Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto tėvų išlaidos krikštynoms

Apklausa: Kiek išleidote dovanoms, aprangai ir tt. krikštynoms? (143 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Šiais laikais manau turėtų tėveliai džiaugtis kad išvis kažkas sutinka būt krikštatėviais,juk švaistytis tokiom sumom nedaug kas gali,dovanos turėtų būt simbolinės,ir kuklios vaišės. Juk ne dovanose ir vaišėse esmė,čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Aš ir pritariu, kad ne dovanose ir vaišėse esme. drinks_cheers.gif Bet tėvai rengiantys krikštynas nusprendžia kokių vaišių nori.
Man yra labai malonu būti krikšatamote, juk pirmą kartą. smile.gif
Mes krikštynoms išleidom lygiai 480lt., įskaitant ir mano suknelę. smile.gif
Atsakyti
Aš taip įsivaizduoju: Tortas, Drabužiai krikšto vaikui, dar žadu sidabrini šaukšteli npirkti, o ar duodat pinigais dar vokeli prie dovanų? g.gif
Atsakyti
Mes vokelio nedovanojom, man atrodo, kad pinigus vaikui reikia dovanoti, kai jis pats gali išleisti, o ne tėvai.
Mūsų dovana krikštasūniui buvo mano išsiuvinėtas paveiksliukas. smile.gif
Atsakyti
Mes praeitais metais, budami kriksto teveliais, paskaiciavome, jog isleidome apie 1000 lt g.gif kudikio rubeliai ir kiti atributai baznycioje, tortukas, dovana, pazadu skrynele (jos turini dariau pati), mano sukneles nuoma, benzinas vazinejimui (vaziavome dviem masinomis). Dar, tiesa, pirkome naujus marskinius vyrui...
Tiesa, dar baznycioje taip pat mes aukojome.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intimacy: 07 gegužės 2010 - 10:50
Mes savo krikstasuniui isleidom apie 300lt (pries metus)
Atsakyti
Dovana, auka bažnyčiai, tortas, laikraštukas, dovanėlės seneliams ir visokie pasveikinimai, krikšto dėžės sukrovimas... Nu į kokius 400 lt tilpom. Kažkaip nepajutom, kad tokia suma, nes krikštynoms ruošėmės vos ne pusę metų, tai suma pasiskirstė per ilgą laiką. Rūbeliais rūpinosi mamytė. Savo ir vyro rūbų, degalų ir pan. neskaičiavau. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEM: 06 liepos 2010 - 11:32
rugpjuti krikstysim vaikiuka tai dabar jau ziurinejausi ko reiks truputi pasiskaiciavau,tai 1000lt tikrai reiks doh.gif i 300lt na niekaip netilpsciau ax.gif
Atsakyti
Pernai krikštijos draugu mergyte, kadangi jie gyvena anglijoje gryžo če neilgam laikui, rubelius viska parsiveže iš tenai, gražiai susedom su mamyte ir aptarem kas ka apmoka, ji nereikalavo iš musu nieko, nes kaip sake musu vaikas musu švente. Aš pirkau šakoti ir dovana (viena dali dovanos dariau pati). Vyras susitare su pažystamu fotografu, nuotraukes mokejom tik tas kurias emem patys.
Atsakyti
mes isleidome apie 400rubelius pati siuvau smile.gif
Atsakyti
4u.gif 300 lt. tai tik vaikucui ir sveciam dovaneles, o kur dar fotografas ir vaises ??? manau be 1000 lt. neimanoma iskelti net kukliu krikstynu. Nebent tik pakrikstyti ir viskas, be jokios sventes ! ax.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad maistu ir fotografo ar operatoriaus paslaugomis turėtų pasirūpinti vaikelio tėvai, o ne krikštatėviai, kadangi vaikelio krikštynos vyksta jo tėvų iniciatyva, kurie ir rengia visą šventę, o krikštatėviai pasirenkami ne šventei iškelti, o rūpintis bei globoti vaikelį. smile.gif Galų gale krikštatėviai netgi gali nekelti jokių atrakcijų svečiams, kaip dabar yprasta. 4u.gif
Atsakyti