Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(plunksnyte_irl @ 2008 03 16, 23:19)
As jums pasakysiu mergytes kaip vyksta smile.gif Nuvaziuoji i ta baznycia kurioje buvai krikstyta,pasakai varda pavarde ir asmens koda,ir tau per minute viska apie tave parodo. Atspausdina ir jau turi,taj uztrunka daugausiai 3min. Niekas zurnaluose nebeiesko,viskas yra kompiuterizuota ir visi irasai perkelti i kompiuterius,taj dabar yra zymiai paprasciau thumbup.gif


Deja deja, bet ne visos bažnyčios taip kompiuterizuotos wink.gif Aš kaime buvau kirkštyta, turėjo archyvines knygas kelti, o ir kunigas kažkoks su pričiudais ten, tai savo pažymos dvi savaites laukiau blink.gif
Atsakyti
Merginos, visai pasimeciau.... Kokiu visgi dokumentu reikia i baznycia? Kodel taip skirtingai gaunasi kad vienur uztenka tik kriksto dokumentu, laisvo stovio pazymos ir kursu, o kitur netgi reikalauja pirmos komunijos ir sutvirtinimo dokumentu? blink.gif
Atsakyti
gal as ir ne i tema, bet noriu pasiulyti jums puosmena savo vestuviu dienai
nuotraukytes
čia
Atsakyti
mes po 5 men. tuoksimes Sv. Kryziaus Atradimo baznyc. (Jeruzaleje) buvom jau pas klebona, fainas jis toks smile.gif dokumentu reikia tik abieju kriksto ir paskaiteles atlankyti (maniskis neturi pirmos komunijos, bet tai ir be jos susituokti galima).
Atsakyti
QUOTE(rallaa @ 2008 04 04, 10:20)
mes po 5 men. tuoksimes Sv. Kryziaus Atradimo baznyc. (Jeruzaleje) buvom jau pas klebona, fainas jis toks  smile.gif  dokumentu reikia tik abieju kriksto ir paskaiteles atlankyti (maniskis neturi pirmos komunijos, bet tai ir be jos susituokti galima).



Tikiuosi kad ir kitur tokia pat tvarka ax.gif nes mus jau prigasdino, kad reikia ne tik pirmos komunijos, bet ir sutvirtinimo sakramento dokumentu blush2.gif
Atsakyti
o tuokiantis baznycioje liudininkai ar turi buti krikstyti??? nes mano swociute nekrikstyta.. tai ar galima??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Me To You @ 2008 04 05, 23:52)
o tuokiantis baznycioje liudininkai ar turi buti krikstyti??? nes mano swociute nekrikstyta.. tai ar galima???  g.gif


Niekur negirdėjau tokio reikalavimo blink.gif
Svarbiausia, kad jaunavedžiai būtų krikštyti, juk būtent jie priima santuokos sakramentą...
Atsakyti
apie liudininkus ar pirslius klause tik vardu ir pavardziu, o visa kita plidai tik apie save ir mb!
Atsakyti
Musu kunigelis irgi tik kriksto ir paskaiteliu pazymu paprase ir daugiau nieko nereikejo wink.gif

Manu nesvarbu ar liudininkai krikstyti ar ne, nesjuk tik jaunieji tuokesi, o jie tik pasiraso tai jokio skirtumo nera ar krikstyti ar ne wink.gif kunigas sito net neklausia smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti dėl laisvo stovio pažymos (kad nesi santuokoje). Mums liepė kunigas atsinešti tokias iš savo parapijos, bet mano parapijoje pareiškė, kad tokių neišduoda ir kad tai privalo padaryti ta bažnyčia kuri tuokia. Tiesiog reikia 2 liudininkų. Dabar bijau, ką man pasakys toje bažnyčioje, kurioje tuokiamės.

Ar buvote kas nors susidūrę su panašia nesąmone?
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 04 29, 13:26)
Norėjau paklausti dėl laisvo stovio pažymos (kad nesi santuokoje). Mums liepė kunigas atsinešti tokias iš savo parapijos, bet mano parapijoje pareiškė, kad tokių neišduoda ir kad tai privalo padaryti ta bažnyčia kuri tuokia. Tiesiog reikia 2 liudininkų. Dabar bijau, ką man pasakys toje bažnyčioje, kurioje tuokiamės.

Ar buvote kas nors susidūrę su panašia nesąmone?


Sakyčiau, nusišnekėjo g.gif Kai MB ėjo laisvo stovio pažymos į savo parapiją, reikėjo vieno liudininko (jis ėjo su mama). Gal bandyk savo parapijoj pakalbėt su kitu kunigu...
Atsakyti
QUOTE(Me To You @ 2008 04 05, 23:52)
o tuokiantis baznycioje liudininkai ar turi buti krikstyti??? nes mano swociute nekrikstyta.. tai ar galima???  g.gif


Laba,

Tiksliai zinau, kad svociute su pirsiu turi buti krikstyti. O kita vertus, tu gali pasitikrinti pati, tiesiog pasiskambink i savo baznycia ir paklausk. mirksiukas.gif
Papildyta:
Merginos,
Palyginus Jums mano problemos....juk viska galima issiaikinti. Savo problema as ir gi issispresiu, tik turesiu daugiau maziau visas Vilniaus baznycias apklausineti, ar buvau krisktyta. Nes nei tevai nei kriskto tevai, nei dedes, tetos neprisimena kur buvau krisktyta. Mama tik zino, kad ta pati menesi kai gimiau. Vat tai grazu. Skambinau i Petro ir Povilo baznycia, Ausros vartus...tai visur reikia atvaziuoti ir kartu archyvuose ieskoti. Telefonu negaliu uzsakyti kriksto pazymos. Ot tai dovanele tevai padare smile.gif
Atsakyti