Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

Sveikos,
Gal turite patirties su sutvirtinimo sakramentu? Musu vestuves dar ne taip geraitai, bet beda ta, kad as nuo rugsejo negyvensiu LT. Grieztasis parapijos klebonas pasake, kad yra tik vienas budas- metus laiko kiekviena savaite lankyti paskaitas, o po ju jau vyskupas "pasventins". Nejau nera kitu keliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 08 14, 15:46)
Sveikos,
Gal turite patirties su sutvirtinimo sakramentu? Musu vestuves dar ne taip geraitai, bet beda ta, kad as nuo rugsejo negyvensiu LT. Grieztasis parapijos klebonas pasake, kad yra tik vienas budas- metus laiko kiekviena savaite lankyti paskaitas, o po ju jau vyskupas "pasventins". Nejau nera kitu keliu?  g.gif

Kebloka situacija ax.gif mano draugės vyras nebuvo priėjęs sutvirtinimo sakramento, o kunigėlis jo reikalavo. Jis lankė paskaitas iki vestuvių datos ( to užteko), nors kursų trukmė ir buvo ilgesnė. Pasidomėkite, gal yra kursai toje šalyje, kur jūs ruošiatės važiuoti..
Atsakyti
Merginos, pasiskaiciau tema, radau kelis postus apie tai, kad galima tuoktis baznycioje, jei tik vienas is busimu sutuoktiniu (musu atveju-as) yra katalikas. Ar tikrai taip galima, yra kas susidure? Gal zinote tuomet kokiu dokumentu reikia? Ir ar ceremonija vyksta taip pat, kaip ir abieju kataliku atveju, t.y. duodami izadai, gaunamas palaiminimas. Butu labai labai saunu jei pasidalintumet patirtimi, nes apie sita dalyka suzinojau pirma karta. 4u.gif
Atsakyti
Kiek mažiausiai laiko turėtų galioti pasas nuo sutuoktuvių dienos, jei tuokiamąsi tik bažnyčioje?
Atsakyti
Sveikos, o gal zinot kaip yra su parapijos leidimu tuoktis kitoje parapijoje ir isvis is kur gaut ta leidima, jei mes abu gyvenam uzsieny ir jau 5metai esam issiregistrave is Lietuvos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglionka @ 2013 07 14, 22:30)
Sveikos, o gal zinot kaip yra su parapijos leidimu tuoktis kitoje parapijoje ir isvis is kur gaut ta leidima, jei mes abu gyvenam uzsieny ir jau 5metai esam issiregistrave is Lietuvos?  g.gif


manau, tada tavo parapija bus ten, kur esi krikstyta. mes patys gyvenam vilniuj, o tuoksimes mazam miestely, kur niekada negyvenau ir nebuvau registruota, taciau ten krikstijo mane ir kunigas sake, kad leidimo ten jokio tuoktis nei vienam nereikia, nes tuokiamas kaip ir mano parapijoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2013 07 15, 20:07)
manau, tada tavo parapija bus ten, kur esi krikstyta. mes patys gyvenam vilniuj, o tuoksimes mazam miestely, kur niekada negyvenau ir nebuvau registruota, taciau ten krikstijo mane ir kunigas sake, kad leidimo ten jokio tuoktis nei vienam nereikia, nes tuokiamas kaip ir mano parapijoj smile.gif

o čia tai geras, reikės ir mums tuo pasidomėti. Jei tikrai nereikėtų leidimo ir leistų tuoktis ten kur esu krikštyta kiek rūpesčių ir bereikalingų važinėjimų atkristų
Atsakyti
Merginos gal galit papasakoti kokie klausimai buna pildant ta anketa pas kuniga? 4u.gif ko mazdaug tiketis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 08 01, 14:53)
Merginos gal galit papasakoti kokie klausimai buna pildant ta anketa pas kuniga? 4u.gif  ko mazdaug tiketis? 4u.gif


musu klause kiek laiko pazistami, kiek draugaujam, ar laisva valia tuokiames, ar pasizadam but istikimi, ar neturim dideliu ydu, priklausomybiu, kazkas tokio. ai, manes dar klause, ar nesu nescia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele82 @ 2013 07 16, 09:20)
o čia tai geras, reikės ir mums tuo pasidomėti. Jei tikrai nereikėtų leidimo ir leistų tuoktis ten kur esu krikštyta kiek rūpesčių ir bereikalingų važinėjimų atkristų



Parapija yra ta, kurioje tu dabar gyveni. Jeigu gyvenat užsieny - tai ten ir skaitosi jūsų parapija. Mums taip paaiškino, tačiau MB parapijoj Lietuvoj sakė, kad jeigu kils problemų mums gauti dokumentus užsieny, tai išduos ir Lietuvoj tada.
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2013 08 01, 20:12)
musu klause kiek laiko pazistami, kiek draugaujam, ar laisva valia tuokiames, ar pasizadam but istikimi, ar neturim dideliu ydu, priklausomybiu, kazkas tokio. ai, manes dar klause, ar nesu nescia  rolleyes.gif

taip pat, kas gali paliudyti, jog būsimai santuokai nėra kliūčių. kodėl norima tuoktis bažnyčioje. kaip apskritai suprantama bažnytinė santuoka ir ką ji reiškia. koks požiūris į skyrybas. kaip praktikuoji katalikišką gyvenimą. koks požiūris į abortus ir gyvybę, į NŠP.
ir panašiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Esu krikstyta cerkveje, tuoktis planuojame kataliku baznycioje.

Nuejus i cerkve ir paprasius pazymos apie laisva stovi, jie tiesiog pasake, kad pirma karta apie tai girdi ir tokiu pazymu niekada gyvenime nera isdave. blink.gif ar gali taip buti ? Pasimeciau visai... Juk be sios pazymos musu net nesutuoks.... unsure.gif
Atsakyti