Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

O gal žinote kokių dokumentų reikia bažnyčiai, jeigu kunigas tik palaimina jaunuosius ir jų žiedus (nes jau vieną kartą buvo tuoktasi bažnyčioje)?
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 02 28, 11:25)
O gal žinote kokių dokumentų reikia bažnyčiai, jeigu kunigas tik palaimina jaunuosius ir jų žiedus (nes jau vieną kartą buvo tuoktasi bažnyčioje)?


Ir man idomu butu suzinoti g.gif Ir dar prie siu klausimu norejau dar viena prideti - ar visi kunigai sutinka palaiminti (juk kai kurie seno kirpimo is viso priestarauja tokiems dalykams) ?
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 02 22, 10:48)
beje, gal kas zinot, kiek kainuoja santuokos visos apeigos baznycioj? na noriu, kad grazios iskilmingos butu.. ir gal galit papasakot, kaip jos vyksta?



Kiek gali tiek aukoji.Na bet jei uz paprastas vestuves (kurios man ir taip ispudingos ax.gif )moki 100 ar 150lt.Tai sitos atitinkamai brangiau.Nors baznycioje ir yra toks principas, kad duodi kiek gali..

O del del iskilmiu, tai nesu tikra, bet man regis be visos ceremonijos dar + misios buna. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu_ragane @ 2005 02 28, 13:36)
Ir man idomu butu suzinoti  g.gif  Ir dar prie siu klausimu norejau dar viena prideti - ar visi kunigai sutinka palaiminti (juk kai kurie seno kirpimo is viso priestarauja tokiems dalykams) ?



Tai va man atrodo, kad paaliminti tai visi galėtų, O dar žinau, kad pas tėvą stanislovą tai iš viso jokių dokumentų nereikia. mano pažystami tai pas jį tuokėsi. jaunikis net buvo nekrikštytas ir nieko tik paklausė kokioje bažnyčioje krikštytas tas sumelavo ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(darata @ 2005 03 01, 14:43)
Tai va man atrodo, kad paaliminti tai visi galėtų, O dar žinau, kad pas tėvą stanislovą tai iš viso jokių dokumentų nereikia. mano pažystami tai pas jį tuokėsi. jaunikis net buvo nekrikštytas ir nieko tik paklausė kokioje bažnyčioje krikštytas tas sumelavo ir tiek.


Sumelavo??? g.gif
Nu čia tai lygis..... sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, esu čia naujokė, todėl nepykit , jei klausimai kartosis n kartų. Juk nespeju čia tiek visko perskaityt smile.gif
Tikiuosi sudraugausim drinks_cheers.gif

Norėjau pasidomėt, jei mano draugas nėra priėmęs komunijos, kokie šansai mums tuoktis bažnyčioje?
Aišku, būtų galima kunigui pameluot, bet nesinori tokioje vietoje sakyt neteisybę.
Atsakyti
QUOTE(Faith @ 2005 05 03, 18:39)
Sveikos merginos, esu čia naujokė, todėl nepykit , jei klausimai kartosis n kartų. Juk nespeju čia tiek visko perskaityt  smile.gif
Tikiuosi sudraugausim  drinks_cheers.gif

Norėjau pasidomėt, jei mano draugas nėra priėmęs komunijos, kokie šansai mums tuoktis bažnyčioje?
Aišku, būtų galima kunigui pameluot, bet nesinori tokioje vietoje sakyt neteisybę.



Mes abu nesam prieme pirmos komunijos, tai kunigui taip ir pasakem. Nieko cia blogo, tik reikes pasimokyti ir pries vestuves ja priimti.
Atsakyti
QUOTE(Faith @ 2005 05 03, 20:39)
Sveikos merginos, esu čia naujokė, todėl nepykit , jei klausimai kartosis n kartų. Juk nespeju čia tiek visko perskaityt  smile.gif
Tikiuosi sudraugausim  drinks_cheers.gif

Norėjau pasidomėt, jei mano draugas nėra priėmęs komunijos, kokie šansai mums tuoktis bažnyčioje?
Aišku, būtų galima kunigui pameluot, bet nesinori tokioje vietoje sakyt neteisybę.

Aš irgi panašią problemą turiu, tik mano draugas neturi sutvirtinimo sakramento. O jo kaip suprantu irgi reikia. Tai mes rytoj einam į bažnyčią ir tada viskas bus aišku.
Nors aš manau, kad čia labai nuo kunigo priklauso.Jei nepriims vienoj bažnyčioj, bandysim eit į kitą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Faith @ 2005 05 03, 19:39)

Norėjau pasidomėt, jei mano draugas nėra priėmęs komunijos, kokie šansai mums tuoktis bažnyčioje?
Aišku, būtų galima kunigui pameluot, bet nesinori tokioje vietoje sakyt neteisybę.

na musu apie komunija net neklause (nors mes ja prieme). kriksto pazymejimus reikejo atvezt ax.gif
Atsakyti
o mes turejom visas pazymas.ir del pirmos komunijos ir del laisvo stovio ir kad leidzia kitoj baznycioj tuoktis.
jas visas ant stalo kunigui padejom,jis visas paziurejo ir kazka pazymejo toje anketoje.
tai dabar nezinau ar jos butinos buvo. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 05 04, 07:55)
o mes turejom visas pazymas.ir del pirmos komunijos ir del laisvo stovio ir kad leidzia kitoj baznycioj tuoktis.
jas visas ant stalo kunigui padejom,jis visas paziurejo ir kazka pazymejo toje anketoje.
tai dabar nezinau ar jos butinos buvo. blush-anim-cl.gif

Jos nebutinos, reikia tik kriksto liudijimo, laisvo stovio pazymejimo ir pazymejimo apie lankytas paskaitas Seimos centre (bent jau mums tiek reikejo)
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 05 04, 08:55)
o mes turejom visas pazymas.ir del pirmos komunijos ir del laisvo stovio ir kad leidzia kitoj baznycioj tuoktis.
jas visas ant stalo kunigui padejom,jis visas paziurejo ir kazka pazymejo toje anketoje.
tai dabar nezinau ar jos butinos buvo. blush-anim-cl.gif



mes irgi nešėm krikšto liudijimus, laisvo stovio pažymas, leidimus tuoktis, pažymą iš šeimos centro. Tai tas mūsų storuliukas, fainuliukas kunigas (arba kunigo padėjėjas) sakė kad jiems ten visko reikia smile.gif
Atsakyti