Įkraunama...
Įkraunama...

Paveikslėliai megztinyje

auksaranke,o tu kartais nesumaisiai aukscio su plociu rasydama ? g.gif -nes dorin nuorodose kur yra paveiksleliu schemos tie langeliai yra labiau i ploti ,o ne i auksti istemti ,,, tai pagal ten gautusi ,kad langelio (plotis) 3 /2 (aukstis) ,,,ar as klystu ? blush2.gif ax.gif

QUOTE(auksaranke @ 2007 09 23, 15:58)
Jeigu pierpiesit antt milimetriniu popieriaus, tai nevisai gerai gaisis. Nors galima ir taip. Tai todel, kad 1 kvadratinis cm mezgant 4 nr. virbalais bus 2 akiu plocio ir 3 eiliu aukscio. Tad reiketu geriau paieskoti popieriau pailgais kvadrateliais - kur langelio plotis / ausciu bus 2/3. Tada paveiksliukas ismegztas bus toks pat, kaip ir paveiksliuke, o ne priplotas, jeigu perpiesti ant standartiniu langeliu. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 10 05, 15:20)
auksaranke,o  tu kartais nesumaisiai aukscio su plociu rasydama ? g.gif -nes dorin nuorodose kur yra paveiksleliu schemos  tie langeliai yra labiau i ploti ,o ne i auksti istemti ,,, tai pagal ten gautusi ,kad langelio    (plotis) 3 /2  (aukstis) ,,,ar as klystu ? blush2.gif  ax.gif


Sumaisiau, sumaisiau blush2.gif Jie tokie pailgi turi gautis ne vertikaliai, o horizontaliai....
Papildyta:
Pries akis matau tuos langalies, betkai rasiau, turbut apie kitus dalykus svajojau ax.gif
Mezgu didziuuuuuli apklota rastuota, tai po kokio menesio gal uzbaigsiu ir parodysiu. O jeigu kantrybes pritruks - parodysiu, kiek sugebejau. Dabar jau numezgiau 20 kvadratu mazdaug 20cm x 20cm....
Atsakyti
labai lauksim tavo darbelio mirksiukas.gif tikiu bus ispudinas thumbup.gif o susimaisyti juk visos galim-nieko tokio... rolleyes.gif lotuliukas.gif
QUOTE(auksaranke @ 2007 10 05, 20:21)
Sumaisiau, sumaisiau blush2.gif Jie tokie pailgi turi gautis ne vertikaliai, o horizontaliai....
Papildyta:
Pries akis matau tuos langalies, betkai rasiau, turbut apie kitus dalykus svajojau ax.gif
Mezgu didziuuuuuli apklota rastuota, tai po kokio menesio gal uzbaigsiu ir parodysiu. O jeigu kantrybes pritruks - parodysiu, kiek sugebejau. Dabar jau numezgiau 20 kvadratu mazdaug 20cm x 20cm....

Atsakyti
sveikutes ,ar daugiau niekas neturi jokiu ideju su shreku ir jo asiliuku ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 10 12, 12:38)
sveikutes ,ar daugiau niekas neturi jokiu ideju su shreku ir jo asiliuku ? ax.gif

Sveikutė moniux tikrai laukiu kada tavo darbelis išvys šį pasaulį blush2.gif lotuliukas.gif Aš tai va jau nusimezgiau pabandymui, pramokau jau ir tą piešinėlį, tik dabar reiks viską išmatuoti ir kibsiu į darbą, nes žiemužė jau ne už kalnų, o pas mane tokie tempai hihihi.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, gal kuri turite grazaus kaciuko paveiksleli, labai reiketu 4u.gif
Atsakyti
Auksaranke, gal idek bent preliminaru pavyzdi, kaip tas uztiesalas atrodys... Ir as jau seniai svajoju apie toki daikta ant musu santuokines lovos... 4u.gif

Gal kuri turi mazo obuoliuko pavyzdi? Mazo, nes noriu ju per visa mezgini daug ismegst. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
vat vat sunkiausia kol prisiruosi megzti ,,, blush2.gif tai laiko nera ,tai siuliuku atspalviu truksta ,bet jau kaip kibsiu i darbeli tai as greitai numezgu tongue.gif - na noriu si megztuka su shrekiuku kaledoms numegzti ,tai laiko dar turiu ,,, lotuliukas.gif
as irgi pasibandziau ismegzti piesineli kaip sakant "juodrastyje" -pazejau mazdaug kokio dydzio jis man gautusi , g.gif o dabar tai tik laukiu laisvesnes minutes ,kad kibti i darba,,, ax.gif
sekmiukes tau wikonda bemezgant ta grazuji megztuka ir laukiam rezultatu ax.gif blush2.gif rolleyes.gif


QUOTE(wikonda @ 2007 10 12, 21:47)
Sveikutė moniux tikrai laukiu kada tavo darbelis išvys šį pasaulį  blush2.gif  lotuliukas.gif Aš tai va jau nusimezgiau pabandymui, pramokau jau ir tą piešinėlį, tik dabar reiks viską išmatuoti ir kibsiu į darbą, nes žiemužė jau ne už kalnų, o pas mane tokie tempai  hihihi.gif  4u.gif

Atsakyti
merginos ,gal dar kuri ka turit su shreko herojais ? mirksiukas.gif kol dar nepradejau megzti bet kokios idejos dar man labai praverstu ,,, ax.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O as baigiau megstuka sunuciui su briedziu ir ji siuvinejau. Nepatinka man tas issiuvinejimas, labai jau matosi tie siulai, kurie turi but paslepti... g.gif Bet paliksiu sikart, kita kart stengsiuos tik ismezginet... blush2.gif O ir megstukas isejo baisiai didelis, turbut teks pora meteliu laukt... doh.gif
Atsakyti
as turiu mazo obuoliuko schemute ir siek tiek didesni.jei dar reikia parasyk man i az savo emeila -persiusiu ... rolleyes.gif

QUOTE(Sirdukas @ 2007 10 15, 00:05)
Auksaranke, gal idek bent preliminaru pavyzdi, kaip tas uztiesalas atrodys... Ir as jau seniai svajoju apie toki daikta ant musu santuokines lovos...  4u.gif

Gal kuri turi mazo obuoliuko pavyzdi? Mazo, nes noriu ju per visa mezgini daug ismegst. Aciu.  4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 15 spalio 2007 - 15:01
QUOTE(Sirdukas @ 2007 10 14, 23:05)
Auksaranke, gal idek bent preliminaru pavyzdi, kaip tas uztiesalas atrodys... Ir as jau seniai svajoju apie toki daikta ant musu santuokines lovos...  4u.gif

Gal kuri turi mazo obuoliuko pavyzdi? Mazo, nes noriu ju per visa mezgini daug ismegst. Aciu.  4u.gif


Ruosiu zurnaliuko prieda apie spalvotus rastus, tai mezgu gabalelius mazdaug 20 cm x 20 cm skirtingais rastais. Ogi gaila darbo - tiek laiko paaukosiu, o paskui tuos gabaliukus kazkur padeti sazine neleidzia. Tai va ir sugalvojau padaryti apklota, kuris bus mirgu - margu. Tik is darbo reikia parnesti gabaliukus - galesiu imesti, o sia savaite vaikai serga, tai sedziu namie. Ir kaip tik obuoliukus mezgiau, tik didesnius - apie 20 akiu. O kokio dydzio nori ir keliu spalvu - galiu nupiesti, nes pastarasias savaites tik tuo ir uzsiimu smile.gif
Atsakyti