Įkraunama...
Įkraunama...

Paveikslėliai megztinyje

O aš tai paveikslėlį dažnai siuvinėju pagal kilputes ir visai gražiai gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2005 04 02, 17:59)
O aš tai paveikslėlį dažnai siuvinėju pagal kilputes ir visai gražiai gaunasi smile.gif

Siuvinėjau ir aš, bet toje vietoje storiau gaunasi, ypač jei piešinukas didesnis. Dabar siuvinėju tik nedidelius elementus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rima 55 @ 2005 04 06, 08:50)
Siuvinėjau ir aš, bet toje vietoje storiau gaunasi, ypač jei piešinukas didesnis. Dabar siuvinėju tik nedidelius elementus. smile.gif


Aš tai stengiuosi siuvinėjimui parinkti nesuktus siūlus, o daugiasluoksnius. Kai siūlas iš kelių sluoksnių, tai jis labai gražiai apgula kilpelę, o be to parenku šiek tiek plonesnius ir raštas gaunasi gražus. Šiaip labai didelius paveiksliukus mezgu tiesiai į mezginį. Ir šiaip manau, jei didelis piešinys ir vienos spalvos siūlų reikia daug, tai visai nesunku išmegzti, o smulkias detales lengviau išsiuvinėti. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat dėl painiojimosi numezgus mezginį jį išsiuvinėju. Visai gražiai gaunasi, kai nežinai,tai net nepasakytum, kad siuvinėta. Aišku, siūlai turi būti tokios pačios faktūros.
Atsakyti
As ir dazniausiai mezgu paveikslelius,vaikams, ideciau,bet man dar neleidzia.As pernai sunui mezgiau,prieki Kaledu Senis,o nugaroje elniai tarp egluciu ir pusnu.
Atsakyti
Nemanau,kad siulai turi buti vienodos fakturos, nes dabar kaip tik madinga idomesniu fakturu siulai.Storis turi buti panasus.
Atsakyti
QUOTE(Idun @ 2005 01 14, 17:34)
Šiaip kiek mezgiau raštus, stengiausi, kad siūlai būtų panašaus storio (bent smile.gif, jei jau nenori visai tokio pat pirkt). O kraštai negražiai gaunasi gal kad per laisvas siūlas? Arba pamėgink taip: išmezgi raštą vienos spalvos siūlu, tada 1 akį pagrindine spalva ir rašto siūlą apsuki apie pagrindinės spalvos siūlą. Oi kaip sudėtingai parašiau  blush-anim-cl.gif . parodyt tai galėčiau, o papasakot sudėtinga  biggrin.gif
Jei daugiau nei 2 akis reik išmegzt kitos spalvos siūlu, tai išvirkščioj pusėj siūlus vis sukeisdavau (na, kaip čia aiškiau pasakius, pirmos spalvos siūlą sukeiti su tuo, kuriuo mezgi, kad kitoj pusėj per ilgas nekabėtų). O vienodas įtempimas.. hmm... čia jau praktika mano manymu...
Šiaip neseniai mezgiau mažajai suknytę, tai ten ant kišenių buvo aguonos. Siūlus išvirkščioj pusėj sukeisdavau kas kiekviena akis. Gavosi gražiai, tik man šiek tiek per kieta atrodo

Va, va as irgi labai panasiai jau nuo pat vaikystes darau drinks_cheers.gif
o pavienes akis - issiuvineju, bet ziuriu, kad per stora nebutu unsure.gif

QUOTE(Violetukas @ 2005 04 11, 12:19)
Aš taip pat dėl painiojimosi numezgus mezginį jį išsiuvinėju. Visai gražiai gaunasi, kai nežinai,tai net nepasakytum, kad siuvinėta. Aišku, siūlai turi būti tokios pačios faktūros.

As, imezgant kita spalva, tada, kai sukeitineju siula, viena kart ji sukeiciu per viena puse, kita kart per kita (na, nezinau, ar cia aisku), o jei mezgu daugiau viena po kita einanciu spalvu, tai vienoj eilej visus siulus sukeiciu sukdama i viena puse, o griztant kita eile - sukdama priesinga kryptim, tada jie nesusipainioja. Beveik rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka megzti raštus. Kažkaip labai greitai mezgasi, nes vis norisi greičiau pamatyti rezultatą. Kažkada buvau numezgusi vyrui visą megztinį norvegiškais raštais. Atrodė thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai labai patinka megzti paveiksliukus 4u.gif bet kadangi nelabai zinau is kur ju gauti tai tenka paciai piesti biggrin.gif Irgi smagus uzsiemimas, nors labai ilgai uztrunka... bet nusipiesiu ( ant langeliu excel ) butent toki koki noriu thumbup.gif
Gal jus zinote kokiu puslapiuku internete, kur galima butu ideju pasisemti... ar kokiu graziu paveiksliuku rasti... Kazkada buvau radus siuvinejimui kryzeliu, kai kurie tikrai neblogai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites.
Ir man labai reiketu tu graziu vaikisku paveiksliuku megztukams.
Jei kas zino,bukite geros - padekite smile.gif
Atsakyti
Turiu si ta prikaupus smile.gif parasyk savo meila i AZ atsiusiu. Tik pasakyk, kas mazdaug patiktu... filmukai, masinytes, gyvuneliai ar pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2007 08 29, 19:19)
Turiu si ta prikaupus smile.gif parasyk savo meila i AZ atsiusiu. Tik pasakyk, kas mazdaug patiktu... filmukai, masinytes, gyvuneliai ar pan  4u.gif

Aciu, labai butu. Nzn kas cia mano mergytem tiktu. Gal kokiu gyvuneliu-drugeliu-gelyciu g.gif
Vis del to ziemuze ne uz kalnu, norisi papuosti panikes cool.gif .
Mano meilas virstep@gmail.com rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif blush2.gif
Papildyta:
beje filmukai irgi visai nieko 4u.gif
Atsakyti