Įkraunama...
Įkraunama...

Paveikslėliai megztinyje

QUOTE(auksaranke @ 2007 12 20, 08:58)
Siaip tai jeigu jau mezgi, tai ir kontura reiketu megzti. Bet jeigu mezgi pirmakart - tai tas vietas, kur tau sunkiau, gali pasiuvinet. O kad darbelis butu vientisas, gali issiuvineti visa paveiksliuka - tai netgi smagiau daryti, negu megzti su susipainiojusiais keliais kamuoliukais. Tiesiog numegzk vienspalvi megztuka, o paskui issiuvnek 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2007 12 20, 13:06)


Jeigu kas bus neaisku - rasyk. Visada pasiruosusi padeti 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites. noreciau ir as pagalbos is Jusu. labai noriu savo vyrui numegzt stai toki spalvota salika
user posted image


bet kadangi esu visia nepatyrus mezgeja , man toks klausimas iskilo - kaip ji ismegzt graziai. kai mezgi megztini, tai viskas aisku, visai nesvarbu kaip atrodo blogoji puse, kad ten siuliukai pratempti, nukarpyti ir t.t. o kai mezgi salika????juk turetu buti abi puses grazios???ar cia irgi yra kokiu gudrybiu, kuriu as nezinau???
Atsakyti
QUOTE(cin mudra @ 2008 01 28, 14:46)
sveikos mergaites. noreciau  ir as pagalbos is Jusu. labai noriu savo vyrui numegzt stai toki spalvota salika
user posted image
bet kadangi esu visia nepatyrus mezgeja , man toks klausimas iskilo - kaip ji ismegzt graziai. kai mezgi megztini, tai viskas aisku, visai nesvarbu kaip atrodo blogoji puse, kad ten siuliukai pratempti, nukarpyti ir t.t. o kai mezgi salika????juk turetu buti abi puses grazios???ar cia irgi yra kokiu gudrybiu, kuriu as nezinau???

Koks gražus rinkinukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cin mudra @ 2008 01 28, 14:46)
sveikos mergaites. noreciau  ir as pagalbos is Jusu. labai noriu savo vyrui numegzt stai toki spalvota salika
user posted image
bet kadangi esu visia nepatyrus mezgeja , man toks klausimas iskilo - kaip ji ismegzt graziai. kai mezgi megztini, tai viskas aisku, visai nesvarbu kaip atrodo blogoji puse, kad ten siuliukai pratempti, nukarpyti ir t.t. o kai mezgi salika????juk turetu buti abi puses grazios???ar cia irgi yra kokiu gudrybiu, kuriu as nezinau???

labai gražu wub.gif
manau, čia:
1. arba megzta dvigubu raštu, kai vienoj eilėj išmezgama kas antra akis gerąja akimi, o atgal grįžtant - kitos kas antra,
2. arba megzta 1 gera 1 bloga, nes pakankamai storas atrodo
3. arba šalikas dvigubas, t.y. sulenktas g.gif
Gal kas geriau įžiūri? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 28 sausio 2008 - 16:01
QUOTE(cin mudra @ 2008 01 28, 14:46)
sveikos mergaites. noreciau  ir as pagalbos is Jusu. labai noriu savo vyrui numegzt stai toki spalvota salika
user posted image
bet kadangi esu visia nepatyrus mezgeja , man toks klausimas iskilo - kaip ji ismegzt graziai. kai mezgi megztini, tai viskas aisku, visai nesvarbu kaip atrodo blogoji puse, kad ten siuliukai pratempti, nukarpyti ir t.t. o kai mezgi salika????juk turetu buti abi puses grazios???ar cia irgi yra kokiu gudrybiu, kuriu as nezinau???


