrąšį:
Tapti krikščioniu nėra taip jau 5 min. reikalas, tai apsisprendimas kokiu vertybiniu pamatu gyvensi, kokią gyvenimo filosofiją pasirinksi. Todėl, jei nori vyras tapt krikščioniu, bent jau pagrindus turi žinot, kam kitaip krikštytis.
Tad gal palūkėkit su santuoka bažnyčioje.
Bet į jūsų problemą galima ir kitaip pažiūrėt, jei Tau svarbu tuoktis bažnyčioje, o vyrui nesvarbu... tuomet santuoka gali būti sudaryta vienpusė, iš Tavo pusės. Tai gali tau paaiškinti kunigas.

Jei domintų detalesnis komentaras, reiktų į skriptus lyst  smile.gif
Sėkmės.

aciu labai uz patarima...del vienpuses santuokos tikrai nezinojau blush2.gif
Atsakyti