Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai bažnyčiai

QUOTE(Nikota @ 2006 02 02, 14:07)
g.gif  schmoll.gif  Na tikrai yra ir Vilniuje Jurgio Matulaičio bažnyčia ..Matyt tokios pat yra ir Kaune ir Vilniuje  g.gif


Ne tu tai nebijok, nes as tai is Kauno ir baznycia Kaune.
Papildyta:
QUOTE(tinaa @ 2006 02 02, 12:09)
siaubas...klausykit, tai kam reikalingi sakramnetia? o jei manes ko nors dar paklaus...tikrai nieko neatsakysiu!!



Na as tai pasakiau kad gauti Dievo malone, gal ir nusisnekejau ax.gif , o gal ir ne mirksiukas.gif
Atsakyti
tai visko gali buti ir klaipedoje su tais kunigeliais
Atsakyti
va, kodėl jaunas kunigėlis geriau nei senas wink.gif kita karta - skirtingas požiūris
Atsakyti
O, mergaitės, niekas nesusidūrė su tokia problema, kad archyvuose nerado įrašo dėl krikšto? Čia mano draugą krikštijo kažkokioj kaimo bažnytėlėj, tai sako, kartais pasitaiko, kad archyvuose nėra įrašų. Neįsivaizduoju, ką daryt. Negi iš naujo reix krikštyt? Pradžioj reikės su kunigu, kuris mus tuox tartis, bet, abejoju, ar jam patix pažyma, kad tėvai liudija, jog toks ir anoks yra krikštytas, tačiau archyvuose žymų apie tai nerasta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lialyte @ 2006 02 13, 15:55)
O, mergaitės, niekas nesusidūrė su tokia problema, kad archyvuose nerado įrašo dėl krikšto? Čia mano draugą krikštijo kažkokioj kaimo bažnytėlėj, tai sako, kartais pasitaiko, kad archyvuose nėra įrašų. Neįsivaizduoju, ką daryt. Negi iš naujo reix krikštyt? Pradžioj reikės su kunigu, kuris mus tuox tartis, bet, abejoju, ar jam patix pažyma, kad tėvai liudija, jog toks ir anoks yra krikštytas, tačiau archyvuose žymų apie tai nerasta blink.gif



dar vienas liapsusas doh.gif manau, tėvų liudijimas turėtų tikti
Atsakyti
O šiaip ar "aukojate" bažnyčiai už tų pažymų išrašymą? Ir jei aukojate, tai kiek?
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2006 02 13, 17:00)
O šiaip ar "aukojate" bažnyčiai už tų pažymų išrašymą? Ir jei aukojate, tai kiek?

Maniškis tai nieko neaukojo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2006 02 13, 17:00)
O šiaip ar "aukojate" bažnyčiai už tų pažymų išrašymą? Ir jei aukojate, tai kiek?



nžn, maniškis apie auką man nieko nesakė g.gif
Atsakyti
QUOTE(lialyte @ 2006 02 13, 15:55)
O, mergaitės, niekas nesusidūrė su tokia problema, kad archyvuose nerado įrašo dėl krikšto? Čia mano draugą krikštijo kažkokioj kaimo bažnytėlėj, tai sako, kartais pasitaiko, kad archyvuose nėra įrašų. Neįsivaizduoju, ką daryt. Negi iš naujo reix krikštyt? Pradžioj reikės su kunigu, kuris mus tuox tartis, bet, abejoju, ar jam patix pažyma, kad tėvai liudija, jog toks ir anoks yra krikštytas, tačiau archyvuose žymų apie tai nerasta blink.gif



Laba,
toks paliudijimas galioja, paliudijus krikstateviams arba dalyvavusiems kriksto sakramento metu. Tik neprisimenu, ar tas paliudijimas turi buti toje parapijoje, kur visa tai vyko.
Antra karta nekrikstijama. Nebent jei niekas nepaliudija, nera aisku, tuomet zodziu formule yra " Jei esi nekrikstytas, krikstiju tave..."
Tokiu atveju yra dazna, jei prapuole archyvai, sudega ir t.t.
Nesibaiminkit.
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2006 02 13, 17:00)
O šiaip ar "aukojate" bažnyčiai už tų pažymų išrašymą? Ir jei aukojate, tai kiek?

mano dar nebuvo,bet ir noreciau zinot kiek reik aukot.gal koki 50?net neisivaizduoju
Atsakyti
Mes už pažymas davėm 20 litų (laisvo stovio, kad leistų kitoj parapijoj tuoktis) ir 10 litų bažnyčiai, kuri išrašė kriškto liudijimo ten kokį tai dokumentėlį.. smile.gif
Bet čia kaip kurioj bažnyčioj.. vienose kiek girdėjau "reikalauja", tsakant.. smile.gif O ten kur davėm 10 litų, tai nei nenorėjo priimt, kas man patiko.. smile.gif O kur davėm 20 litų, tai dar panikavom, ar neužsiraukė, kad per mažai.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 03 09, 11:05)
Mes už pažymas davėm 20 litų (laisvo stovio, kad leistų kitoj parapijoj tuoktis) ir 10 litų bažnyčiai, kuri išrašė kriškto liudijimo ten kokį tai dokumentėlį.. smile.gif
Bet čia kaip kurioj bažnyčioj.. vienose kiek girdėjau "reikalauja", tsakant.. smile.gif O ten kur davėm 10 litų, tai nei nenorėjo priimt, kas man patiko.. smile.gif O kur davėm 20 litų, tai dar panikavom, ar neužsiraukė, kad per mažai.. doh.gif biggrin.gif

o dar reikia pazymu kazkokiu?
Atsakyti