Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto tėvų išlaidos krikštynoms

Apklausa: Kiek išleidote dovanoms, aprangai ir tt. krikštynoms? (143 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Įdomu kiek krikšto tėveliai išleidžia pinigėlių vien krikštynoms? Nekalbu apie kalėdines ar gimtadienio doavanas.
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 06 01, 12:40)
tai kad jau tokia panasi tema yra

Panasi,bet ne tokia pati,anoj temoj rasoma aplamai kiek teveliai isleidzia pinigeliu o cia,grinai kiek krikstateviai isleidzia ax.gif
Na kita savaite,busiu kriksto mama tai as isleidau apie 200Lt. Tai ir prabalsavau uz tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Idomi tema, nors siuo metu neaktuali man, bet... mastau, kiek as isleisciau... turbut 200-300 Lt. nes juk ir dovanele vaikui, ir kriksto atributai, kunigui mokestis... na, gal dar kokiu saldziu vaisiu pirkciau tongue.gif
Atsakyti
aš irgi orientuojuosi apie 200-300 litų, nes ir dovaną norisi nupirkti tokią, kad būtų atminimas bigsmile.gif
Pakvietė mus būti krikšto tėvais, tai vis mąstom g.gif didžiausia dilema- kaip elgtųsi krikšto metu mūsų pačių dukra, bijau, kad prasidės bažnyčioje riksmai ir tt kai paimsiu kitą vaiką ant rankų blink.gif
Atsakyti
man tai iseis beveik 300Lt
Atsakyti
Nu as 300Lt suskaiciavau, kad tikrai isleisiu, o aisku dar atsiras ka pamirsau. Ir man dar gerai, nes tevai patys rubelius nusipirks - busimas krikstasunis turi savo nuomone ir ne jo issirinktu rubu nesideda lotuliukas.gif .
Atsakyti
Na jei skaiciuoti pilnai visas krikstynas, tai isleisim tikrai virs 300 lt, ir net labai virs doh.gif . Juk dovana kainuoja, stalas, zaidimams, papuosimams visokios smulkmenos, man paciai norejosi naujos sukneles blush2.gif , o ir mazosios apdarai biggrin.gif
Atsakyti
Pirmam kriksto vaikui isleidome 300lt, per savaite teko susisukti ir 6zmones tik dalyvavo, o kitai krikstukei 800lt, bet buvo svente didele 4u.gif
Papildyta:
Na mes tai pirmam krikstasuniui isleidom 300lt, bet per savaite teko susisukti, ir dalyvavo tik 6 zmones, o antrai krikstukei 800 lt, bet ir zmoniu buvo daug 4u.gif
Atsakyti
Na as dar ne krikstamote,bet manau kad tikrai neimanoma issisukt su 200-300lt.nes rubeliai brangus,tortas,saldainiai,kunigui,dovana(juk 50lt nepaduosi),zaidimams ir t.t.jau nekalbu apie savus rubus,jau cia nesiskaito,bet jei su viskuo ir 1000 gal mazokai butu wub.gif
Atsakyti
Drabuzeliai 150lt, 100lt geles+butelis, 300 lt dovana.
Atsakyti
Nemanau, kad i 300 tilpsiu doh.gif Jau dabar virs 200 isleista. O dar kelios smulkmenos laukia. Tiesa dar pora buteliu vaisems, torta mama padarys. Kunigui sutarem, kad mokesis patys tevai. Dovanele irgi bus kukli, nes pagal senasias tradicijas didziausia dovana yra kriksto sakramentas ir kumos apranga vaikui ax.gif

Savo maziu kai krikstinom, tai viskuo patys pasirupinom, neipareigojom krikstateviu islaidauti, atvaziavo su skraiste, zvake, dovanele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2009 10 31, 11:48)
Na as dar ne krikstamote,bet manau kad tikrai neimanoma issisukt su 200-300lt.nes rubeliai brangus,tortas,saldainiai,kunigui,dovana(juk 50lt nepaduosi),zaidimams ir t.t.jau nekalbu apie savus rubus,jau cia nesiskaito,bet jei su viskuo ir 1000 gal mazokai butu wub.gif

na as irgi sutinku,kad su 200-300 lt ner ka veikti...
pernai buvom krikstateviais,tai tortas 100 lt,skraistele,zvake~30 lt,dovana saukstelis sidabrinis pagraviruotas 130 lt,vaikiska biblija 30 lt,zaidimams visokiausi niekuciai 50 lt,saldainiai,grybukai 30 lt.kunigui 100 lt. ir dar aisku kazka pamirsau,bet tikrai viskas ne 300 lt kainavo schmoll.gif
Atsakyti