Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojate priemones nuo saulės?

Apklausa: Ar naudojate priemones nuo saulės? (99 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tai tikrai butina rolleyes.gif ,juk saule gali ir pakenkti doh.gif
Atsakyti
as naudoju butinai abiem vaikuciam, nesvarbu ar saulyteje bunam ar ne, jau vaikai iprate taip kaip ritualas, pries iseinant isistept ax.gif
Atsakyti
Manau kvailoka tema blush2.gif Nemanau, kad atsiraatu mamyte, kuri nenaudotu kremuko nuo saules savo vaikuciui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2007 06 02, 13:02)
Manau kvailoka tema blush2.gif Nemanau, kad atsiraatu mamyte, kuri nenaudotu kremuko nuo saules savo vaikuciui schmoll.gif

drinks_cheers.gif .Aš ir nemanau, kad yra mamyčių, kurios nesirūpina savo vaikučių saugumu.Nors....šeis laikais visko būna doh.gif
Tai žinoma, kad naudojam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 02 birželio 2007 - 13:27
Naudojam ir mes krema nuo saules, tik vat issirinkti buvo sunkoka. Pasidalinkit mamytes patirtim kokius kremukus naudojat savo vaikiukams.
Atsakyti
as visai nemanau, kad tema kvailoka, nes galbut mes cia visos tepam vaikucius, o jus nuvaziave prie juros ar ezero sekanti karta atkreikit demesi kiek mamu tepa vaikucius ir save tik labai mazas procentas, nes daugelis galvoja, kad jei nelabai karsta tai nereikia ir tept ar pan.
Atsakyti
turbūt aktualiau ar nepamirštam ištepti tuo kremu biggrin.gif palūdimy tai be išimčių naudojam o va į lauką kasdien einant tai tikrai per skubėjimą būna dienų kai pamirštu ištepti blush2.gif
Atsakyti
Naudojam. ir aš už tai visomis keturiomis smile.gif Ir perkant kremą nuo saulės aš žiuriu, kad jo sudėty būtų cinko oksido arba titanium oksido. tuo pačiu žiuriu į tai kai ir sau perku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SonataB: 03 birželio 2007 - 14:08
naudojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estel @ 2007 06 02, 13:53)
Naudojam ir mes krema nuo saules, tik vat issirinkti buvo sunkoka. Pasidalinkit mamytes patirtim kokius kremukus naudojat savo vaikiukams.

mes naudojam "sundance" be parfumerijos ir kokiu koncervantu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estel @ 2007 06 02, 14:53)
Naudojam ir mes krema nuo saules, tik vat issirinkti buvo sunkoka. Pasidalinkit mamytes patirtim kokius kremukus naudojat savo vaikiukams.

Man rekomendavo vaistinėje(ten dirba ir mano anyta, tai manau ššš tikrai neįkiš) spirig firmos "MicroSun Baby spf 30".Specialiai mažiems vaikams.O ir šeip ši firma labai gera thumbup.gif
Atsakyti
kai nepamirstu per rytini skubejima istepti, butinai istepu wink.gif Neesu tik tikra, kad kai po pietu miego darzelyje vel iseina i lauka jis dar veikia...
Atsakyti