Įkraunama...
Įkraunama...

Paveikslėliai megztinyje

QUOTE(wikonda @ 2007 10 02, 15:52)
Ačiu moniuxx, gautis tai lyg ir gaunas  lotuliukas.gif , bet kad šiuo malonumu galiu užsiimti tik tada kai mažius saldžiai miega  lotuliukas.gif Dar vienas klausimėlis, išsiaiškinau , kad tas juodas šuniuko kontūras neišmegstas, o ant viršaus reiks apsiuvinėti, tai kokia man spalva turi būt vietoj to kontūro  g.gif ar fono-mėlyna, ar šuniuko-balta  doh.gif Gerai, kai yra kas padeda  mirksiukas.gif  4u.gif


Geriau rinkis fono melyna, nes baltas paskui gali kai kur matytis.
O siulus kryziuoju taip (kiekvienas savaip daro): Tarkim mezgu tavo suniuka. Tai pramezgus melynais fono siulais, ji palieku uz mezginio taip, kad jis gultu virs to siulo, kuri megsiu. Toliau ta siula, kuriuo megsiu (balta), pakeliu is po melyno ir mezgu toliau. Dabar balta siula "padedu" virs melyno, o melyna istraukiu is po balto ir uzbaigiu melyna fona. is isvirksciosios puses panasiai: mezgu melyna, melyna siula padedu virs balta, o balta paimu is po melyno ir t.t..... Tada sujungus nelieka skyliu.
Kaip tik sia tema rengiu prieda zurnaliukui, bet jispasirodys tik sausi.
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 09 24, 09:53)
g.gif sakot pailgais langeliais ,na reiks pabandyti ,o gal kuri mokat papasakoti kaip su kompiuteriu ant paveikslelio tuos langelius uzmesti ? ax.gif vakar bandziau ,bet kompiuteryje man kaip ir rodo ta sugradavima ,o kai atspauzdinu tai langeliu man ir nebelieka schmoll.gif  tik svarus paveiksliukas.. doh.gif na zinoma galima ir su kalke persipiesti ,bet juk su kompiuteriu butu daug greiciau ir nereiktu spalvu atrinkineti  rolleyes.gif  unsure.gif


Jei vis dar reikia galiu papasakoti. Itariu su exceliu darei ir neuzdejai remeriu (borders) smile.gif Uzymeki visa paveiksliuka ir paspausk virsuje turetu buti keturkampis i keturias dalis padalintas ir issirinki "all borders". Ir viskas. Gali per "print preview" paziuret ar pavyko smile.gif
Sekmes
Papildyta:
QUOTE(wikonda @ 2007 10 02, 15:52)
Ačiu moniuxx, gautis tai lyg ir gaunas  lotuliukas.gif , bet kad šiuo malonumu galiu užsiimti tik tada kai mažius saldžiai miega  lotuliukas.gif Dar vienas klausimėlis, išsiaiškinau , kad tas juodas šuniuko kontūras neišmegstas, o ant viršaus reiks apsiuvinėti, tai kokia man spalva turi būt vietoj to kontūro  g.gif ar fono-mėlyna, ar šuniuko-balta  doh.gif Gerai, kai yra kas padeda  mirksiukas.gif  4u.gif


As tai megsciau ta kontura padalinus juodus siulus i dvi dalis blush2.gif . Bet jeigu pirma karta mezgi, tai geriau gal ir megzki melyna foneli vietoje juodo siulo.

Ai dar as kai mezgu paveiksliuka tai su kiekviena akim kitoj mezginio pusej " sugryzminu" siulus. Tada kita pusele grazi buna smile.gif Bet tai nebutina.
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2007 10 02, 18:01)

Ai dar as kai mezgu paveiksliuka tai su  kiekviena akim kitoj mezginio pusej " sugryzminu" siulus. Tada kita pusele grazi buna smile.gif Bet tai nebutina.
Sekmes

Chenelle, tu kryzmini tik siulus ties ju susikirtimo vieta, t.y. kai keiti spalva, ar kryzmintum pvz. siuo atveju juodo konturo siuliuka desines puses iki pat mezgant baltais siulais kaires puses juodojo konturo ir tai reiskia, kad tuo paciu juodu siuliuku ismegstum visa kontura, taip sakant, jo neskiriant, kai pvz. sakei, kad melyna fona megstum dviem kamuoliukais!?!? Tikiuos, supratai, ka norejau pasakyt, nes labai idomu pasidare tas kryzminimas... blush2.gif

