Įkraunama...
Įkraunama...

Paveikslėliai megztinyje

Labai dziaugiuosi radus tiek mezganciu bendraminciu smile.gif

Gal galetumet pasidalinti patirtimi kaip graziai ismegzti piesineli megztinyje? Vyras uzsinorejo megztinio su elniais ir viskas, joks kitas netinka smile.gif schmoll.gif

Man labai negraziai krastai gaunasi ten kur siulas keiciasi. Ar piesinelio siulas gali buti kitos rusies nei viso mezginio, ar butinai toks pat? O gal geriau issiuvineti? Pavienes akis siuvineti ar irgi ismegzti? Kaip padaryti vienoda itempima?
Zodziu, simtas klausimu, tikiuosi ne man vienai tas aktualu...
Atsakyti
As irgi noreciau ismokti grazei ismegzti rastus sad.gif
Jei tai butu vaikiskas tai siulyciau tokias idejas
user posted image
user posted image
bent jau as mezgima pakeiciu aplikacija arba siuvinejimu tongue.gif
Atsakyti
Na va, nera rastu megeju. unsure.gif Liks mano vyrelis siemet be megztinio...
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2005 01 13, 11:09)
Labai dziaugiuosi radus tiek mezganciu bendraminciu  smile.gif

Gal galetumet pasidalinti patirtimi kaip graziai ismegzti piesineli megztinyje? Vyras uzsinorejo megztinio su elniais ir viskas, joks kitas netinka smile.gif  schmoll.gif

Man labai negraziai krastai gaunasi ten kur siulas keiciasi. Ar piesinelio siulas gali buti kitos rusies nei viso mezginio, ar butinai toks pat? O gal geriau issiuvineti? Pavienes akis siuvineti ar irgi ismegzti? Kaip padaryti vienoda itempima?
Zodziu, simtas klausimu, tikiuosi ne man vienai tas aktualu...


Šiaip kiek mezgiau raštus, stengiausi, kad siūlai būtų panašaus storio (bent smile.gif, jei jau nenori visai tokio pat pirkt). O kraštai negražiai gaunasi gal kad per laisvas siūlas? Arba pamėgink taip: išmezgi raštą vienos spalvos siūlu, tada 1 akį pagrindine spalva ir rašto siūlą apsuki apie pagrindinės spalvos siūlą. Oi kaip sudėtingai parašiau blush-anim-cl.gif . parodyt tai galėčiau, o papasakot sudėtinga biggrin.gif
Jei daugiau nei 2 akis reik išmegzt kitos spalvos siūlu, tai išvirkščioj pusėj siūlus vis sukeisdavau (na, kaip čia aiškiau pasakius, pirmos spalvos siūlą sukeiti su tuo, kuriuo mezgi, kad kitoj pusėj per ilgas nekabėtų). O vienodas įtempimas.. hmm... čia jau praktika mano manymu...
Šiaip neseniai mezgiau mažajai suknytę, tai ten ant kišenių buvo aguonos. Siūlus išvirkščioj pusėj sukeisdavau kas kiekviena akis. Gavosi gražiai, tik man šiek tiek per kieta atrodo
Atsakyti
Oj, skausmingas reikalas - kaledom mezgiau savo maziukei toki megztuka su elniais, tai ... svelniai tariant po to labai gailejausi, kad pradejau: vienu metu buvo kokie 8 kamuoliukai skirtingu spalvu doh.gif doh.gif
Siaip tai kiekviena karta keisdama siulus persukdavau pora kartu. Ir stengdavausi palikti siek tiek "su atsarga", po to su rankomis siek tiek patampydavau, kad gerojoj pusej graziai gautusi, isskalbiau, islyginau ir viskas thumbup.gif
Bet jau dabar man tie "zakardovyje uzori" gerklej stoves ilgai dar biggrin.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif Pasiieskosiu kantrybes ir bandysiu gal ka nors mazesnio is pradziu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2005 01 14, 19:52)
...
Bet jau dabar man tie "zakardovyje uzori" gerklej stoves ilgai dar  biggrin.gif


man irgi "stovi" gerklej biggrin.gif , ypac po sito blush-anim-cl.gif
user posted image
Atsakyti
Oho blink.gif

O gal bandet kuri siuvineti ant virsaus pagal akis? Vis galvoju gal cia butu issigelbejimas rolleyes.gif
Atsakyti
Aha, as bandziau, bet irgi ne visada gerai gaunasi: jei siulai tokie patys, tai siuvinetos vietos gaunasi labai storos, o jei plonesni - gaunasi daug "tusciu" tarpu. Irgi labai reikia ziureti, kad per daug siulas neisitemptu, zodziu darbo irgi yra smile.gif Rinkis, sekmes darbe biggrin.gif
Atsakyti
Turiu porą megztinių, bet nemoku įkelti. Bandau ir nieko sad.gif einu paskaitinėti, tada pasigirsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rima 55: 26 kovo 2005 - 20:05
Į Galerija įkėliau du megztinukus. Pati kažkada mezgiau. Manau puikus variantas pradedančiai paveikslėlių mezgėjai. Išmegzti, o paskui kontūrus juodu siūlu išsiuvinėti. Ir tarpelių nesimato ir mezginį pagyvina tongue.gif
Atsakyti
O man raštus išmegzti lengviausia, labiausiai tai mėgstu. Siūlai painiojasi, bet man kažkaip smagu juos atpainioti. Va visokios pynutės ir skylutės čia jau man mistika. Kol kas biggrin.gif
Tai irgi galiu pasakyti, kad siūlai turi būti panašaus storio, sukeisti užtenka juos ir veiną kartą, o įtempimą pamatuoji ant virbalų - kai spalvas keiti ištempi tiek, kiek normaliai turėtų būti mezginį, po to vėl surauki ir mezgi toliau. Bet jau geriau daugiau palikti, nei mažiau, bet tokiu atveju dar lieka lygintuvas...
Atsakyti