Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(Dont_worry_be_happy @ 2010 08 18, 17:52)
turiu ir as klausimeli:

nuvykome siandien i baznytele, kur buvau krisktyta, sakem,kada reikia dokumentu, jog galetumeme tuoktis( tiksliai ir patys nezinojome kokiu) smile.gif tai israse kunigas laisvo stovio liudijima ir kitoj jo puses dar prirase kriksto informacija - kada krisktyta,kas tevai ir tt. ir ta lapuka atidave. tai man iskilo klausimas, ar cia laisvo stovio liudijimas ir krikssto liudijimas viename? ar butinai reikia atskiro kriskto liudijimo?
g.gif

Tai jei anspaudus uzdejo ten kur parase apie kriksta,tai daugiau ir nereikia nieko smile.gif Man dave du atskirus lapus, bet manau cia neturi reiksmes,svarbus pats faktas,kad esat krikstyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 20:38)
Tai jei anspaudus uzdejo ten kur parase apie kriksta,tai daugiau ir nereikia nieko smile.gif  Man dave du atskirus lapus, bet manau cia neturi reiksmes,svarbus pats faktas,kad esat krikstyta 4u.gif

čia jokio skirtumo smile.gif man irgi surašė ant atskirų lapukų, o mano būsimajam ant vieno smile.gif bet kai nunešėm kunigui viskas tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 08 24, 12:50)
čia jokio skirtumo smile.gif  man irgi surašė ant atskirų lapukų, o mano būsimajam ant vieno smile.gif  bet kai nunešėm kunigui viskas tiko smile.gif

As ta pati turejau omenyje thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutės, noriu paklausti- gal jau kuri lankėte Kauno arkivyskupijos suaugusių katechezės mokykloje santuokos kursus. mes tuokiamės Antano bažnyčioje- tai reikia 2 kursų-1 jau turim- iš šeimos centro, dabar reikia iš arkivyskupijos. dėkui mergaitės smile.gif beje kiek žinau jie tik nuo rugsėjo prasidės
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2010 08 25, 11:00)
sveikutės, noriu paklausti- gal jau kuri lankėte Kauno arkivyskupijos suaugusių katechezės mokykloje santuokos kursus. mes tuokiamės Antano bažnyčioje- tai reikia 2 kursų-1 jau turim- iš šeimos centro, dabar reikia iš arkivyskupijos. dėkui mergaitės smile.gif beje kiek žinau jie tik nuo rugsėjo prasidės

mes atlankę abejus kursus smile.gif
Atsakyti
o tai cia butina tuos kursus praeiti? blink.gif
Atsakyti
Kaip suprantu tie kursai jaunavedžiu būna ir bažnyčioje ir kažkur šeimos centruose ?? Nes mano miestelyje kažkokius kursus jaunavedžiu veda vienuoliai. Tai man i šeimos centrą nebereiks eit? Nu susipainiojau dauguma rašo apie šeimos centrus. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo creizy: 31 rugpjūčio 2010 - 13:36
QUOTE(Inutis @ 2010 08 27, 13:05)
o tai cia butina tuos kursus praeiti? blink.gif

ne visose bažnyčiose reikalauja bažnytinių kursų, kitose užtenka tik kursų šeimos centre smile.gif
Atsakyti
Labutis,
ar reikia buti priemus pirma komunija?
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 09 01, 20:19)
Labutis,
ar reikia buti priemus pirma komunija?



aš be komunijos. Kunigas pasakė perskaityt maldininką, pažymėjo, ką turiu išmokt mintinia. Ir pas jį pokalbiui ateit ir bus visa komunija. Bet kai atėjau o 2 sav., buvo kitas kunigas, pasakė nieko nereikia, tik pasirašiau kažkur ir viskas smile.gif Nors žinau, kad kai kurie kunigai primigtinai reikalauja komunijos.
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 09 02, 09:25)
aš be komunijos. Kunigas pasakė perskaityt maldininką, pažymėjo, ką turiu išmokt mintinia. Ir pas jį pokalbiui ateit ir bus visa komunija. Bet kai atėjau o 2 sav., buvo kitas kunigas, pasakė nieko nereikia, tik pasirašiau kažkur ir viskas smile.gif Nors žinau, kad kai kurie kunigai primigtinai reikalauja komunijos.

Cia manau labai daug nuo kunigo priklauso,kaip jus ir sakot. Vieni buna atlaidus ir i viska pro pirstus ziuri,o kiti-griezti ir nori visko pagal taisykles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 09 01, 21:19)
Labutis,
ar reikia buti priemus pirma komunija?

čia nuo kingo priklauso smile.gif
Atsakyti