Dar pridursiu, kad kai as mezgu is daug kamuoliuku, tai pasiimu plastmasinius indelius ir kiekviena kamuoliuka susidedu atskirai, kad jie nesimaisytu tarpusavy... taip pat keiciant mezgima kita spalva, keiciu "tvarkingai", taip, kaip auksaranke pasakojo-... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirdukas @ 2007 10 03, 00:50)
Chenelle, tu kryzmini tik siulus ties ju susikirtimo vieta, t.y. kai keiti spalva, ar kryzmintum pvz. siuo atveju juodo konturo siuliuka desines puses iki pat mezgant baltais siulais kaires puses juodojo konturo ir tai reiskia, kad tuo paciu juodu siuliuku ismegstum visa kontura, taip sakant, jo neskiriant, kai pvz. sakei, kad melyna fona megstum dviem kamuoliukais!?!? Tikiuos, supratai, ka norejau pasakyt, nes labai idomu pasidare tas kryzminimas...  blush2.gif

Dar pridursiu, kad kai as mezgu is daug kamuoliuku, tai pasiimu plastmasinius indelius ir kiekviena kamuoliuka susidedu atskirai, kad jie nesimaisytu tarpusavy... taip pat keiciant mezgima kita spalva, keiciu "tvarkingai", taip, kaip auksaranke pasakojo-... 4u.gif



Labas sirduk,
Paveiksliuke, kur suniukas, as "nevilkciau" juodo siuliuko per mezgini, o vienu kamuoliuku megzciau desinej, kitu kairej.
Bet buna paveiksliuku, kur vienoj eilutei kelios spalvos ir jos tarpusavyje kartojasi. Tada mano mezginiai kaip isausti buna
Atsakyti
as tai deciau melyna fona nes maziau apatine spalva siuvinejant persisviestu bet man atrodo ,kad cia tikrai nesiuvinetas ,o megztas juodas konturiukas ,nes aiskiai matosi mezgimo akys g.gif .as tai pasidalinciau juodus siuliukus(kaip ir melynus,kad nereiktu siulo keloti) i du kamuoliukus ir konturiuka megzciau-ligiau gautusi nei apsiuvinejant. ax.gif na sekmes besidarbuojant ir paskubeti jau vertetu,nes ziemuze jau ne uz kalnu rolleyes.gif


QUOTE(wikonda @ 2007 10 02, 16:52)
Ačiu moniuxx, gautis tai lyg ir gaunas  lotuliukas.gif , bet kad šiuo malonumu galiu užsiimti tik tada kai mažius saldžiai miega  lotuliukas.gif Dar vienas klausimėlis, išsiaiškinau , kad tas juodas šuniuko kontūras neišmegstas, o ant viršaus reiks apsiuvinėti, tai kokia man spalva turi būt vietoj to kontūro  g.gif ar fono-mėlyna, ar šuniuko-balta  doh.gif Gerai, kai yra kas padeda  mirksiukas.gif  4u.gif


Papildyta:
na as ne per exseli dariau ,o per worda .kazkur cia forume buvau radus aprasyma kaip per worda persikeli paveiksleli ir kur yra worde uzdeti tinkleli .atrodo nusistatai ta tuos langelius kokio jau didzio nori ,issisaugau ,o kai atspauzdina tai svarus paveiksliukas tik lieka doh.gif
gal gali man papasakoti nuo pat pradziu kaip reikia ten su tuo exseliu dirbti blush2.gif nuo pat pav.ikelimo iki sugradavimo .kiek zinau exselis visokioms lentelems yra skirtas daryti ,o kaip man i ji paveiksleli isikelti a? g.gif labai aciu uz pagalba ...mano mazoji labai nori megztuko su sreku ir asiliuku -paveiksleli toki kaip ir tureciau ,o shemutes ir nemoku is jo pasidaryti doh.gif


