Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 03 09, 21:26)
o dar reikia pazymu kazkokiu?



Kokiu pazymu reikia atrasiau i A.Z.
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2006 03 09, 23:07)
Kokiu pazymu reikia atrasiau i A.Z.

aciu lotuliukas.gif jau pamaciau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 03 09, 11:05)
Mes už pažymas davėm 20 litų (laisvo stovio, kad leistų kitoj parapijoj tuoktis) ir 10 litų bažnyčiai, kuri išrašė kriškto liudijimo ten kokį tai dokumentėlį.. smile.gif
Bet čia kaip kurioj bažnyčioj.. vienose kiek girdėjau "reikalauja", tsakant.. smile.gif O ten kur davėm 10 litų, tai nei nenorėjo priimt, kas man patiko.. smile.gif O kur davėm 20 litų, tai dar panikavom, ar neužsiraukė, kad per mažai.. doh.gif biggrin.gif

tai tik situ pazymu reikia? g.gif
Atsakyti
[quote=bagiriukas,2006 07 23, 18:09]
tai tik situ pazymu reikia? g.gif


Iš mūsų reikalavo tik vyro krikšto dokumento Turejom ir pirmos komunijos pazymejima, bet jo neprireike. Nereikalavo iš mūsų ir kursų lankymo, tik gero šampano užsiprašė tongue.gif
Taigi čia viskas nuo kunigo priklauso. ax.gif
Atsakyti
tikrai kad nuo kunigo viskas priklauso
iš musu tai visko reikalavo
Atsakyti
[quote=Mijja,2006 07 24, 19:24]
[quote=bagiriukas,2006 07 23, 18:09]
tai tik situ pazymu reikia? g.gif
Iš mūsų reikalavo tik vyro krikšto dokumento Turejom ir pirmos komunijos pazymejima, bet jo neprireike. Nereikalavo iš mūsų ir kursų lankymo, tik gero šampano užsiprašė tongue.gif
Taigi čia viskas nuo kunigo priklauso. ax.gif
[/quote]
v tai geras bigsmile.gif kad mum toki kunifga rast ax.gif
Atsakyti
mums reikėjo turėti krikšto pažymas, šeimos centro lankymo pažymėjimą ir leidimus susituokti, nes tuokėmės kitam mieste... jokių pinigų mes niekam nedavėm o duosim prieš ceremoniją tai bažnyčiai kurioj tuosimės tongue.gif
Atsakyti
sveikutes,prisijungsiu ir as prie jusu.Naujoke ax.gif .Bet jau su baznycia kiek vargo,siaubas.Kol susirenki visas pazymas,o tie kursai,mane kazkaip siutina tokie dalykai.Mes su vyru(busimu)prisinervnom.Nuvykom i baznycia kur norime susituokti,pasake kokias pazymas atsivezti ir kad reiks tuos kursus praeiti,vienus baznycioj berods 3men.ir seimos centre menesiuka.Prasidejo kelione rinkti pazymas.Kadangi gimusi Plungeje ir augusi,net negalejau pagalvoti doh.gif ,kad krikstyta esu Pagegiuose.Gerai,kad dede pazysta ta kuniga,tai paskambinau paprasiau,kad parasytu kol atvaziuosim pasiimti.Pasieme pazyma grizinejam namo i Klaipeda,vyras sako juokais,reikia mamos paklausti ar tikrai esu krikstytas Palangoj,nes jis taip pat ten auges.Pasirodo,kad krikstytas Klaipedoje,tai dar ta pati vakara,suspejom pas kunigeli uzsiprasyti pazymos.Kita diena,vaziavom pas apylinkes kunigeli,del pazymos,kad kitur tuoksimes.Lyg su pazymom viskas gerai,tik vienas galvos skausmas liko, kaip tuos kursus lankyti,nes buvom grize atostogu i Liet.ir norejom viska susitvarkyti(siuo metu mes airijoj esame).Kai vyras ejo pasiimti savo pazyma,tai jam kunigelis patare kreiptis Dubline pas lietuviu kuniga,tai grize i Dublina parasiau kunigui i meila(ar imanoma lankyti kursus).jis atrase taip ir tai uztruks 2-3 susitikimus.Kaip dziaugiausi,kad issiprende problema ir kad nereiks vaikscioti i baznycia 3 menesius.Pirma diena paklausinejo jis mus poteriu,dave knygute pasimokyti,antra syk nesupratau ko mes ten buvom.Kadangi,mano draugas issikyres,bet baznycioj nesituoke.Tai tipo zino kaip semoj buna,o ir mes jau 4 metai kartu ir sunui bus 3,tai apie seima nieko daugiau jis nebepasakojo.Na ir trecia syk nuejom pasiimti pazymu.Tiesa dar turejom atsivesti 2 draugus,kad paliudytu,kad anksciau nebuvom vede baznycioj.Ir dar viena pazyma,kad leidzia tuoktis uz parapijos ribu.Juokinga ar ne?dvi pazymos lietuviska ir airiska.Kita savaite griztu i Lietuva,tai tikiuosi,kad visas pazymas susirinkau,o jei ne?Nezinau ka reiks daryti.POPIERIZMAS.
Atsakyti
QUOTE(dell @ 2006 08 07, 03:53)
sveikutes,prisijungsiu ir as prie jusu.Naujoke  ax.gif  .Bet jau su baznycia kiek vargo,siaubas.Kol susirenki visas pazymas,o tie kursai,mane kazkaip siutina tokie dalykai.Mes su vyru(busimu)prisinervnom.Nuvykom i baznycia kur norime susituokti,pasake kokias pazymas atsivezti ir kad reiks tuos kursus praeiti,vienus baznycioj berods 3men.ir seimos centre menesiuka.Prasidejo kelione rinkti pazymas.Kadangi gimusi Plungeje ir augusi,net negalejau pagalvoti  doh.gif  ,kad krikstyta esu Pagegiuose.Gerai,kad dede pazysta ta kuniga,tai paskambinau paprasiau,kad parasytu kol atvaziuosim pasiimti.Pasieme pazyma grizinejam namo  i Klaipeda,vyras sako juokais,reikia mamos paklausti ar tikrai esu krikstytas Palangoj,nes jis taip pat ten auges.Pasirodo,kad krikstytas Klaipedoje,tai dar ta pati vakara,suspejom  pas kunigeli uzsiprasyti pazymos.Kita diena,vaziavom pas apylinkes kunigeli,del pazymos,kad kitur tuoksimes.Lyg su pazymom viskas gerai,tik vienas galvos skausmas liko, kaip tuos kursus lankyti,nes buvom grize atostogu i Liet.ir norejom viska susitvarkyti(siuo metu mes airijoj esame).Kai vyras ejo pasiimti savo pazyma,tai jam kunigelis patare kreiptis Dubline pas lietuviu kuniga,tai grize i Dublina parasiau kunigui i meila(ar imanoma lankyti kursus).jis atrase taip ir tai uztruks 2-3 susitikimus.Kaip dziaugiausi,kad issiprende problema ir kad nereiks vaikscioti i baznycia 3 menesius.Pirma diena paklausinejo jis mus poteriu,dave knygute pasimokyti,antra syk nesupratau ko mes ten buvom.Kadangi,mano draugas issikyres,bet baznycioj nesituoke.Tai tipo zino kaip semoj buna,o ir mes jau 4 metai kartu ir sunui bus 3,tai apie seima nieko daugiau jis nebepasakojo.Na ir trecia syk nuejom pasiimti pazymu.Tiesa dar turejom atsivesti 2 draugus,kad paliudytu,kad anksciau nebuvom vede baznycioj.Ir dar viena pazyma,kad leidzia tuoktis  uz parapijos ribu.Juokinga ar ne?dvi pazymos lietuviska ir airiska.Kita savaite griztu i Lietuva,tai tikiuosi,kad visas pazymas susirinkau,o jei ne?Nezinau ka reiks daryti.POPIERIZMAS.

