Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(ezo @ 2012 01 10, 21:04)
man iskilo klausimelis 

Kiek zinau parapija skaitoma ta, kur gyveni tris menesius, ar ne?

Tai mes jau daugiau kaip tris menesius gyvename dainavios raj ir taip iseitu kad muims priklauso ten esanti baznycia  bet ar reikia rodyti kazkokius dokumentus kur tu gyveni? pvz mes norim tuoktis centre, tai pasakai kunigui kad cia ir gyveni ir viskas , nereik jokiu leidimu tada prasyt. Juk tas kuniogas tai nezinos kur tu gyveni  ar as kazka ne taip suprantu?


Parapija priskiriama pagal gyvenamą vietą.
Dokumentų jokių kunigas neprašo..bent jau mūsų neprašė
Ta prasme centre tuoktis norite ? tame pačiame rajone ?
Jei tik tai kita parapija, tada reikalingas leidimas iš jūsų parapijos ir laisvio stovio pažyma (čia vienas dokumentas).
Jei ta pati vieta, kurioje norite susituokti, užtenka tik pasakyti adresą, dokumentų jokių neprašoma. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(pupa7 @ 2011 12 29, 17:27)
ten nueisit per 10d po baznytines santuokos, sumokesit banke imoka nepamenu ar 17lt ar 21lt, nunesit liudijima baznytines santuokos, pasus ir uzregistruos santuoka metrikacijoj.


Ne 70lt valstybinė rinkliava už dokumentų sutvarkymą ?
Atsakyti
QUOTE(savrina @ 2012 01 12, 09:09)

Papildyta:
Ne 70lt valstybinė rinkliava už dokumentų sutvarkymą ?


21 lt.
Atsakyti
QUOTE(savrina @ 2012 01 12, 09:09)
Ne 70lt valstybinė rinkliava už dokumentų sutvarkymą ?

70 Lt kai ten ceremonija būna, o kai po 10d neši, tai 21lt.
Atsakyti
Dėkui merginos 4u.gif Mes be ceremonijos
Atsakyti
O negalima prieš tuokiantis bažnyčioje CMB susitvarkyti?
Planuojam išvažiuoti po vestuvių, tai kaip tada - nebūsim daugiau nei 10 dienų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2012 01 19, 13:32)
O negalima prieš tuokiantis bažnyčioje CMB susitvarkyti?
Planuojam išvažiuoti po vestuvių, tai kaip tada - nebūsim daugiau nei 10 dienų  g.gif


Galima, tik bus nesusitvarkymas, o santuokos sudarymas CMB.
Atsakyti
Aš vis tik nesuprantu apie parapijas.
Gyvenam su MB Vilniuje, norime tuoktis netoli namų esančioje bažnyčioje.
Pradėjau ruošti dokumentus santuokai.
Registruota esu pas tėvus kaime. Nuvažiavau į kaimą pas kunigą prašyti leidimo tuoktis, tas sako, kad jis neduos. Nes neva paskutinius kelis metus gyvenu ne kaime, o Vilniuje. Vilniuje vaikštau į bažnyčią, tad tos bažnyčios kunigo turiu prašyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 01 26, 23:01)
Aš vis tik nesuprantu apie parapijas.
Gyvenam su MB Vilniuje, norime tuoktis netoli namų esančioje bažnyčioje.
Pradėjau ruošti dokumentus santuokai.
Registruota esu pas tėvus kaime. Nuvažiavau į kaimą pas kunigą prašyti leidimo tuoktis, tas sako, kad jis neduos. Nes neva paskutinius kelis metus gyvenu ne kaime, o Vilniuje. Vilniuje vaikštau į bažnyčią, tad tos bažnyčios kunigo turiu prašyti... g.gif


iš pradžių turite pakalbėti su kunigu Vilniaus ar jis jus tuoks, jei atsakymas bus teigiamas, tada tai pasakysite kaimo kunigui, ir jis turėtų duoti sutikimą smile.gif
Bent jau tokią tvarka buvo parašyta vienoje svetainėje, kai pati tuo domėjausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 01 26, 23:01)
Aš vis tik nesuprantu apie parapijas.
Gyvenam su MB Vilniuje, norime tuoktis netoli namų esančioje bažnyčioje.
Pradėjau ruošti dokumentus santuokai.
Registruota esu pas tėvus kaime. Nuvažiavau į kaimą pas kunigą prašyti leidimo tuoktis, tas sako, kad jis neduos. Nes neva paskutinius kelis metus gyvenu ne kaime, o Vilniuje. Vilniuje vaikštau į bažnyčią, tad tos bažnyčios kunigo turiu prašyti... g.gif



Parapija skaitosi ten kur gyvenat, o ne ten kur registruoti, je gyvenate Vilniuje, tai čia ir turit prašyti leidimo, o ne kaime.
Atsakyti
QUOTE(pumilija @ 2012 01 26, 22:18)
iš pradžių turite pakalbėti su kunigu Vilniaus ar jis jus tuoks, jei atsakymas bus teigiamas, tada tai pasakysite kaimo kunigui, ir jis turėtų duoti sutikimą smile.gif
Bent jau tokią tvarka buvo parašyta vienoje svetainėje, kai pati tuo domėjausi  smile.gif

Na tai taip ir padariau. Kunigui Vilniuje sakau kad noriu tuoktis čia. Jis sako gerai, bet turi atnešti leidimą. Ir davė suprasti, kad turiu iš kaimo jį paimti. g.gif
Tuo tarpu kai buvau pas kaimo kunigą prašyti leidimo, tas išdėstė viską taip, kaip Inguliuxx parašė. unsure.gif

QUOTE(Inguliuxx @ 2012 01 27, 16:28)
Parapija skaitosi ten kur gyvenat, o ne ten kur registruoti, je gyvenate Vilniuje, tai čia ir turit prašyti leidimo, o ne kaime.


Ačiū merginos už atsakymą. 4u.gif
Bandysiu paaiškinti kunigui Vilniuje dar kartą... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguliuxx @ 2012 01 27, 16:28)
Parapija skaitosi ten kur gyvenat, o ne ten kur registruoti, je gyvenate Vilniuje, tai čia ir turit prašyti leidimo, o ne kaime.


Taip, pagal gyvenamąją vietą nustatoma parapija, ir Vilniuje yra ne viena parapija, tai reikėtų pasidomėti, kuriai Jūs priklausote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pivoine @ 2012 01 27, 18:14)
Taip, pagal gyvenamąją vietą nustatoma parapija, ir Vilniuje yra ne viena parapija, tai reikėtų pasidomėti, kuriai Jūs priklausote smile.gif


Ir man ta pati situacija, parasiau kur gyvenu tai is ten reikia sutikima tanesti. tai kita savaitele reiks padaryti si darbeli ir paskui reikes kriksto pazymos. Va cia situax=cija sunkesne, nes toli vykt reikes. blush2.gif
Atsakyti