Įkraunama...
Įkraunama...

Mankšta

Laba visoms smile.gif norejau pasiteirauti ar yra lankanciu nesciuju manksta Impuls klubuose ar Gemma centre? labai smalsu butu suzinoti Jusu nuomone ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit kuri patarti efektyvia mankstele nugarai? 4u.gif
Dirbu sedima darba, nors pilvukas dar nedidelis, bet labai isiskausta ilgai pasedejus... verysad.gif
Atsakyti
Temos atgaivinimui 4u.gif
Pratimų kompleksas, skirtas nėščiosioms

Pratimai nėščiosioms

Mankšta nėščiosioms namuose


Atsakyti
QUOTE(Voveriukshte @ 2010 04 01, 08:12)
Sveikos, gal galit kuri patarti efektyvia mankstele nugarai?  4u.gif
Dirbu sedima darba, nors pilvukas dar nedidelis, bet labai isiskausta ilgai pasedejus...  verysad.gif



Atsakymas gal jau ir nereikalingas, nes seniai uzklausei. Galbut kitos susiduria su panasia problemele. Man issigelbejimas buvo ir yra gimnastikos kamuolys. Visos drauges, patyre nestuma, rekomendavo, ir labai dziaugiuosi ji isigijus. Apart ivairiu pratimu nugarai, kartais, ypac kai pilvas didelis, gera tiesiog ant jo padrypsoti. Atsiklaupi ant keliu (gali pasideti pagalve, kad keliams minksciau butu), apsikabini kamuoli, galva padedi ant kamuolio ir taip sukiojiesi ratais - i sonus, arba tiesiog pirmyn atgal. Man ypac patinka po ilgesnio sedejimo.
Beje, kad maziau skaudetu nugara, reikia ne tik mankstintis, bet ir taisyklingai tiesiai sedeti, arba siek tiek i prieki palinkus sedeti, nesilosti atgal, ypac ant sofos, kad mazesnis kruvis butu nugarai, aveti patogius batus, nekrypuoti i sonus vaikstant smile.gif
Atsakyti
O kokius mankštos kamuolius naudojat? Kokio dydžio?
Atsakyti
Sveikos,
Kur Siauliuose nestukem rengia mankstas ?
Atsakyti
As tai pradzioj biski mindavau dvirati-treniruokli ka dariau ir iki nestumo. o Dabar nuo 3 men pradesiu lankyti spec mankstas "cantienica"" tinka aisku ne tik nescioms bet man patiko kad skirta giliesiems raumenims..smile.gif
Labai tikiuosi kad antra vaikeli gimdysiu lengviau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kas dien pagalvoju, bet vistiek nesimankštinu, dar turiu vilties išėjus į dekretą palankyti baseiną nėštukėm, nors ir tai abejoju ax.gif Bet nesimankštinimą bandau kompensuoti vaikščiojimu vakarais su šunimi biggrin.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje draudžiami!
Atsakyti
QUOTE(Notte @ 2011 08 21, 14:03)



reikes pabandyti tuos su kamuoliu, atrodo paprasti. Nes riecia i raga labai, privalau kazkaip issijudinti doh.gif
Atsakyti
Kokį kamuolį pirkti? Ar būna ten kažkokie rekomenduojami jo dydžiai ir pan.? 4u.gif
Atsakyti
Aš kai pastojau,visiškai atsisakiau sporto.
Atsakyti