vaje. tikrai kiek vargo doh.gif
p.s sveikia prisijungus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagiriukas: 07 rugpjūčio 2006 - 07:29
QUOTE(dell @ 2006 08 07, 03:53)
sveikutes,prisijungsiu ir as prie jusu.Naujoke  ax.gif  .Bet jau su baznycia kiek vargo,siaubas.Kol susirenki visas pazymas,o tie kursai,mane kazkaip siutina tokie dalykai.Mes su vyru(busimu)prisinervnom.Nuvykom i baznycia kur norime susituokti,pasake kokias pazymas atsivezti ir kad reiks tuos kursus praeiti,vienus baznycioj berods 3men.ir seimos centre menesiuka.Prasidejo kelione rinkti pazymas.Kadangi gimusi Plungeje ir augusi,net negalejau pagalvoti  doh.gif  ,kad krikstyta esu Pagegiuose.Gerai,kad dede pazysta ta kuniga,tai paskambinau paprasiau,kad parasytu kol atvaziuosim pasiimti.Pasieme pazyma grizinejam namo  i Klaipeda,vyras sako juokais,reikia mamos paklausti ar tikrai esu krikstytas Palangoj,nes jis taip pat ten auges.Pasirodo,kad krikstytas Klaipedoje,tai dar ta pati vakara,suspejom  pas kunigeli uzsiprasyti pazymos.Kita diena,vaziavom pas apylinkes kunigeli,del pazymos,kad kitur tuoksimes.Lyg su pazymom viskas gerai,tik vienas galvos skausmas liko, kaip tuos kursus lankyti,nes buvom grize atostogu i Liet.ir norejom viska susitvarkyti(siuo metu mes airijoj esame).Kai vyras ejo pasiimti savo pazyma,tai jam kunigelis patare kreiptis Dubline pas lietuviu kuniga,tai grize i Dublina parasiau kunigui i meila(ar imanoma lankyti kursus).jis atrase taip ir tai uztruks 2-3 susitikimus.Kaip dziaugiausi,kad issiprende problema ir kad nereiks vaikscioti i baznycia 3 menesius.Pirma diena paklausinejo jis mus poteriu,dave knygute pasimokyti,antra syk nesupratau ko mes ten buvom.Kadangi,mano draugas issikyres,bet baznycioj nesituoke.Tai tipo zino kaip semoj buna,o ir mes jau 4 metai kartu ir sunui bus 3,tai apie seima nieko daugiau jis nebepasakojo.Na ir trecia syk nuejom pasiimti pazymu.Tiesa dar turejom atsivesti 2 draugus,kad paliudytu,kad anksciau nebuvom vede baznycioj.Ir dar viena pazyma,kad leidzia tuoktis  uz parapijos ribu.Juokinga ar ne?dvi pazymos lietuviska ir airiska.Kita savaite griztu i Lietuva,tai tikiuosi,kad visas pazymas susirinkau,o jei ne?Nezinau ka reiks daryti.POPIERIZMAS.

o jetau doh.gif ...kaip sau norite bet tai biurokratija
Atsakyti
Sveikos, gal galite parašyti, kas žinote, kuriose Kauno bažnyčiose nereikalauja būti priėmusiam sutvirtinimo sakramentą?
Labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
jezau, as neturiu nei kriksto doku, nei komunijos, anei sutvirtinimo sakramento... o galvojau tik baznycioj tuoktis, dabar bijosiu ir paklaust eit biggrin.gif
Atsakyti