Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(Austėja @ 2005 05 16, 08:23)
Mergaitės, o kur jūs pasiėmėt laisvo stovio pažymą? Ar ten, kur krikštytos, ar savoj parapijoj? Nes aš krikštyta buvau kažkokiam kaime, o mano parapija visai kita. Ir mano parapijos kunigas pasakė, kad ta laisvo stovio pažymą man turi išduoti krikšto vietoje. Bet tas kunigas, kur krikšto pažymą man išrašė, tai net neužsiminė apie tą laisvo stovio pažymą. Tai kaip čia dabar yra iš tikrųjų? g.gif


Va va ir pas mane tas pats.As krikstyta Trakuose, o dabar Palangoj gyvenu.Tai kunigelis taip pat liepe laisvo stovio pazyma imtis is Traku.Nu bet toki kelia vaziuot del kazkokios pazymos g.gif sad.gif Vienu zodziu paskambinau i Trakus kunigui ir sakau taip ir taip, o tas as tokios teises neturiu isduot sia pazyma, juk taves nepazystu ir jau senai cia negyveni.Tai vat, kaip cia dabar gaunas ir ka daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(chruste @ 2005 05 16, 09:04)
Aš laisvo stovio pažymą gavau savo parapijoje, be jokių problemų išrašė..nors pirmą kartą buvau joje. Mat, mums išaiškino, jog ten kur krikštyta turi pasiimti pažymą, kad nesi priėmusi santuokos sakramento, o laisvo stovio pažymą savo parapijoje.. g.gif O parapija Tavo yra ten kur tu pragyvenai daugiau nei pusę metuku:) Mūsų rajone yra dvi bažnyčios, tad teko į abi nuvažiuoti, o ten labai paprastai pagal gatvę "nustatė" ax.gif , kuriai parapijai mes priklausom...Va ir viskas rolleyes.gif


Biski cia kazko nesupratau g.gif , juk laisvo stovio pazymoje ir yra parasyta kad dar nepriemes santuokos sakramento ir gali tuoktis.Tai kaip cia dabar dvi skirtingos pazymos turi buti?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(safara @ 2005 08 25, 15:25)
Biski cia kazko nesupratau g.gif , juk laisvo stovio pazymoje ir yra parasyta kad dar nepriemes santuokos sakramento ir gali tuoktis.Tai kaip cia dabar dvi skirtingos pazymos turi buti?? g.gif


Laisvo stovio pažymą išduoda krikšto bažnyčia, ji dar reiškia, kad nesi turėjusi anksčiau bažnytinių santuokų 4u.gif smile.gif
Atsakyti
O mūsų išvis tik pasų paprašė. Mes turėjom pasiėmę pažymą, kad mano brangusis nėra susituokęs iš CMS, tai patys jam pasiūlėm pažiūrėti. Vienintelio dalyko papildomai iš mūsų paprašė tik lankytų kursų prieš santuoką pažymėjimo. Viskas, daugiau nieko nereikėjo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiduze: 10 sausio 2006 - 21:37
QUOTE(Vaiduze @ 2006 01 10, 22:36)
O mūsų išvis tik pasų paprašė. Mes turėjom pasiėmę pažymą, kad mano brangusis nėra susituokęs iš CMS, tai patys jam pasiūlėm pažiūrėti. Vienintelio dalyko papildomai iš mūsų paprašė tik lankytų kursų prieš santuoką pažymėjimo. Viskas, daugiau nieko nereikėjo... ax.gif



O kuriame Jus mieste? Ir kurioje baznycioje ?

Mes ruosiames pradeti tas pazymas rinkti ir nezinau kiek is tikruju reikia doh.gif

- is kursu pazyma
- is parapijos pazyma kad neeturime santuoku ( cia ta laisvo stovio pazyma ??? g.gif )
- o reikia is ten kur krikstyti..? Kokios pazymos is ten reikia ?
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2006 01 11, 08:54)
O kuriame Jus mieste? Ir kurioje baznycioje ?

Mes ruosiames pradeti tas pazymas rinkti ir nezinau kiek is tikruju reikia  doh.gif

- is kursu pazyma
- is parapijos pazyma kad neeturime santuoku ( cia ta laisvo stovio pazyma ??? g.gif  )
  -  o reikia is ten kur krikstyti..? Kokios pazymos is ten reikia ?

Reikia dar kriksto liudijimo (ten kur esi pakrikstyta isduoda) ir jei tuoksites ne savo parapijoje, tai dar ir leidimo tuoktis uz parapijos ribu (isduoda parapijos kunigas). Beje, laisvo stovio pazyma dabar isduoda baznycioje, kurioje esi krikstyta, pati ka tik pasiemiau mirksiukas.gif
Atsakyti
ups kiek daug popieriu
Atsakyti
Aciu Ilka 4u.gif

Reikia paskubeti rinktis popierelius smile.gif
Atsakyti
pas mane toks bajeriukas buvo, kad ten kur buvau krikstyta dingo baznycios knygos su visais irasais. tai man reikejo vestis liudininkus (krikstatevius), kad jie paliuditu, kad as butent toje baznycioje buvau krikstyta. Ir tik tada isdave laisvo stovio popieriuka flirt.gif
Atsakyti
as dar net nepradejau doh.gif
Atsakyti
g.gif o tai mergytes klausykit, ko reikia kai noriu susitarti del laiko kada tuoktis, tai ko reikia nestis???ar tik paprasciausiai gali nueiti ir susitarti???ar jau reikia cia visu anksciau isvardintu popieriu??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 01 11, 12:24)
g.gif o tai mergytes klausykit, ko reikia kai noriu susitarti del laiko kada tuoktis, tai ko reikia nestis???ar tik paprasciausiai gali nueiti ir susitarti???ar jau reikia cia visu anksciau isvardintu popieriu??? g.gif

Mes nieko nesinesem. Uzsirase musu data ir pasake, kad ateitume likus kokiems trims menesiams iki vestuviu su visais popieriukais.
Atsakyti