[quote=Chenelle,2007 10 02, 21:01]
Jei vis dar reikia galiu papasakoti. Itariu su exceliu darei ir neuzdejai remeriu (borders) smile.gif Uzymeki visa paveiksliuka ir paspausk virsuje turetu buti keturkampis i keturias dalis padalintas ir issirinki "all borders". Ir viskas. Gali per "print preview" paziuret ar pavyko smile.gif
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2007 10 03, 06:17)
Labas sirduk,
Paveiksliuke, kur suniukas, as "nevilkciau"  juodo siuliuko per mezgini, o vienu kamuoliuku megzciau desinej, kitu kairej.
Bet buna paveiksliuku, kur vienoj eilutei kelios  spalvos ir jos tarpusavyje kartojasi. Tada mano mezginiai kaip isausti buna

Chenelle, as tik kaip pavyzdi paemiau, man nebuvo aisku, kaip tas kriziavimas eina... per visa mezgini kiekviena aki perkryziuoji ar dar cia kitaip kazkaip!? doh.gif
Atsakyti
Cia zirgas, gal kas norit pabandyt smile.gif

user posted image

Row 1: Knit across
Row 2: Purl across
Row 3: K12, P3, K11, P2, K13, P3, K3
Row 4: P3, K3, P13, K2, P4, K3, P4, K4, P11
Row 5: K10, P4, K5, P3, K4, P2, K12, P3, K4
Row 6: P5, K2, P12, K2, P4, K3, P6, K3, P5, K2, P3
Row 7: K2, P4, K4, P3, K4, P3, K6, P2, K11, P3, K5
Row 8: P6, K2, P11, K2, P7, K3, P4, K3, P3, K4, P2
Row 9: K2, P4, K3, P2, K4, P4, K7, P2, K10, P3, K6
Row 10: P6, K3, P10, K2, P9, K3, P4, K2, P2, K4, P2
Row 11: K2, P4, K1, P3, K2, P4, K10, P2, K10, P2, K7
Row 12: P7, K3, P9, K2, P11, K4, P2, K8, P1
Row 13: K1, P8, K1, P4, K12, P2, K6, P6, K7
Row 14: P6, K6, P7, K2, P12, K13, P1
Row 15: K1, P5, K1, P8, K11, P2, K7, P7, K5
Row 16: P4, K3, P1, K3, P8, K2, P10, K8, P2, K5, P1
Row 17: K1, P5, K3, P7, K10, P2, K7, P3, K3, P3, K3
Row 18: P3, K3, P2, K5, P6, K2, P9, K8, P3, K5, P1
Row 19: K1, P5, K4, P7, K9, P2, K6, P10, K3
Row 20: P5, K9, P4, K6, P5, K9, P3, K5, P1
Row 21: K1, P5, K2, P22, K3, P8, K6
Row 22: P8, K31, P2, K5, P1
Row 23: K2, P4, K1, P33, K7
Row 24: P7, K33, P1, K4, P2
Row 25: K2, P4, K1, P33, K7
Row 26: P7, K33, P1, K3, P3
Row 27: K3, P37, K7
Row 28: P7, K36, P4
Row 29: K5, P2, K1, P32, K7
Row 30: P7, K31, P9
Row 31: K10, P30, K7
Row 32: P7, K28, P12
Row 33: K14, P5, K2, P19, K7
Row 34: P8, K10, P1, K2, P9, K3, P14
Row 35: K26, P2, K1, P10, K2, P1, K1, P1, K3
Row 36: P2, K2, P1, K1, P2, K10, P1, K2, P26
Row 37: K26, P2, K1, P9, K3, P4, K2
Row 38: P2, K6, P1, K9, P1, K2, P26
Row 39: K26, P2, K1, P15, K3
Row 40: P3, K15, P1, K2, P26
Row 41: K26, P2, K2, P13, K4
Row 42: P4, K13, P2, K2, P26
Row 43: K26, P2, K3, P12, K4
Row 44: P5, K11, P3, K2, P26
Row 45: K26, P2, K4, P11, K4
Row 46: P4, K10, P5, K2, P26
Row 47: K26, P2, K7, P3, K3, P2, K4
Row 48: P4, K1, P14, K2, P26
Row 49: Knit across
Row 50: Purl across
Atsakyti
Moniuxx, cia tau prie sreko megztinio smile.gif

user posted image


O excel reiketu pradeti nuo:
paspauski kaireje tarp A ir 1 langeli, kad uzsizymetu visas laukas. Tada:
Format -> column->width , nusistatai ploti koki reikes stulpeliui. Kaip ir kazkas minejo stulpelio ilgis didesnis nei plotis. Jie reikes vakare konkreciai galesiu pasakyti- dabar nepamenu blush2.gif

