Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

Sveikos, o mums kunigas sake kad gali santuokos sakramenta duoti ir be sutvirtinimo, tai mums reikejo tik pazymu is apie kriksta ir laisva stovi ir seimos kursu pazymos.
Atsakyti
Na, tie kunigeliai tikri biurokratai, manau, kad Dievui, pries kuri mes prisiekiam, nei viena is tu pazymu nera reikalinga, na bet ka padarysi...
As labiausiai nerimauju del tu seimos kursu, dabar gyvename ne Lt, grisime, likus vos kelioms savaitems iki vestuves, tai kada man tuos kursus isklausyti, jie ten gal koki menesi vyksta? Gal kas nors zinote ar imanoma ta reikaliuka pagreitinti, o gal graziai paprasius kunigelis ir be tu kursu pazymos sutuoks? Ar kam nors is jusu tokia situacija buvo?
Atsakyti
Gal kas zinot ar yra privalomos pamokeles katechetiniam centre?Ar uztenka tik seimos centro pamokeliu kad sutuoktu?
Atsakyti
Vilniaus arkikatedroje manęs prašė leidimo tuoktis iš savo parapijos, krikšto liudijimo ir pažymos iš tų paskaitėlių. O MB dar paprašė laisvo stovio pažymos.
Norėjau pasiklausti, kai jūs einat tų visų pažymų, ar aukojat kažkiek tai bažnyčiai (parapijos ir krikšto)?
Ir dar vienas klausimas, ar visus dokumentus geriau vienu kartu atnešt? Mes viską dabar susirinksim, tik paskaitėles nespėsim atlankyt visas. Kitą savaitę išvažiuojam keliem mėnesiams į užsienį, tai likusias atlankysim grįžus. Tik nežinau, ar visas pažymas dabar nunešt, kad ramu būtų, ar kartu su kursų pažyma, kai jau grįšim?
Atsakyti
gal kas nors jau uzsirasinejote 2008 metam?,,
Atsakyti
na turiu jau pirmąjį dokumentą- leidimą tuoktis kitoje parapijoje, bet gavau jį labai sunkiai. Pirmąjį kartą atėjus nieko jie man negalėjo padėt ir liepė atsivesti du liudininkus, turinčius 18 metų ir galinčius paliudyti, kad aš netekėjusi. Jau atėjus su liudininkais, išgirdęs, kad vestuvės tik 2008 metais, pareiškė, kad tas dokumentas iki tada nebegalios blink.gif blink.gif Nenorėjo išrašyti, bet poto pasiskambino klebonui, vyskupui ir dar kažkam ir vis dėlto pasitaręs išrašė biggrin.gif Na ir biurokratizmas tose bažnyčiose verysad.gif Čia beja veiksmas vyko Jeruzalės bažnyčioje. Na tikiuosi su kitais popieriais bus paprasčiau...
Atsakyti
O is kur tuos visus dokumentus gauti? mastau.gif Na bet tikrai tie kunigeliai ir prisigalvoja tos dokumentacijos, dar gerai, kad nepraso pazymos is ginekologo apie skaistybes patvirtinima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 06, 02:05)
O is kur tuos visus dokumentus gauti?  mastau.gif Na bet tikrai tie kunigeliai ir prisigalvoja tos dokumentacijos, dar gerai, kad nepraso pazymos is ginekologo apie skaistybes patvirtinima  lotuliukas.gif

iš bažnyčios dokumentus gauti, iš kur daugiau mirksiukas.gif Tik vat klausimas, ko kunigas paprašys prieš dokumentus duodamas. Aš tai pusę miesto apskambinau, kol suradau du žmones, galinčius pirmadienio rytą neeit į darbą, o eit į bažnyčią paliūdyti, kad aš netekėjusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 10 06, 10:50)
iš bažnyčios dokumentus gauti, iš kur daugiau mirksiukas.gif Tik vat klausimas, ko kunigas paprašys prieš dokumentus duodamas. Aš tai pusę miesto apskambinau, kol suradau du žmones, galinčius pirmadienio rytą neeit į darbą, o eit į bažnyčią paliūdyti, kad aš netekėjusi doh.gif



Ir man panasiai buvo su tuo liudijimu ,kad netekejus,tai tiesiog nuejau kita karta pas kita kuniga - klebona ir su juo pakalbejau.Cia kiekvienam kunigui skirtingai uzplaukia.Bet nesamone tai didziausia.
Atsakyti
Mums reikejo tik kriksto pazymu, pazymos is seimos centro ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi jau uzsirasem Sv. Antano baznycioj.. smile.gif Labai fainas senukas rastinej buvo smile.gif tai reiks kriksto pazymos, laisvo stovio, leidimo tuoktis kitoj parapijoj ir kad kursus pralankem pazymos smile.gif

O svarbiausio dalyko ir neissiaiskinau.. tas visas pazymas: laisvo stovio, leidima tuoktis kitoj parapijoj.. reik issiimt is tos baznycios kur esi kriktytas ar kuriai priklausai pagal gyvenama vieta? Nes pvz mano draugas krikstytas vienoj baznycioj, o pagal gyvenama vieta priklauso visai kitai.. Tai kaip suprantu kriksta issiimt is tos baznycios kur krikstytas, o visa kita is tos baznycios kur esi registruotas..? Nenoriu pas kuniga klaust.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 23 vasario 2008 - 16:27
QUOTE(amber123 @ 2008 02 23, 17:15)
Mes irgi jau uzsirasem Sv. Antano baznycioj..  smile.gif  Labai fainas senukas rastinej buvo  smile.gif  tai reiks kriksto pazymos, laisvo stovio, leidimo tuoktis kitoj parapijoj ir kad kursus pralankem pazymos  smile.gif

  O svarbiausio dalyko ir neissiaiskinau.. tas visas pazymas: laisvo stovio, leidima tuoktis kitoj parapijoj.. reik issiimt is tos baznycios kur esi kriktytas ar kuriai priklausai pagal gyvenama vieta? Nes pvz mano draugas krikstytas vienoj baznycioj, o pagal gyvenama vieta priklauso visai kitai.. Tai kaip suprantu kriksta issiimt is tos baznycios kur krikstytas, o visa kita is tos baznycios kur esi registruotas..? Nenoriu pas kuniga klaust..  blush2.gif


kriksto ir laisvo stovio pazymas isduoda ta baznycia, kurioje esi krikstyta. Nes i ta baznycia, kurioje esi krikstyta, visa gyvenima eina visi tavo dokumentai. Taigi jei busi sudariusi baznytine santuoka, tai toje pacioje kriksto baznycioje, jau bus irasas. O parapija yra ta :kuriuoje stovi lova ir slepetes" kaip jau kazkas buvo minejes smile.gif Va is jos ir reikia gauti leidima tuoktis kitoje parapijoje : 4u.gif
Atsakyti