Grazutis salikiukas. Jeigu nori, kad gautusi vienodos puses, tai lengviausias budas - megzti stulpeliais 1/1 (1 geroji, 1 isvirkscioji, 1 geroji, 1 isvirkscioji i t.t. O kaip siulus graziai sukeisti man atrodo jau rasem - jeigu nerasi, parasyk - paaiskinsiu dar karteli biggrin.gif
Atsakyti
labai aciu uz atsakymus. auksaranke gal galetum man dar karteli paaiskint kaip ten tuos siuliukus skirtingu spalvu graziai sumegzti.buciau labai labai dekingda blush2.gif nes visgi kai "ijungt" kita spalva, tai ja gi vistiek reikia kazkaip graziai pradet kad nekysotu ilgas siulo galas, ar koks tai mazgiukas ar siulai pratempti mezgant.na nemoku paaiskint....na kad nebutu va toks vaizdas kai blogoj pusej siulai pratempti
user posted image


ar tiesiog nekreipt demesio ir kaip kazkuri sake -sulenkt ir susiut???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cin mudra: 28 sausio 2008 - 19:28
sveikos 4u.gif gal kuri galetumet man nuoroda ideti kur butu glima zpaziureti kaip reiktu ant saliko issiuvineti "zalgiris" doh.gif nezinau kaip siuvinejasi... moku tik kryziuku siuvineti, o ant saliko toks siuvinejimo budas netinka unsure.gif is anksto ACIU uz pagalba
Atsakyti
ziuriu ,kad cia vis reciau beuzsuka mezgejos ,tai bandysiu bent siek tiek ipusti tos ugneles blush2.gif
beieskodama graziu schemeliu mezgimui radau stai sia sveteaine : http://groups.msn.co...cruzdisney.msnw
gal kam pravers ,,,cia daug visokiu temu schemu mirksiukas.gif tik reikia netingeti pasiknysti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 07 02, 14:34)
ziuriu ,kad cia vis reciau beuzsuka mezgejos ,tai bandysiu bent siek tiek ipusti tos ugneles  blush2.gif
beieskodama graziu schemeliu mezgimui radau stai sia sveteaine :  http://groups.msn.co...cruzdisney.msnw
gal kam pravers ,,,cia daug visokiu temu schemu  mirksiukas.gif tik reikia netingeti pasiknysti  rolleyes.gif


Aciu uz nuoroda mirksiukas.gif Tai kad vasara, o tema nelabai vasariska. Gal nuo rugsejo prades judeti/ sneketi/ megzti liaudis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 07 02, 15:34)
ziuriu ,kad cia vis reciau beuzsuka mezgejos ,tai bandysiu bent siek tiek ipusti tos ugneles  blush2.gif
beieskodama graziu schemeliu mezgimui radau stai sia sveteaine :  http://groups.msn.co...cruzdisney.msnw
gal kam pravers ,,,cia daug visokiu temu schemu  mirksiukas.gif tik reikia netingeti pasiknysti  rolleyes.gif

kaip uzsukau i puslapeli uzsisedejau ir vel namai netvarkyti blush2.gif vakar po darbo knyga uzsiskaiciau siandien prie kompo prisedau biggrin.gif
Geras puslapelis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulemeile: 02 liepos 2008 - 20:17
QUOTE(saulemeile @ 2008 07 02, 22:16)
kaip uzsukau i puslapeli uzsisedejau  ir vel namai netvarkyti blush2.gif  vakar po darbo knyga uzsiskaiciau siandien prie kompo prisedau biggrin.gif
Geras puslapelis drinks_cheers.gif

na taip cia tai tikrai beda lotuliukas.gif kai as ilendu ko nors ieskotis i intika ,tai ziuriu ,kad jau laikas ir vakariene taisyti ,jau kompe tuoj laisvos vietos nuo mano hobiu nebeliks - vyras sake jau tuoj mano visa "slamsta" jo akimis ziurint trins lauk ,sako gyvenyme tu tiek neprimegsi ,o vis ieskai ir ieskai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,bet vis norisi rasti ka grazesnio ir grazesnio ,,,
na tikiuosi ,kad nereiks to rudenelio laukti ,o uzsikresite ir greiciau - juk cia stipresnis mezgimo virusas net uz pati gripa rolleyes.gif lotuliukas.gif ,na bent jau man , o siuo laikotarpiu man tai ypac - visvien nieko daug dirbt negaliu ,tai sedziu ir pamainomis ,tai ieskau ko nors ,tai mezgu ,,, ax.gif mirksiukas.gif rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti