Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

as net i kunigo uzrasyta lapeli paziurejau, mums parasyta, kad laisvo stovio pazymos reik is savo parapijos kurioje gyveni.
Atsakyti
Pristatyti reikės šiuos dokumentus:

Krikšto liudijimą , kurį išduoda bažnyčios, kurioje esate krikštyti, kunigas.

Laisvo stovio liudijimą – dokumentą, liudijantį, jog nesate priėmę bažnytinės santuokos. Jį išduoda bažnyčios, kurioje esate krikštyti, arba jūsų parapijos kunigas.

Leidimą tuoktis už parapijos ribų, jei nesate mūsų parapijietis. Išduoda parapijos, kurios teritorijoje jūs gyvenate, klebonas.

Pažymą apie išklausytus Sužadėtinių rengimo santuokos sakramentui kursus .

info is www.bernardinai.lt
Atsakyti
na mes turėjome pristatyti:
iš mano parapijos tą laisvo stovio pažymėjimą (čia lazdynuose kunigas dar ir išklausinėjo katekizmo), nes tuokiamės vyro parapijoje,
kursų šeimos centre pažymėjimą,
abiejų pasų,
krikšto liudijimo, (maniškiui nereikėjo savojo, nes toje bažnyčioje krikštytas)
sutvirtinimo liudijimo (maniškiui vėl nereikėjo, o aš buvau nepriėjusi, tai kadangi kitus ruošė sutvirtinimui ir vyskupas jau buvo paskyręs datą (nes sutvirtinimą teikia vyskupai), manęs paklausinėjo ir išdavė pažymėjimą.
komunijos liudijimo nereikėjo, nors kai sesuo tekėjo prieš 14 metų tai užteko ir komunijos. o ir dokumentuose, kuriuos pildė, buvo vieta parašyti, kada krikštas ir sutvirtinimas, o ne komunija...
dar duomenų apie liudininkus.(vardų, pavardžių, adresų)
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2005 07 21, 15:27)
sutvirtinimo liudijimo (maniškiui vėl nereikėjo, o aš buvau nepriėjusi, tai kadangi kitus ruošė sutvirtinimui ir vyskupas jau buvo paskyręs datą (nes sutvirtinimą teikia vyskupai), manęs paklausinėjo ir išdavė pažymėjimą.

Nebesuprantu blink.gif Kai as priemiau pirmaja komunija, tai kunigelis sake, kad vestuvems sutvirtinimas nera butinas g.gif Tai kaip yra is tikruju? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Devita @ 2005 07 21, 16:17)
Nebesuprantu blink.gif  Kai as priemiau pirmaja komunija, tai kunigelis sake, kad vestuvems sutvirtinimas nera butinas g.gif  Tai kaip yra is tikruju? unsure.gif

Tikrai nebūtinas. Užtenka krikšto ir pirmos komunijos.
Nei aš, nei mano būsimasis nepriėmę sutvirtinimo, ir tai tikrai jokia kliūtis bažnytinei santuokai.
Atsakyti
Pristatyti reikės šiuos dokumentus:

Krikšto liudijimą , kurį išduoda bažnyčios, kurioje esate krikštyti, kunigas.

Laisvo stovio liudijimą – dokumentą, liudijantį, jog nesate priėmę bažnytinės santuokos. Jį išduoda bažnyčios, kurioje esate krikštyti, arba jūsų parapijos kunigas.

Leidimą tuoktis už parapijos ribų, jei nesate mūsų parapijietis. Išduoda parapijos, kurios teritorijoje jūs gyvenate, klebonas.

Pažymą apie išklausytus Sužadėtinių rengimo santuokos sakramentui kursus .

info is www.bernardinai.lt
[/quote]

o man klebonas liepe tik pazyma apie kriksta gauti is ten kur as krikstyta(nes kazkoki ten lapa nuo anketos matyt turi i vyskupija siusti), sake, visa kita jo reikalas. tuoksimes toj parapijoj, kur mano brangusis buvo krikstytas ir visus kitus sakramentus prieme.[COLOR=blue][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1]
Atsakyti


o man klebonas liepe tik pazyma apie kriksta gauti is ten kur as krikstyta(nes kazkoki ten lapa nuo anketos matyt turi i vyskupija siusti), sake, visa kita jo reikalas. tuoksimes toj parapijoj, kur mano brangusis buvo krikstytas ir visus kitus sakramentus prieme.[COLOR=blue][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1]
[/quote]

mums reikejo tik kriksto pazymos, laisvo stovio pazymos ir aisku pazymu kad isklauseme kursus. O kada prieme sutvirtinimo sakramenta paklause kai pildem dokumentus, o del pasu nieko nesake, bet vistiek visada nesiojuosi maza kas.
Atsakyti
na sutvirtinimas nėra būtinas, bet pageidautinas, dėl savęs...
o šiaip savo vaikų paauglių neversčiau priimti sutvirtinimo, nes kai ėjau, kartu ėjo daug vaikų, kuriuos mamos ir bobutės verčia tai baisus reikalas - bažnyčioje keikiasi, vyskupas šneka, o jie ne tik kad mobilių neišsijungia, bet dar ir atsiliepinėja, apie aprangą patylėsiu, kai kurie kaip iš pliažo...
gal ir senamadiška esu, nors man 20, bet bažnyčia ir sakramentai yra skirti susikaupimui, rimčiai, o jei vaikui nepriimtina ar jis nesupranta prasmės, eit neverta...
Atsakyti
Sveikos,
Čia gal ne visai į temą, bet susiję ax.gif . Kokia auką planuojate ar planuoja piršliai už santuokos sakramentą bažnyčiai blush2.gif . Suprantu, kad tai kiekvieno asmeninis dalykas ir galimybės, bet gal kuri turite minčių ta tema?
Atsakyti
QUOTE(Vilialia @ 2005 07 28, 12:48)
Sveikos,
Čia gal ne visai į temą, bet susiję ax.gif . Kokia auką planuojate ar planuoja piršliai už santuokos sakramentą bažnyčiai blush2.gif . Suprantu, kad tai kiekvieno asmeninis dalykas ir galimybės, bet gal kuri turite minčių ta tema?


Yra tokia tema: Įkainiai bažnyčioje
Atsakyti
Sveikutės, gal kas žino labai labai gerą kunigą vilniuje (ar aplink), kuris galėtų sutuokti. Problema ta, kad norim tuoktis ne bažnyčioje 4u.gif , o gamtoje.
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 07 28, 13:09)


Ačiū, radau smile.gif
Atsakyti