Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(Novule @ 2011 05 11, 09:19)
O jeigu esu krikštyta vienoje bažnyčioje (toje ir tuoksimės), o gyvenu kitame mieste. Tai leidimo tuoktis kitoje parapijoje reiktų ar ne?

O laisvo stovio pažymą išduoda bažnyčioje? Man išūžė pažįstami galvą, kad reikia vestis ir tėvus, kad gautum tą pažymą. Nu nesąmonė. Ar ne?  doh.gif

Aš manau, kad reikia leidimo tuoktis kitoje parapijoje, kadangi jūsų parapija ta, kurios ribose gyvenate, o ne ta, kurioje buvote krikštyta.
Laisvo stovio pažymą išduoda toje bažnyčioje, kurioje esi krikštytas. Kiek teko skaityti liudininkus, tėvus reikia atsivesti tik tuo atveju, jei bažnyčioje neranda įrašo apie krikštą.
Atsakyti
Merginos, gal kuri tikliai zinote ar Kauno Vytauto Didziojo baznycioje butinai reikia pazymos,kad esi netekejusi is savo parapijos baznycios?Ir gal dar zinote kokio senumo pazyma gali buti?
Dekoju uz atsakyma.
Atsakyti
Kad esi laisvo stovio isduoda ta baznycia, kurioje esi krikstyta. O del galiojimo, tai juk ten yra irasoma kokioje baznycioje tuoksies ir su kuo (suzadetinio vardas, pavarde, gim.data)
Leidimo tuoktis kitoje parapijoje reikia, jei tuokiesi ne savo parapijoje. Parapija priskiriama pagal registracijos/gyvenamąją vietą.
Atsakyti
Mes tvarkėmės prieš dvejus mėnesius dokumentus bažnycioje, tai mums liepė kunigas atnešti pažymą, kad krikštyti, pažymą, kad nesitokėme anksčiau (ta prasme su kitais ir aplamai niekada šito nebuvo) ir pažymą, apie išklausytus kursus. Aš nesu katalikė, o jaunasis katalikas, bet prašė tų pačių dokumentų ir tai tikrai nebuvo problema. Už pažymas bažnyčioje ir cerkvėje nemokėjome, sumokėjome tik už kursus 50 litų. Po to, kai nunešėme dokumentus, užpildė pats kunigas lapus, kur klausimai datos, jaunojo klausė sutvirtinimo datos ir bažnyčios, visi kiti klausimai buvo tokio pobūdžio kaip kiek laiko draugaujat, ką manot apie santuoką ir pan. Jokių kitų papildomų pažymų neprašė. Gal tai priklauso nuo kunigo, bet kiek žinau, visiems reikėjo tuo paties.
Atsakyti
QUOTE(Garrbanela @ 2011 06 01, 13:50)
Kad esi laisvo stovio isduoda ta baznycia, kurioje esi krikstyta. O del galiojimo, tai juk ten yra irasoma kokioje baznycioje tuoksies ir su kuo (suzadetinio vardas, pavarde, gim.data)
Leidimo tuoktis kitoje parapijoje reikia, jei tuokiesi ne savo parapijoje. Parapija priskiriama pagal registracijos/gyvenamąją vietą.


Aciu uz informacija,o kur tos pazymos isduodamos tai as zinau.Bet turiu problema, mano pazymoje parasyta tik,kad esu krikstyta,vadinasi reikia,kad dar viena parasytu.
O del pazymu senumo nieko nezinot?Nes mano busimo vyro pazyma israsyta lapkricio gale, o vestuves rugpjuti, tad gaunasi,kad bus praeje 10 men nuo israsymo datos.Nauja issiimti problematika, nes gyvenm ne Lt...
Atsakyti
QUOTE(Daivuskinas @ 2011 06 03, 15:57)
O del pazymu senumo nieko nezinot?Nes mano busimo vyro pazyma israsyta lapkricio gale, o vestuves rugpjuti, tad gaunasi,kad bus praeje 10 men nuo israsymo datos.Nauja issiimti problematika, nes gyvenm ne Lt...

Siūlyčiau pasiskambinti į parapiją kuriai pristatinėsite dokumentus ir klausimas išsispręstų 4u.gif
Atsakyti
sveikos, kas zinot per kiek laiko baznycioje isduoda pazyma apie sutuoktuves, kad i CMB nunesti? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Apsimetele @ 2011 06 09, 12:12)
sveikos, kas zinot per kiek laiko baznycioje isduoda pazyma apie sutuoktuves, kad i CMB nunesti? Aciu


Iskart po santuokos sakramento.
Atsakyti
Sveikos,
Atleiskit, jei kvailas klausimas, bet... girdejau, jog kriksto liudijimui issiimti reikalingi ir kriksto tevai??? g.gif ar tikrai? nes mums pries vestuves reikes pristatyti kriksto liudijimus i baznycia, kurioje tuoksimes, tai maniau, nuvaziuosiu i baznycia, kurioje buvau krikstyta ir man ji duos... o kaip su tais kriksto tevais? 4u.gif is anksto dekoju uz atsakyma, mergaites blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainele05 @ 2011 06 14, 13:34)
Sveikos,
Atleiskit, jei kvailas klausimas, bet... girdejau, jog kriksto liudijimui issiimti reikalingi ir kriksto tevai??? g.gif  ar tikrai? nes mums pries vestuves reikes pristatyti kriksto liudijimus i baznycia, kurioje tuoksimes, tai maniau, nuvaziuosiu i baznycia, kurioje buvau krikstyta ir man ji duos... o kaip su tais kriksto tevais? 4u.gif  is anksto dekoju uz atsakyma, mergaites  blush2.gif  wub.gif



nereikia kriksto tevu, nuvaziuojat i savo banzycia kurioje buvot krikstyta ir issimat kriksto pazyma ax.gif
Atsakyti
sveikutes norejau paklaust kiek laiko trunka tie kursai? mums jauciu bus problema su jais nes gyvenam ne Lt
Atsakyti
QUOTE(Dulce89 @ 2011 06 14, 13:34)
sveikutes norejau paklaust kiek laiko trunka tie kursai? mums jauciu bus problema su jais nes gyvenam ne Lt

Mes ejom UK, tai buvo padaryta du sestadieniai po 7 val ir viskas.Vietoje gyvenantiems budavo karta ar du per savaite po 2 val.,tik nezinau kiek savaiciu...
Atsakyti