Įkraunama...
Įkraunama...

Paveikslėliai megztinyje

QUOTE(auksaranke @ 2007 09 23, 15:58)
Jeigu pierpiesit antt milimetriniu popieriaus, tai nevisai gerai gaisis. Nors galima ir taip. Tai todel, kad 1 kvadratinis cm mezgant 4 nr. virbalais bus 2 akiu plocio ir 3 eiliu aukscio. Tad reiketu geriau paieskoti popieriau pailgais kvadrateliais - kur langelio plotis / ausciu bus 2/3. Tada paveiksliukas ismegztas bus toks pat, kaip ir paveiksliuke, o ne priplotas, jeigu perpiesti ant standartiniu langeliu. smile.gif


g.gif sakot pailgais langeliais ,na reiks pabandyti ,o gal kuri mokat papasakoti kaip su kompiuteriu ant paveikslelio tuos langelius uzmesti ? ax.gif vakar bandziau ,bet kompiuteryje man kaip ir rodo ta sugradavima ,o kai atspauzdinu tai langeliu man ir nebelieka schmoll.gif tik svarus paveiksliukas.. doh.gif na zinoma galima ir su kalke persipiesti ,bet juk su kompiuteriu butu daug greiciau ir nereiktu spalvu atrinkineti rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(auksaranke @ 2007 09 21, 15:19)
Sveikos,
mezgu jau turbut kokiu 100 metu. Ir turbut visuose praeituose gyvenumuose tai pat mezgiau biggrin.gif
Rastams megzti turiu "savo" technika. Jeigu yra norinciu, galiu papasakoti smile.gif
1. Jeigu mezgate laaaabai spalvot1a rasta su daugybe kamuoliuku. As vietojkamuoliuku kiekvienai spalvai atkerpu mazdaug po 50 - 60 cm siula, ir nemezgu is kamuoliuku. tokiu budu, jeigu siulai susipainioja, juos tiesiog istraukiu ir nereikia vargti su kamuoliukais. Jeigu siulo pritruko - nukerpu dar gabala ir pririsu ji. Jeigu jau mezgate is daug siulu, tai koks skirtumas - pora siulu galu maziau ar daugiau biggrin.gif

Sveikutė, o aš naujokė šiam reikale, dėlto kyla l. daug neaiškumų doh.gif lotuliukas.gif Mezgu tokį šuniuką tik sory už didelę foto nemoku sumažinti ax.gifuser posted image Tai va toks klausimėlis,tarp to juodo šuniulo kontūro ir pagrindinės mėlynos spalvos megstuko man gaunas tokios skylės g.gif Atrodytu, kad paveikslėlis toks atskirtas, kazin ką aš blogai darau g.gif Gal neaiškiai pasakiau tikiuosi nepasirodysiu visiška doh.gif blush2.gif bet atrodytų lyg per laisvai man tas siulas eina, bet kad kitaip neišeina. Nu dabar neturiu fotoaparato įkelčiau savo darbelio foto unsure.gif gal ryt ir tikiuosi kas nors man pagelbės 4u.gif
Atsakyti
A tarp balto fono ir juodo konturo nesigauna skyliu? Jeigu kazka neteisingai darai, tai skyles turetu buti is abieju pusiu.
Ir dar. O is kaires esnti kontura ir is desines mezgi is atskiru kamuoliuku?
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 09 24, 13:22)
Sveikutė, o aš naujokė šiam reikale, dėlto kyla l. daug neaiškumų  doh.gif  lotuliukas.gif Mezgu tokį šuniuką tik sory už didelę foto nemoku sumažinti  ax.gifuser posted image Tai va toks klausimėlis,tarp to juodo šuniulo kontūro ir pagrindinės mėlynos spalvos megstuko man gaunas tokios skylės  g.gif Atrodytu, kad paveikslėlis toks atskirtas, kazin ką aš blogai darau  g.gif Gal neaiškiai pasakiau tikiuosi nepasirodysiu visiška  doh.gif  blush2.gif bet atrodytų lyg per laisvai man tas siulas eina, bet kad kitaip neišeina. Nu dabar neturiu fotoaparato įkelčiau savo darbelio foto  unsure.gif gal ryt ir tikiuosi kas nors man pagelbės  4u.gif

aš įtariu, kad sukryžiavusi nesuspaudi siūlų. Na juos reikėtų patempti, kad nekabotų laisvai, o po to iš blogos pusės kai mezgi tą vietą, tai vėl pritrauk tą laisvą likusį siūlą ir tik tada išmegsk akį. Papasakojau siaubingai, net pati nesuprantu. Žodžiu, patempk siūlą, nepalik laisvai
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2007 08 29, 19:19)
Turiu si ta prikaupus smile.gif parasyk savo meila i AZ atsiusiu. Tik pasakyk, kas mazdaug patiktu... filmukai, masinytes, gyvuneliai ar pan  4u.gif


Sveikos, gal kas turite schemele kaip ismegzti arkli (dar geriau - koki gracinga zirga blush2.gif smile.gif ) ? labai reikia... ax.gif is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksaranke @ 2007 09 24, 17:40)
A tarp balto fono ir juodo konturo nesigauna skyliu? Jeigu kazka neteisingai darai, tai skyles turetu buti is abieju pusiu.
Ir dar. O is kaires esnti kontura ir is desines mezgi is atskiru kamuoliuku?

