Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

labu,

del sutvirtinimo isvis galvos nereikia sukt, nes tai nera privalomas dalykas, pazistu zmoniu, kuriuos ir be pirmos komunijos sutuoke. va jeigu jau nekrikstytas, tada jau tikrai keblu unsure.gif
Atsakyti
is musu prase tik kriksto dokumentu ir kadangi tuokemes ne savo parapijoje, tai pazymos, kad nesame jau eme santuokos sakramento.

Man po sutvirtinimo ir komunijos is viso jokiu dokumentu neisdave. Yra tiktais kriksto liudijimas, nors ir komunija, ir sutvirtinima gavau...
Atsakyti
Mano vyras nepriemes jokio sutvirtinimo, o as - viska, ir nieko tokio, mums reikejo tik kriksto ir pazymos is kitos parapijos (nes netai parapijai priklausiau), o siaip tai draugiskas pasiulymas - paaukokite tai baznyciai siek tiek ir visi popieriukai susitvarkys thumbup.gif as dirbau toj instancijoj, zinau, kaip ten viska yra, sekmes 4u.gif
Atsakyti
As girdejau,kad einant i baznycia pasiimti dokumentu (savo parapijoje),kad nebuvai susituokes ir tt.,reikia moketi mokesti uz baznycia blink.gif
Tai tiesa? sad.gif
Atsakyti
Sweiki,
norejau paklausti, jei as esu pametusi pirmosios komunijos dokumentus, is kur man juos gauti??? cry.gif taip pat neberandu ir kriksto doh.gif Kur kreptis, kad man juos duotu, nes planuojam vestuves, paskui bijau, kad neleis teketi wub.gif
Atsakyti
Mums reikejo pristatyti pazymas,kad krikstyti, pazymas is savo parapiju, nes tuokemes ne musu prapijoj, o Birstono baznycioj thumbup.gif , ir kad isklausem paskaitas ax.gif Bet mes visu net neisklausem blush2.gif O apie sutvirtinimus nieko nesu girdejusi tongue.gif Gal kas pasikeite per 2,5 metu blink.gif

BaMbiZiukE nueik i baznycia kur tave krikstyjo ir israsys tau ta pazyma, man israse ax.gif nes as net neturejau is vis jokios tongue.gif

wrezija nieko nesu girdejusi apie mokesty, as tai tikrai nieko nemokejau ax.gif
Sekmes visoms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZiukE @ 2005 01 25, 19:22)
Sweiki,
norejau paklausti, jei as esu pametusi pirmosios komunijos dokumentus, is kur man juos gauti???  cry.gif  taip pat neberandu ir kriksto doh.gif  Kur kreptis, kad man juos duotu, nes planuojam vestuves, paskui bijau, kad neleis teketi  wub.gif

Man tai kazkam reikejo mano dokumentu kad esu krikstita tai reikejo kreiptis i ta baznycia kurioj buvau pakrykstita ...ir pirmosioskomunijos dokumentus taip pat gauti gali...baznycioj viskas turi buti:)
Atsakyti
Oje, reikes mamos klausti kur as krikstyta blush2.gif , nes pati tai kazkaip nezinau blush-anim-cl.gif ... dekui uz informacija. Jauciu pardesiu jau ieskoti, kad nebutu velu tongue.gif
Atsakyti
ax.gif Mes jau viska susitvarke, be reikalo keliau panika smile.gif Kunigas tik paklause ar esam sutvirtinti, mes atsakem, kad taip, tik neatsimenam kada, tai jis primete prie gimimo datos 13 metu, apytikslia data uzrase ir tiko smile.gif Galiausiai tik kriksto dokumentu pareikalavo, net nereikejo pazymos, kad pirma karta tuokiames
Atsakyti
Saunu, kad fainas kunigas pasitaike... atsimenu, veina mano drauges vestuves buvo, tai kunigas toks kazkoks keistas, visokiausiu dokumentu prase, tai sake vos ne pora menesi ieskojo... manau viskas priklauso nuo kunigo... na reikes ieskotis "geriecio " ax.gif
Atsakyti
Mes irgi norim tuoktis baznycioje, bet maniskis net nekrikstytas g.gif Kaip greit imanoma sutvarkyti sita problemele ir kur kreiptis? Cia dar skaitau visokiu sutvirtinimu reikia. As tai esu visus etapus praejus, tik va buvau nediduke, tai nieko ir nenutuokiu apie tuos dalykelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merėja @ 2005 02 01, 10:11)
Mes irgi norim tuoktis baznycioje, bet maniskis net nekrikstytas g.gif Kaip greit imanoma sutvarkyti sita problemele ir kur kreiptis? Cia dar skaitau visokiu sutvirtinimu reikia. As tai esu visus etapus praejus, tik va buvau nediduke, tai nieko ir nenutuokiu apie tuos dalykelius  ax.gif



Visus situos reikalus galima susitvarkyti bet kurioje baznycioje, tik reikia nueiti pas kuniga ir su juo del visko susitarti, o del laiko, tai manau, priklauso tik nuo kunigo
Sekmes jums
Atsakyti