Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(simutezz23 @ 2012 03 30, 20:55)
o jei mes siuo metu gyvename Anglijoje, o vestuves planuojame Kaune, tai kaip tada su baznycia...?


...ziurint kokiam mieste Anglijoje gyvenate, bet jei kazkur aplink Mancesteri arba aplink Londona viska galima susitvarkyt cia smile.gif netoli Mancesterio tas lietuvis kunigelis tikrai pasiruosias lengvai sutvarkyti visus dokumentus, jum liks Lietuvoje sutvarkyti abiem dvi pazymas, tai kriksto, laisvo stovio pazyma.
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2012 03 28, 10:34)
Ar reikia eiti ten, kur gyveni, nors registruotas realiai kitur. Ar visgi ten, kur esi registruotas?  g.gif

Kaip tik vakar skaiciau toki rasta citata,,Jai santuoka laiminama vieno is suzadetiniu parapijoje, leidimo tuoktis uz parapijos ribu nereikia"

kaip ir Candyfloss rase Jusu parapija skaitosi kurioje gyvenate smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataka26: 31 kovo 2012 - 07:20
QUOTE(simutezz23 @ 2012 03 30, 22:35)
O jei neturiu sutvirtinimo sakramento tai dar del siu kursu tampys puse metu???? sad.gif dabar pradedu suprasti kodel tiek daug poru nesituokia baznycioj -  popierizmas didesnis nei kitose institucijose, o dar kai paskaiciau kad kunigai reikalauja tokiu "auku"..truksta zodziu. jei jau kunigai taip daro (nesakau kad visi) tai tegu paima ta "aukele" ir be jokiu popierizmu sutuokia.

Jus isiskaitykit ka raso kitos panos, nevisur reikalauja. pas mus nereikalavo nei sutvirtinimu nei komuniju, nieko, tiesiog toj vietoj anketoj paliko tuscia ir tiek. MV turejo, o as ne. Ir nebuvo daugiau jokiu kalbu apie tai. svarbiausia kad butum krikstytas!!!!!!!!.
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 03 31, 07:19)
Kaip tik vakar skaiciau toki rasta citata,,Jai santuoka laiminama vieno is suzadetiniu parapijoje, leidimo tuoktis uz parapijos ribu nereikia"


Taip ir yra smile.gif mano draugė ttuokėsi savo parapijoje ir jos MB nereikėjo leidimo iš savo parapijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2012 03 31, 10:41)
Jus isiskaitykit ka raso kitos panos, nevisur reikalauja. pas mus nereikalavo nei sutvirtinimu nei komuniju, nieko, tiesiog toj vietoj anketoj paliko tuscia ir tiek. MV turejo, o as ne. Ir nebuvo daugiau jokiu kalbu apie tai. svarbiausia kad butum krikstytas!!!!!!!!.

Aiskumelis, na del kriksto tai problemu nera smile.gif vadinasi viskas priklauso nuo issirinktos baznycios ir kunigo :/
Atsakyti
straipsnelis toks , kurios turi klausimų
http://www.lrytas.lt...0...edžiai.htm
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2012 04 01, 13:12)
straipsnelis toks , kurios turi klausimų
http://www.lrytas.lt...0...edžiai.htm



Geras straipsnis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos:)

pagaliau ir mano draugas man pasipirso ir pradejome planuoti vestuves:) Norime tik baznytines santuokos, nedideles kuklios sventes:)
Norejau paklausti, ar kas tuokesi Dievo gailestingumo sventoveje Vilniuje?
Kokiu ten reikejo dokumentu? Ar galima eiti tiesiog be nieko? Ir ar dideles eiles (noretume tuoktis si rugpjuti) ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sunreal @ 2012 04 04, 19:12)
Sveikos:)

pagaliau ir mano draugas man pasipirso ir pradejome planuoti vestuves:) Norime tik baznytines santuokos, nedideles kuklios sventes:)
Norejau paklausti, ar kas tuokesi Dievo gailestingumo sventoveje Vilniuje?
Kokiu ten reikejo dokumentu? Ar galima eiti tiesiog be nieko? Ir ar dideles eiles (noretume tuoktis si rugpjuti) ax.gif  wub.gif

Pirmiausiai sveikinu smile.gif O antra tai jums pazymas reikes pristatyti visas kaip ir visoje Lietuvoje, kursus reikes isklayti taip pat smile.gif o jai del eilu pas juos reikia klausti individualiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 04 05, 08:29)
Pirmiausiai sveikinu smile.gif O antra tai jums pazymas reikes pristatyti visas kaip ir visoje Lietuvoje, kursus reikes isklayti taip pat smile.gif o jai del eilu pas juos reikia klausti individualiai smile.gif




aciu:) mane labiausiai domina,ar reikia ten sutvirtinimo sakramento, nes butent jo mes ir neturim:) na, bet tikrai, reikia tiesiog nueiti ir visko pasiklausti:) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sunreal @ 2012 04 05, 11:28)
aciu:) mane labiausiai domina,ar reikia ten sutvirtinimo sakramento, nes butent jo mes ir neturim:) na, bet tikrai, reikia tiesiog nueiti ir visko pasiklausti:)  rolleyes.gif



Nors mes Kauniečiai, bet kunigas mums sakė, kad sutvirtinimo sakramentas, taip vadinama dirmavonė, reikalinga tada kai norima būti krištatėviais, kadangi maniškis neturi sutvritinimo, mes jį pažadėjome priimti po vestuvių smile.gif
santuokai dirmavonė neturėtų būti reikalaujama, jis pats taip sakė smile.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif dekui, iskart ramiau:)
Dar norejau pasiklaust tiksliai, kaip dabar yra su baznytines santuokos iregistravimu:) Kitose temose skaiciau,kad per 10 dienu reikia tiesiog nueiti i cmb ir uzpildyti dokumentus? taip? bet lyg ir girdejau,kad keitesi kazkas, tik nerandu konkrecios informacijos:)gal nemoku ieskoti, matot,as dar naujoke visuose situose reikaluose:) tiesiog mamo teta pripasakojo,kad ten daug problemu buvo jos pazistamiems,kurie tuokesi tik baznycioje, o i cmb neejo...tai kazi,kaip ten is tiesu:) ar verta tuoktis cmb? g.gif
Atsakyti