Sveikutė, tai už tat, kad labai grąžiai išeina tarp to balto ir juodo konturo g.gif O vat kur prasideda pagrindinė mėlyna spalva, kažką netaip darau doh.gif

QUOTE(mystical @ 2007 09 24, 17:56)
aš įtariu, kad sukryžiavusi nesuspaudi siūlų. Na juos reikėtų patempti, kad nekabotų laisvai, o po to iš blogos pusės kai mezgi tą vietą, tai vėl pritrauk tą laisvą likusį siūlą ir tik tada išmegsk akį. Papasakojau siaubingai, net pati nesuprantu. Žodžiu, patempk siūlą, nepalik laisvai

Supratau viską mystical, bet tas paveikslėlis, kaip sakiau man toks kaip atskirtas doh.gif Nu pabandysiu įkelti foto gal matysit aiškiau ką aš čia netaip darau blush2.gif verysad.gif
Ir labai būsiu dėkinga už bet kokią pagalbą, nes nu labai noriu savo sūnytį papuošti wub.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Mezgant piesinuka platesni nei 10 akiu, siula reikia ne pertraukti, o megzti is atskiru kamuoliuku. Tai va, jegu dar nedaug numezgei ir negaila isardyti, tai geriau isardyk, nes taip ir bus tas piesinelis "atsiskirelis". Is desines esanciam fonui naudok siulus is vieno kamuoliuko, o is kaires esanciam melynam fonui - antra. Tada rastelio krastaibus tokie, kai nori. O kai mezgi per tiek akiu pertraukdama siulus, tie pertraukti siulai, kaip laisvai benumegztum, "sutraukia" ir piesinelis atrodo, kaip atskirtas.
Nezinau, ar ka supratai is mano "paskaitos" ax.gif . Jeigu ne - rasyk, ko nesupratai - paaiskinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auksaranke @ 2007 09 29, 08:56)
Mezgant piesinuka platesni nei 10 akiu, siula reikia ne pertraukti, o megzti is atskiru kamuoliuku. Tai va, jegu dar nedaug numezgei ir negaila isardyti, tai geriau isardyk, nes taip ir bus tas piesinelis "atsiskirelis". Is desines esanciam fonui naudok siulus is vieno kamuoliuko, o is kaires esanciam melynam fonui - antra. Tada rastelio krastaibus tokie, kai nori. O kai mezgi per tiek akiu pertraukdama siulus, tie pertraukti siulai, kaip laisvai benumegztum, "sutraukia" ir piesinelis atrodo, kaip atskirtas.
Nezinau, ar ka supratai is mano "paskaitos" ax.gif . Jeigu ne - rasyk, ko nesupratai - paaiskinsiu smile.gif

Ačiū auksaranke bigsmile.gif supratau tavo paskaitėlę lotuliukas.gif dabar belieką išardyti ir pradėti iš naujo doh.gif Man dar neaišku su tuo pačiu šuniuku. Jis iš baltų siulų ir tikrai daugiau nei 10 akių, viso piešinėlio 51 akis. Tai ir dalinti į atskirus kamuoliukus jei tas šuniukas visas vientisai baltas doh.gif Nežinau ar supratai ką aš čia parašiau lotuliukas.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
na mano manymu susniuko tikrai nereikia dalinti i jokius kamuoliukus nes jis mezgasi vientisai be jokiu tarpu ir siulo juk perkelineti nereikia ,tai ir tarpai jokie nesigauna ,o is atskiru kamuoliuku mezgasi tik tos dalys kurioms ismegzti reikia perkelineti siula is vieno mezginio krasto i kita daugiau nei per 10 akiu,na tavo atveju melynasis siulas(fono) persikelia per baltaji (suniuka) ir gan dideliu atstumu ,todel rekomenduotina melinaja dali megzti is atskiru kamuoliuku ,kad nesigautu tarpai.na jei tavo suniukas butu siek tiek mazesnis na pvz kaip auksaranke minejo apie 10 ar dar maziau akiu ,tai galetum bandyti megzti ir su vienu melinu kamuoliuku ji tiesiog perkelodama ir tarpu jei gerai itemsi siuliuka neturetu gautis ,o geriausia tai pries keiciant siulo spalva busima spalva persukti viena syki per buvusios spalvos siula ir graziai pritraukti ...ot prirasiau ,kad jauciu tik dar daugiau supainiojau tave ,,, doh.gif na sekmes mezgant toliau -sunelis bus patenkintas tokiu graziu ir siltu megztuku ziema thumbup.gif


