Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

na mums reik kriksto pazymos, laisvo stovio pazymos, gimimo liudijimu, pazymos apie islausytas paskaitas, dar reik kada prieme sutvirtinima ir duomenu apie liudininkus
Atsakyti
na mum domen7 apie liudininkus nereikejo.
tik reikejo dvi pavardes man ir jam ivardint.tuos zmones,kurie gali patvirtint,kad kliuciu baznytinei santuokai mes netuturime.
Atsakyti
Mums reikėjo tik leidimo tuoktis kitoj parapijoj ir viskas daugiau jokių dokumentu. Savoj parapijoj tai paso reikėjo kad išrašytų tą leidimą. biggrin.gif
Atsakyti
mums tai tik kriksto ir komunijos dokumentu reikes.nors tuokiames ne savo parapijoje, apie jokius leidimus nesnekejo....
Atsakyti
na is manes taip pat leidimo tuoktis kitoj parapijoj nereikalavo (gal dar pareikalaus kai antra karta nueisiu).o busimasis vyrelis turejo leidima is savo parapijos
Atsakyti
papasakosiu ir as savo ispudzius. Sekmadieni buvom nuvyke i mano parapijos baznycia. Tai tiesa pasakius, taip ir likau nesupratus, ko is tikruju reikia ir kodel. Buvau girdejusi, kad kai nuvaziuoji pirma karta, duoda pildyti kazkokia anketa, susitari del laiko, o kai jau turi visus dokumentus, vel atvezi, ir viskas. Mes kai nuvaziavom, kunigelis akivaizdziai kazkur skubejo, tai tik susake, ko reikia, uzsirashe musu pageidaujama data ir laika ir viskas, sake, dar daug laiko (iki rugpjucio 20d.), kai viska turesim, atvaziuot. Paklausiau, ish kur reikia ta laisvo stovio pazyma gaut, sako ish baznycios, kur krikshtyti. Vat cia man ir idomiausia. Nes pries trejus kokius metus brolis pas ta pati kuniga ejo tos pazymos, tai jam sake, kad jam kaip ir nepriklauso rashyt, o ta pazyma reiki ishsiimti ish ten, kur paskutiniu metu gyvena, t.y.jei pvz. jau kelis metus mokosi Kaune, tai ish ten ir imt. Nu vienu zodziu, susibalamutijau visai...tas pats kunigas, o skirtingai shneka. g.gif
o dabar net nzn, mano busimasis krikshtytas Utenoj, bet nuo pat gimimo gyvena Kaune, tevai jo ir krikshto dokumenta turi su savim, tai ka, dabar vien del to laisvo stovio pazymejimo, reiks i Utena trenktis? O jeigu nueit i Kauno baznycia, kazin ishrashytu ta pazyma?
Oi, daug as cia prirasiau, bet tikiuosi, supratot, ka norejau pasakyt:)
Atsakyti
kaip keista, kiekvienam mieste vis kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 02 01, 12:11)
Nelabai sutinku, nes mano drauga kunigas pakrikstijo (kartu su pirma komunija)pries pora menesiu
tereikejo susitarti ir nuvaziuoti

jau maniškis pasikrikštijo ax.gif Daug vargo nebuvo smile.gif Tik kelis kartus pas kunigą nuėjo pašnekėt, poterius išmoko ir viskas mirksiukas.gif Ir patvirtinimą gavo thumbup.gif Dabar jau abu eisim į bažnytėlę, dėl vestuvių tvarkytis 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kur jūs pasiėmėt laisvo stovio pažymą? Ar ten, kur krikštytos, ar savoj parapijoj? Nes aš krikštyta buvau kažkokiam kaime, o mano parapija visai kita. Ir mano parapijos kunigas pasakė, kad ta laisvo stovio pažymą man turi išduoti krikšto vietoje. Bet tas kunigas, kur krikšto pažymą man išrašė, tai net neužsiminė apie tą laisvo stovio pažymą. Tai kaip čia dabar yra iš tikrųjų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 05 16, 07:23)
Mergaitės, o kur jūs pasiėmėt laisvo stovio pažymą? Ar ten, kur krikštytos, ar savoj parapijoj? Nes aš krikštyta buvau kažkokiam kaime, o mano parapija visai kita. Ir mano parapijos kunigas pasakė, kad ta laisvo stovio pažymą man turi išduoti krikšto vietoje. Bet tas kunigas, kur krikšto pažymą man išrašė, tai net neužsiminė apie tą laisvo stovio pažymą. Tai kaip čia dabar yra iš tikrųjų? g.gif


Turėtum pasiimti ten kur buvai krikštyta.
Atsakyti
Aš laisvo stovio pažymą gavau savo parapijoje, be jokių problemų išrašė..nors pirmą kartą buvau joje. Mat, mums išaiškino, jog ten kur krikštyta turi pasiimti pažymą, kad nesi priėmusi santuokos sakramento, o laisvo stovio pažymą savo parapijoje.. g.gif O parapija Tavo yra ten kur tu pragyvenai daugiau nei pusę metuku:) Mūsų rajone yra dvi bažnyčios, tad teko į abi nuvažiuoti, o ten labai paprastai pagal gatvę "nustatė" ax.gif , kuriai parapijai mes priklausom...Va ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
turi isduoti tavo parapija
Atsakyti