Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto tėvų išlaidos krikštynoms

Apklausa: Kiek išleidote dovanoms, aprangai ir tt. krikštynoms? (143 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nu pirma karta girdziu kad krikstateviai vos ne uz viska moka blink.gif
jie kriksto rubelius ir dovanele nuperka vaikuciui ir dar dazniausiai uz baznycia duoda, ir tai ne visada rolleyes.gif
Atsakyti
Paskaičiavau kad kaip krikštamotė viso išlaidų turėsiu apie 600 lt. Tačiau negaila nei kiek, nes labai mylimą leliuką krikštysiu smile.gif
Atsakyti
spali ir mes su vyru tapsim kristateviais, galvojam kad islaidos bus kazkur apie 300 lt, ketinam pirkt kriksto rubelius, moket kunigui, dovanele ir kriksto tortas. Aisku, pati dar siusiuos suknele, bet cia jau mano asmenines islaidos smile.gif
Atsakyti
Mes prieš metus tapom krikštatėviais.Krikštynos kaivavo nemažai.Dovanų pirkom sidabrinį šaukštelį,kainavo 200 lt+išgraviravimas 30 lt.Kunigui davėm 100 lt+vaišių.Krikšto drabužėliai apie 150 lt.Helinių balionų puokštė 50 lt.Visokios smulkmenos ir pan 200 lt.Tortas 100 lt.O kur dar degalai,mūsų pačių aprėdai ir pan.Kažkur 1500 lt tiktai išėjo...
Atsakyti
QUOTE(Nesugausi @ 2010 09 17, 09:50)
spali ir mes su vyru tapsim kristateviais, galvojam kad islaidos bus kazkur apie 300 lt, ketinam pirkt kriksto rubelius, moket kunigui, dovanele ir kriksto tortas. Aisku, pati dar siusiuos suknele, bet cia jau mano asmenines islaidos smile.gif

Oho, mes irgi spali krikštatėviais tapsim, bet suma tris kartus didesnė gaunasi, nors kažko labai ir nedarom....


Bandėm samatėle padaryti:

Rūbai (nuo bodžiuko iki paltuko) ~300Lt
Žvakė, skraistė, biblija, krikštadėžė ~100Lt
Auka bažnyčioje 100Lt
Tortas 150-200Lt
Butelys 50Lt
Dovana nužiūrėta 300Lt (dar tokia mintį turime fotografą pasamdyti irgi prie dovanos būtų, bet čia tik apmastymuose, jie į samata neįtraukti)
Dovanelės svečiams per žaidimus ~50Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 27 rugsėjo 2010 - 00:10
Planuojam krikštynas, bet paskaičius jūsų plepesius, šiek tiek nustebau smile.gif

Mes stengsimės patys daug ką apsimokėti, iš krikšto tėvų tikimės tik gražaus sudalyvavimo, na nebent patys kažką bus pasiruošę smile.gif O visi finansai krenta jau antmūsų pečių: drabužėliai, pinigėliai kunigui, fotografas ir panašūs dalykai smile.gif
Kažkaip man nesinori, kad jiems taptų kažkoks rūpestis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrė @ 2010 09 27, 14:13)
Planuojam krikštynas, bet paskaičius jūsų plepesius, šiek tiek nustebau smile.gif

Mes stengsimės patys daug ką apsimokėti, iš krikšto tėvų tikimės tik gražaus sudalyvavimo, na nebent patys kažką bus pasiruošę smile.gif O visi finansai krenta jau antmūsų pečių: drabužėliai, pinigėliai kunigui, fotografas ir panašūs dalykai smile.gif
Kažkaip man nesinori, kad jiems taptų kažkoks rūpestis blush2.gif


va va, aš ir nustebau.. Žinojau, kad kažką iš senų laikų krikšto tėvai daro, bet nežinojau, kad kiti tiek visko. Galvojau, kad tik krikšto žvakę nuperka (na ir dovaną, kuri žinoma yra neprivaloma) smile.gif Mes artimiausiu metu dukrą krikštysim, tai aš krikštatėviams sakysiu, kad jei nori - tai tik krikšto žvakę. Na nebent dar tą krikšto rūbelį-apsiaustėlį norėtų dovanot, nes rengti ketinu baltu kombinezonu (šalta gi). smile.gif
Atsakyti
Na, mes apie 1ooo Lt išleidom. Darėm krikštynas Rumšiškėse su spec.programa, plius pirkome drabužėlius, dovanėlę, žvakę ir dar daug krikštynų atributikos. Darėm laikraštuką krykštuką, organizavom įvairius žaidimus, kuriems taip pat reikėjo pinigėlius kainuojančios atributikos,taip kad visas smulkmenas susumavus, gavosi apvali sumelė. Užtat tėveliai buvo sužavėti - labai patiko visa mūsų parengta programa tongue.gif Ir tų pinigų tikrai negaila, nes krikštijom mūsų vestuvių liudininkų vaikiuką smile.gif
Atsakyti
Drabuzeliai iki 100 Lt
balionai + fotografas + dovaneles - 150 Lt
Kunigas - 100 Lt
Tortas - 40 Lt

ir kitos stalo vaises 300-400 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2012 05 24, 12:00)
Drabuzeliai iki 100 Lt
balionai + fotografas + dovaneles - 150 Lt
Kunigas - 100 Lt
Tortas - 40 Lt

ir kitos stalo vaises 300-400 Lt ax.gif

cia pries kiek metu krikstynos vyko?biggrin.gif...as uz balionus sumokejau apie 40 lt su nuolaida,tortas apie 160 lt,o kur dar visa kita...paskaiciuosiu paskui;)
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2012 05 24, 20:43)
cia pries kiek metu krikstynos vyko?biggrin.gif...as uz balionus sumokejau apie 40 lt su nuolaida,tortas apie 160 lt,o kur dar visa kita...paskaiciuosiu paskui;)


2010 m. biggrin.gif Fotografavo pazistama fotografe uz puse kainos, torta uzsakinejom pazistamoje konditerijoje...Balionu pirkau 10 vnt. po 1.5-2 Lt...dovanos pagrinde tik remeliai - o visa kita pati dariau kompu...padekas...isakymus ir t.t. atributikas prie stalo su angeliukais irgi dariau viska pati...Stengiausi taupyt ir pavyko...Drabuzelius siunciausi is UK, nes pas mus tokie labai brangus...Zodziu, kas nori - tas visada ras kaip pigiau mirksiukas.gif

Sekmes ir jums ateityje... 4u.gif
Atsakyti
nu nežinau, mes krikštysim dukrą, bet viską darau, perku pati. Krikštotėvai tikrai neturi visko apmokėti... Drabužėlius pavyzdžiui aš noriu surasti pati, kurie MAN gražūs. o kiek aš jiems išleisiu čia mano rūpestis. o užkraut sakykim krikštomamai, kad aš noriu vat tokios prašom suknytės, kuri kainuoja 100 litų... Bej šitą situaciją patyriau pati ir pasijaučiau labai nemaloniai. paprašė būti krikštotėvais, mes sutikome. bet kaip pati dariau, taip galvojau ir jie daro.. o paskui prasidėjo aiškinimas kad reikia drabužėlių ir to ir ano.. o pas mum tai pinigais nelyja šiaip... Pasiūlai kažką dar nepatinka, negerai vis kažkas... manau negražu reikalaut iš kitų net nepasidomėjus, kiek gali tam skirti ir kas už ką moka. tradicijos tradicijom, bet laikai yra kitokie, ne visų piniginės storos...
Atsakyti