QUOTE(wikonda @ 2007 09 29, 17:51)
Ačiū auksaranke  bigsmile.gif supratau tavo paskaitėlę  lotuliukas.gif dabar belieką išardyti ir pradėti iš naujo  doh.gif Man dar neaišku su tuo pačiu šuniuku. Jis iš baltų siulų ir tikrai daugiau nei 10 akių, viso piešinėlio 51 akis. Tai ir dalinti į atskirus kamuoliukus jei tas šuniukas visas vientisai baltas  doh.gif Nežinau ar supratai ką aš čia parašiau  lotuliukas.gif  blush2.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 10 02, 09:23)
na mano manymu susniuko tikrai nereikia dalinti i jokius kamuoliukus nes jis mezgasi vientisai be jokiu tarpu ir siulo juk perkelineti nereikia ,tai ir tarpai jokie nesigauna ,o is atskiru kamuoliuku mezgasi tik tos dalys kurioms ismegzti reikia perkelineti siula is vieno mezginio krasto i kita daugiau nei per 10 akiu,na tavo atveju melynasis siulas(fono) persikelia per baltaji (suniuka) ir gan dideliu atstumu ,todel rekomenduotina melinaja dali megzti is atskiru kamuoliuku ,kad nesigautu tarpai.na jei tavo suniukas butu siek tiek mazesnis na pvz kaip auksaranke minejo apie 10 ar dar maziau akiu ,tai galetum bandyti megzti ir su vienu melinu kamuoliuku ji tiesiog perkelodama ir tarpu jei gerai itemsi siuliuka neturetu gautis ,o geriausia tai pries keiciant siulo spalva busima spalva persukti viena syki per buvusios spalvos siula ir graziai pritraukti ...ot prirasiau ,kad jauciu tik dar daugiau supainiojau tave ,,, doh.gif na sekmes mezgant toliau -sunelis bus patenkintas tokiu graziu ir siltu megztuku ziema thumbup.gif

Tai va aš ir pamąsčiau, kad nereikia smile.gif Taip ir padariau, pasidalinau tuos mėlynus, lyg ir neblogai gaunas tongue.gif
Va man šitas nelabai aišku, kai niekad nedarius, tai mąstau. Juos tiesiog sukryžiuoti reikia g.gif Tikiuosi nepasirodysiu visiška doh.gif blush2.gif Ne šeip viskas aiškiai išdėstyta bigsmile.gif thumbup.gif
Ačiu man šis megstukas toks paprastutis ir mielas wub.gif Bet jį numegsti, tai galvosūkis man ir kantrybės išbandymas blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

na turbut tiktu zodis ir "sukryziuti"-tiesiog busimos spalvos siuliuka viena syki apsuki apie buvusios spalvos siuliuka -na turbut ir gaunasi kazkoks tai sukryziavimas g.gif -manau apie ta pati galvojam tik skirtingai vadinam ,bet svarbu ,kad mezginyje gaunasi ,tai vadinasi ir viskas tvarkoj thumbup.gif
QUOTE(wikonda @ 2007 10 02, 15:01)
Tai va aš ir pamąsčiau, kad nereikia  smile.gif Taip ir padariau, pasidalinau tuos mėlynus, lyg ir neblogai gaunas tongue.gif
Va man šitas nelabai aišku, kai niekad nedarius, tai mąstau. Juos tiesiog sukryžiuoti reikia  g.gif Tikiuosi nepasirodysiu visiška  doh.gif  blush2.gif  Ne šeip viskas aiškiai išdėstyta  bigsmile.gif  thumbup.gif
Ačiu man šis megstukas toks paprastutis ir mielas  wub.gif Bet jį numegsti, tai galvosūkis man ir kantrybės išbandymas  blush2.gif  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 10 02, 14:30)
na turbut tiktu zodis ir "sukryziuti"-tiesiog busimos spalvos siuliuka viena syki apsuki apie buvusios spalvos siuliuka -na turbut ir gaunasi kazkoks tai sukryziavimas g.gif  -manau apie ta pati galvojam tik skirtingai vadinam ,bet svarbu ,kad mezginyje gaunasi ,tai vadinasi ir viskas tvarkoj thumbup.gif

Ačiu moniuxx, gautis tai lyg ir gaunas lotuliukas.gif , bet kad šiuo malonumu galiu užsiimti tik tada kai mažius saldžiai miega lotuliukas.gif Dar vienas klausimėlis, išsiaiškinau , kad tas juodas šuniuko kontūras neišmegstas, o ant viršaus reiks apsiuvinėti, tai kokia man spalva turi būt vietoj to kontūro g.gif ar fono-mėlyna, ar šuniuko-balta doh.gif Gerai, kai yra kas padeda mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 02 spalio 2007 - 14:54