Įkraunama...
Įkraunama...

Paveikslėliai megztinyje

Kaip gaila, kad temele nelabai veystosi sad.gif taip noreciau, kad kas turi kokiu paveiksleliu idetu...
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2007 08 30, 14:55)
Kaip gaila, kad temele nelabai veystosi sad.gif taip noreciau, kad kas turi kokiu paveiksleliu idetu...


Prasom, stai cia labai daug visko 4u.gif

http://forum.knitty....?showtopic=1563

http://forum.knittin...p?showforum=499
Atsakyti
aciu biggrin.gif
Atsakyti
Oho merginos, net sirdis apsalo nuo sitiek grozybiu. Baigiau greitom megztukeli paprasta, net nezinau kuriuo paveiksleliu puosti panas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 08 30, 17:37)




aciu uz grozybes 4u.gif reikes ir man pasinaudoti jomis ,,,
gal kas zinot ar sie siuvinejimui skirti paveiksliukai tinka ir mezgimui ?
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 09 12, 15:40)

gal kas zinot ar sie siuvinejimui skirti paveiksliukai tinka ir mezgimui ?


o kodel gi ne? manau, tinka
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 09 12, 17:01)
o kodel gi ne? manau, tinka



tuomet lekiu siulu ieskoti ir pradesiu megzti ,,, rolleyes.gif
o gal kuri mokat is paprasto paveikslelio pasidaryti piesinelio chema ?na kazkur skaiciau ,kadf reikia kazkaip tinkleli uzdeti ,na kad languotai gautusi ,bet nemoku as blush2.gif gal kas moketu suprantamai paaiskinti ?butu labai fainai moketi pacioms pasidaryti schemikiu lotuliukas.gif
dar norejau paklausti al kuri turit shreko schemciu ?-mano mazoji ji dievina -tai noreciau megztuka su juo numegzti ax.gif
is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2007 08 29, 20:19)
Turiu si ta prikaupus smile.gif parasyk savo meila i AZ atsiusiu. Tik pasakyk, kas mazdaug patiktu... filmukai, masinytes, gyvuneliai ar pan  4u.gif



jei gali imesk ir man keleta paveiksleliu ,kad tiktu mergytei ,,,gali buti ivairus ,,,gal kartais kas is sreko ar tom and jery butu ?
mano emeilas xmoniuxx@one.lt
is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
mezgu jau turbut kokiu 100 metu. Ir turbut visuose praeituose gyvenumuose tai pat mezgiau biggrin.gif
Rastams megzti turiu "savo" technika. Jeigu yra norinciu, galiu papasakoti smile.gif
1. Jeigu mezgate laaaabai spalvot1a rasta su daugybe kamuoliuku. As vietojkamuoliuku kiekvienai spalvai atkerpu mazdaug po 50 - 60 cm siula, ir nemezgu is kamuoliuku. tokiu budu, jeigu siulai susipainioja, juos tiesiog istraukiu ir nereikia vargti su kamuoliukais. Jeigu siulo pritruko - nukerpu dar gabala ir pririsu ji. Jeigu jau mezgate is daug siulu, tai koks skirtumas - pora siulu galu maziau ar daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auksaranke @ 2007 09 21, 16:19)
Sveikos,
mezgu jau turbut kokiu 100 metu. Ir turbut visuose praeituose gyvenumuose tai pat mezgiau biggrin.gif
Rastams megzti turiu "savo" technika. Jeigu yra norinciu, galiu papasakoti smile.gif
1. Jeigu mezgate laaaabai spalvot1a rasta su daugybe kamuoliuku. As vietojkamuoliuku kiekvienai spalvai atkerpu mazdaug po 50 - 60 cm siula, ir nemezgu is kamuoliuku. tokiu budu, jeigu siulai susipainioja, juos tiesiog istraukiu ir nereikia vargti su kamuoliukais. Jeigu siulo pritruko - nukerpu dar gabala ir pririsu ji. Jeigu jau mezgate is daug siulu, tai koks skirtumas - pora siulu galu maziau ar daugiau biggrin.gif

as su tais kamuoliukais irgi nevargstu ,,,taip pat atsikerpu gala ir ramu -istrauki ir viskas ,,, tongue.gif
gaila ,kad niekas neparaso man kaip is paprasto paveikslelio pasidaryti schemute ,,,turiu nemazai graziu paveiksleliu ,bet nemoku is ju persidaryti schemos blush2.gif tai gal kas gali parasyti kaip darote ? g.gif
Atsakyti
Tiesiog reiks pasiimti languotą milimetrinį popieriaus lapą,ant jo uždėti norimą piešinuką, tarp jų įkišti kalkę ir nukopijuoti. Liks tik spalvas atrinkti
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 09 23, 14:00)
as su tais kamuoliukais irgi  nevargstu ,,,taip pat atsikerpu gala ir ramu -istrauki ir viskas ,,,  tongue.gif
      gaila ,kad niekas neparaso man kaip is paprasto paveikslelio pasidaryti schemute ,,,turiu nemazai graziu paveiksleliu ,bet nemoku is ju persidaryti schemos blush2.gif  tai gal kas gali parasyti kaip darote ?  g.gif



Jeigu pierpiesit antt milimetriniu popieriaus, tai nevisai gerai gaisis. Nors galima ir taip. Tai todel, kad 1 kvadratinis cm mezgant 4 nr. virbalais bus 2 akiu plocio ir 3 eiliu aukscio. Tad reiketu geriau paieskoti popieriau pailgais kvadrateliais - kur langelio plotis / ausciu bus 2/3. Tada paveiksliukas ismegztas bus toks pat, kaip ir paveiksliuke, o ne priplotas, jeigu perpiesti ant standartiniu langeliu. smile.gif
Atsakyti