Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(paliulaite @ 2008 02 23, 18:26)
kriksto ir laisvo stovio pazymas isduoda ta baznycia, kurioje esi krikstyta. Nes i ta baznycia, kurioje esi krikstyta, visa gyvenima eina visi tavo dokumentai. Taigi jei busi sudariusi baznytine santuoka, tai toje pacioje kriksto baznycioje, jau bus irasas. O parapija yra ta :kuriuoje stovi lova ir slepetes" kaip jau kazkas buvo minejes  smile.gif  Va is jos ir reikia gauti leidima tuoktis kitoje parapijoje : 4u.gif




Nu dabar viskas jasna! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 23, 16:26)
kriksto ir laisvo stovio pazymas isduoda ta baznycia, kurioje esi krikstyta.

laisvo stovio pažyma išduodama parapijos bažnyčioje. Na bent man ją ten davė ir MB irgi davė jo parapijoj.
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 23, 18:26)
kriksto ir laisvo stovio pazymas isduoda ta baznycia, kurioje esi krikstyta. Nes i ta baznycia, kurioje esi krikstyta, visa gyvenima eina visi tavo dokumentai. Taigi jei busi sudariusi baznytine santuoka, tai toje pacioje kriksto baznycioje, jau bus irasas. O parapija yra ta :kuriuoje stovi lova ir slepetes" kaip jau kazkas buvo minejes  smile.gif  Va is jos ir reikia gauti leidima tuoktis kitoje parapijoje : 4u.gif


Musu jokio leidimo neprase.... tai mes patys uzklausem...sake nebutina...na istikruju labai jau viskas priklauso nuo baznycios, kurioje tuoketes.... 4u.gif
Atsakyti
O kokių dokumentų reikia liuditojams bažnyčioje?
Atsakyti
mums tai kunigelis sake, kad reikia: kriksto liudijimu, laisvio stovio pazymu ir seimos kursu pazyma ir viskas! biggrin.gif o liudytojams ar pirsliams manau uztenka pasu, na bent cmb tai tik pasu sake kad reikia!
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
iskilo toks klausimas del dokumentu.. kiek klausiu niekas nebpamena, kur as krikstyta biggrin.gif na tik apytiksliai zinau... na cia kaip nors, o data kunigui reikia pasakyti? nes jos tikrai niekas nezinos doh.gif kai pasakysiu kunigui kokiu 5 metu intervala, jei nera ten kokios kompiuterizacijos, tai pasimes tuose zurnaluose (ar kur jie ten iesko... ) Tai vis delto ar bandyti KAZKAIP data atkapstyti, ar apytiksle tiks? Bet as net metu nezinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Edikute @ 2008 03 05, 13:16)
mums tai kunigelis sake, kad reikia: kriksto liudijimu, laisvio stovio pazymu ir seimos kursu pazyma ir viskas!  biggrin.gif  o liudytojams ar pirsliams manau uztenka pasu, na bent cmb tai tik pasu sake kad reikia!


na tarp CMB ir bažnyčios kaip institucijų yra šioks toks skirtumas, todėl ir klausiu. Aš CMB nesituoksiu...
Papildyta:
QUOTE(Sejle @ 2008 03 05, 16:08)
Sveikos merginos  4u.gif
iskilo toks klausimas del dokumentu.. kiek klausiu niekas nebpamena, kur as krikstyta  biggrin.gif na tik apytiksliai zinau... na cia kaip nors, o data kunigui reikia pasakyti? nes jos tikrai niekas nezinos  doh.gif kai pasakysiu kunigui kokiu 5 metu intervala, jei nera ten kokios kompiuterizacijos, tai pasimes tuose zurnaluose (ar kur jie ten iesko... ) Tai vis delto ar bandyti KAZKAIP data atkapstyti, ar apytiksle tiks? Bet as net metu nezinau  doh.gif


