Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

aciu jums uz atsakyma:)
Dar vienas klusimelis kamuoja smile.gif
Jeigu as krikstyta Palangoje, gyvename mes jau Vilniuje ar galetumem Palangos baznycioje tuoktis? O Klaipedoj? As siaip visada apie Nida svajojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 09 02, 14:42)
aciu jums uz atsakyma:)
Dar vienas klusimelis kamuoja smile.gif
Jeigu as krikstyta Palangoje, gyvename mes jau Vilniuje ar galetumem Palangos baznycioje tuoktis? O Klaipedoj? As siaip visada apie Nida svajojau smile.gif



galite ir Nidoje tuoktis. Tik iš savo Palangos bažnyčios reikia pažymos, kad leista tuoktis kitoje parapijoje. Ir su tuo popieriuku į bet kurią Lietuvos bažnyčią smile.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
Atsakyti
O tai kaip ten su priklausimu tam tirkai parapijaj? Mane pvz krikštyjo tolimam kaime ax.gif , kur as būnu 2-3 kartus 5 metus. O seip visada einu į bažnyčia kaip sakant "pagal gyvenamają vietą". Tai gaunasi man reikes pažymos iš kažkur? Krykšto dokumentą turiu. O kas liečia kursus, ar jie būtini? Kunigas kuris mus tuoks, mus gerai pažysta, žino kad esam sąžiningi ir dorus katalikai blush2.gif Ir dabar paskaičius jūsų komentarus sedžiu apstulbusi doh.gif kodėl gi man nieks neišdavė sutvirtinimo sakramento priėmimo dokumentą? ax.gif doh.gif Gaunasi kad sakramentą priėmiau, o dokumentų tam tvirtinančių neturiu... doh.gif Nors gal jų yra toj bažnyčioi, kurioi viskas vyko? Tik dabar neatsimenu net kelintais metais tai buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 09 06, 09:05)
O tai kaip ten su priklausimu tam tirkai parapijaj? Mane pvz krikštyjo tolimam kaime  ax.gif , kur as būnu 2-3 kartus 5 metus. O seip visada einu į bažnyčia kaip sakant "pagal gyvenamają vietą". Tai gaunasi man reikes pažymos iš kažkur? Krykšto dokumentą turiu. O kas liečia kursus, ar jie būtini? Kunigas kuris mus tuoks, mus gerai pažysta, žino kad esam sąžiningi ir dorus katalikai  blush2.gif  Ir dabar paskaičius jūsų komentarus sedžiu apstulbusi  doh.gif  kodėl gi man nieks neišdavė sutvirtinimo sakramento priėmimo dokumentą?  ax.gif  doh.gif  Gaunasi kad sakramentą priėmiau, o dokumentų tam tvirtinančių neturiu...  doh.gif  Nors gal jų yra toj bažnyčioi, kurioi viskas vyko? Tik dabar neatsimenu net kelintais metais tai buvo  g.gif


Viskas priklauso kur nori daryt vestuves.
Jei vestuves tavo arba tavo antros puses priklausancioje baznycioje, tada leidimu is savo baznycios tuoktis kitoje baznycioje nereik (bent mum taip minejo), bet mum reikejo is abieju nes visai kita pasirinkom. smile.gif
Reikia abieju sutuoktiniu kriksto pazymu su laisvo stovio pazyma. (Kai issiimiau kriksto pazyma sake ji kartu tinka kaip ir laisvo stovio, nors kitur, kur israsinejo leidima tai israse ir laisvio stovio). Taip kad likau nesuprates, kur istikro laisvo stovio reik pasiimt, bet kadangi ir cia ir cia parase, tai tiko smile.gif
Jokiu sutvirtinimo dokumentu man bent jau nereikejo, tik kai jau pas kuniga uzsirasai laika, jis klause ar priejes ir pan.

Tada eini atlankai 4 seimos centre paskaitas (man atrodo visom cia baznyciom reik) ir 8 baznytines (cia nuo baznycios priklauso, bet kaune dauguma reikalauja). O gal kunigui nereiks, kai jus pazysta. Cia jau jo klausti turite.

Ir lyg viskas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realistas: 08 rugsėjo 2010 - 10:38
o kiek laiko tie kursai vyksta? per pora menesiu spet imanoma viska susitvarkyt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 09 08, 13:36)
o kiek laiko tie kursai vyksta? per pora menesiu spet imanoma viska susitvarkyt?  rolleyes.gif

įmanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 09 08, 20:47)


och tai bent tiek, nes kai su kunigu snekejom nenorejau ten labai klausinet, bet jis taip paskaiciavo sako gerai, tik grize nelaukit ilgai greiciau ateikit pas mane pradet tvarkytis biggrin.gif tai taip neramu pasidare ar is viso spesim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 09 08, 12:36)
o kiek laiko tie kursai vyksta? per pora menesiu spet imanoma viska susitvarkyt?  rolleyes.gif


Mazdaug 1-1.5men viska speji. Jei visas lankai iseiles smile.gif
Priklauso ar seimos centro reik tik ar ir baznytiniu paskaitu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realistas: 09 rugsėjo 2010 - 10:52
QUOTE(Realistas @ 2010 09 09, 11:52)
Mazdaug 1-1.5men viska speji. Jei visas lankai iseiles smile.gif
Priklauso ar seimos centro reik tik ar ir baznytiniu paskaitu smile.gif


na kaip supratau reikes tik seimos centre g.gif reiks pasitikslinti. ax.gif
Atsakyti
Mums kunigas sake seimos centre tik.
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 09 02, 15:42)
aciu jums uz atsakyma:)
Dar vienas klusimelis kamuoja smile.gif
Jeigu as krikstyta Palangoje, gyvename mes jau Vilniuje ar galetumem Palangos baznycioje tuoktis? O Klaipedoj? As siaip visada apie Nida svajojau smile.gif


QUOTE(aciai @ 2010 09 02, 16:10)
galite ir Nidoje tuoktis. Tik iš savo Palangos bažnyčios reikia pažymos, kad leista tuoktis kitoje parapijoje. Ir su tuo popieriuku į bet kurią Lietuvos bažnyčią  smile.gif



Siaip leidimo tuoktis kitoje parapijoje reikia prasyti ne is baznycios, kurioje krikstyta, o is tos, kuriai priklausai (tai yra, kurios "teritorijoje" gyveni ilgiau kaip 3 menesius).
Atsakyti