Bet as visada piesiu pati lotuliukas.gif po viena langeli spalvinu. Praleidziu koki pusdieni, bet paveiksliuka nusipiesiu thumbup.gif butent toki, kokio noriu. Plotis , ilgis splavos

Del word'o, ka tik paziurejau smile.gif Tiesiog suformatuok paveiksliuka. Du kartus paspausk su pele ( kairiu mygtuku) Bus toks maketavimas, ten suniuku tokiu pripiesta smile.gif Issirinki antra nuo galo, kur toks uzbraizytas linijoms. Tada OK
Jei neaisku - klauski smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chenelle: 03 spalio 2007 - 14:29
QUOTE(Chenelle @ 2007 10 03, 16:20)
Moniuxx, cia tau prie sreko megztinio smile.gif

  oi koks fainutis kepuriukas , thumbup.gif o gal shemute butu? mirksiukas.gif labai ydomu kaip tas ausytes reiktu ismegzti ? g.gif o gal kas dar turite kokiu ideju  su sreku ?-labai praverstu  wub.gif ir is anksto dekoju 4u.gif saunu kai aplink yra daug bendraminciu  lotuliukas.gif
o per worda tai sumaketavau su tais vadinamais suniukais ir tie langeliai man atsirado virs to paveiksliuko ,bet atspausdinus jie dingsta doh.gif
na pati su exseliu nusipiesti tai netureciau kantrybes turbut ,o kaip butu gerai  ant jau turimo paveiksliuko uzsimesti langelius ir jau turi grazia shemute ax.gif
  na reiks kokia dienele rimtai prisesti prie pc ir bandyti kaip nors tuos langelius uzsideti ... g.gif

user posted image
O excel reiketu pradeti nuo:
paspauski kaireje tarp A ir 1 langeli, kad uzsizymetu visas laukas. Tada:
Format -> column->width , nusistatai ploti koki reikes stulpeliui. Kaip ir kazkas minejo stulpelio ilgis didesnis nei plotis. Jie reikes vakare konkreciai galesiu pasakyti- dabar nepamenu  blush2.gif

Bet as visada piesiu pati  lotuliukas.gif  po viena langeli spalvinu. Praleidziu koki pusdieni, bet paveiksliuka nusipiesiu  thumbup.gif  butent toki, kokio noriu. Plotis , ilgis splavos

Del word'o, ka tik paziurejau smile.gif Tiesiog suformatuok paveiksliuka. Du kartus paspausk su pele ( kairiu mygtuku) Bus toks maketavimas, ten suniuku tokiu pripiesta  smile.gif  Issirinki antra nuo galo, kur toks uzbraizytas linijoms. Tada OK
Jei neaisku - klauski  smile.gif

Atsakyti
Na zinai, vien uzmetus langelius gali nesigauti toks paveiksliukas, kokio tikejaisi, nes mezgimas is esmes yra kvadratinis, neismegsi puse langelio bigsmile.gif Jei nori, gali atsiusti man emailu, pabandycaiu sutvarkyti paveiksliuka 4u.gif
Atsakyti
ziurek moniuxx ka tau radau 4u.gif

user posted image

jei patinka, tai pas mane yra paveiksliukas visas, kazkuriame rusiskame psl buvau radus
Atsakyti
labai patinka thumbup.gif o visas butu dar geriau bigsmile.gif o gal dar esi kada uzejusi sreko asiliuko scemute? ax.gif

QUOTE(Chenelle @ 2007 10 04, 09:57)
ziurek moniuxx ka tau radau  4u.gif

user posted image

jei patinka, tai pas mane yra paveiksliukas visas, kazkuriame rusiskame psl buvau radus


Papildyta:
buciau labai dekinga jei padetum man ta schemute pasidaryti bigsmile.gif jei turetum kada laisvesnio laiko ,bet neturiu tavo emeilo i kuri galeciau nusiusti paveiksliuka... blush2.gif

QUOTE(Chenelle @ 2007 10 04, 09:57)
ziurek moniuxx ka tau radau  4u.gif

user posted image

jei patinka, tai pas mane yra paveiksliukas visas, kazkuriame rusiskame psl buvau radus

Atsakyti