reikia nuvykti į bažnyčia kurioje buvai krikštyta ir pasiimt išrašą dėl krikštyjimo ir dėl laisvo stovio....
Atsakyti
Įdomu kaip su tas krikšto pažymų pasiėmimas vyksta g.gif.
Tikslias datas tai tikrai mažai kas pamena, tai nuėjus pasakai ir ieško iškart? Ar užsirašo vardą pavardę ir reikia po kažkei laiko ateti. g.gif
O ar nebuną, kad išvis neranda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ikuška @ 2008 03 05, 23:03)
Įdomu kaip su tas krikšto pažymų pasiėmimas vyksta  g.gif.
Tikslias datas tai tikrai mažai kas pamena, tai nuėjus pasakai ir ieško iškart? Ar užsirašo vardą pavardę ir reikia po kažkei laiko ateti.  g.gif
O ar nebuną, kad išvis neranda  unsure.gif



tai vistiek bent baznycia kurioje krikstyta, tai kazkas prisimena!??? tai manau jei buvai tikrai pakrikstyta tai turi rasti!!! biggrin.gif mes kai ejom seses ieskoti, tai kunigelis archyvuose rado ir is kart israse(na po kokiu 20min)! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ikuška @ 2008 03 05, 23:03)
Įdomu kaip su tas krikšto pažymų pasiėmimas vyksta  g.gif.
Tikslias datas tai tikrai mažai kas pamena, tai nuėjus pasakai ir ieško iškart? Ar užsirašo vardą pavardę ir reikia po kažkei laiko ateti.  g.gif
O ar nebuną, kad išvis neranda  unsure.gif


Mama mano rado kriksto lapuka, kuriame surastyta kada ir kur krikstyta, kriksto vardas...ax.gif ...manau tuo metu dalindavo tokius 4u.gif
O siaip tai mano tevai arba kriksto tevai tikrai prisimins bent kuriais metais ir kuri menesi...o tada ras... 4u.gif
Atsakyti
mano mamyte irgi rado kriksto pazymejima, tai ten viskas surasyta. bet kai nuvaziavau i baznycia, kurioje buvau krikstyta sako knygoj nerandu, turbut nebuvai itraukta.... unsure.gif ax.gif bet paskui irase ir viskas gerai! biggrin.gif bet turbut gerai kad tiksliai zinojau kada buvau pakrikstyta.


man kazkaip keista....nejaugi tikrai niekas neprisimena, kada vaikas krikstytas??? g.gif nors metus ir turbut mazdau pavasari, vasara, rudeni, ziema, tai ir turetu prisiminti!
Atsakyti
As jums pasakysiu mergytes kaip vyksta smile.gif Nuvaziuoji i ta baznycia kurioje buvai krikstyta,pasakai varda pavarde ir asmens koda,ir tau per minute viska apie tave parodo. Atspausdina ir jau turi,taj uztrunka daugausiai 3min. Niekas zurnaluose nebeiesko,viskas yra kompiuterizuota ir visi irasai perkelti i kompiuterius,taj dabar yra zymiai paprasciau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Edikute @ 2008 03 16, 19:09)
mano mamyte irgi rado kriksto pazymejima, tai ten viskas surasyta. bet kai nuvaziavau i baznycia, kurioje buvau krikstyta sako knygoj nerandu, turbut nebuvai itraukta.... unsure.gif  ax.gif bet paskui irase ir viskas gerai! biggrin.gif  bet turbut gerai kad tiksliai zinojau kada buvau pakrikstyta.
 

man kazkaip keista....nejaugi tikrai niekas neprisimena, kada vaikas krikstytas??? g.gif  nors metus ir turbut mazdau pavasari, vasara, rudeni, ziema, tai ir turetu prisiminti!

mano mama tikslios dienos neprisimine,bet zinojo kad as buvau 3 men kai mane krikstyjo ir kad buvo sniego ir salta thumbup.gif
Atsakyti